На ігровому семінарі FreshBiz

1 березня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь в ігровому семінарі FreshBiz, організованому  за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні та Агенції з розвитку міжнародного співробітництва при МЗС Ізраїлю MASHAV в Ukrainian Food Valley (вул. Волоська, 8/5).
20180301_193311-1.jpg 
Сучасне бізнес-середовище є надзвичайно інтенсивним і динамічним, що вимагає від нас ще більшої гнучкості мислення та вміння швидко знаходити і використовувати нові, неординарні рішення задач, що постають перед нами.
Чому трапляється так, що знання, отримані нами тим або іншим шляхом, не втілюються у життя? Одна з найвагоміших причин тому - внутрішні підсвідомі обмеження і переконання. 
 20180301_193949.jpg
Ігровий семінар FreshBiz заснований на настільній бізнес грі, яка імітує насичене ділове середовище, стимулює учасників до перегляду їх упереджень у діловій та фінансової активності і розвиває багатовимірне підприємницьке мислення.
Спікером заходу виступила ізраїльський бізнеc-консультант, авторка і ведуча тренінгів і семінарів з маркетингу та networking, дипломований тренер Freshbiz Н.Мазор.
20180301_193926.jpg
 
2018-03-01_19.31.38.jpg 
Freshbiz надав гравцям можливість:
• Потренуватися у виявленні нових ділових можливостей, орієнтуючись на динамічно мінливу ринкову ситуацію.
• Проаналізувати своє ставлення до грошей, партнерів, конкурентів і виявити у цих областях ті обмежувальні переконання, які гальмують ріст і розвиток.
• Вести переговори та укладати угоди, перетворюючи резерви в готівку, проявляючи креативність в рішенні бізнес завдань, виходячи за звичні рамки і діючи сміливо й ініціативно.
 
 
 
  • 1

tishenko2