Індекс вареника: динаміка споживчих цін

28 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський відвідав презентацію Офісом ефективного регулювання BRDO щоденної динаміки цін на соціально значущі товари за даними найбільших онлайн-супермаркетів на всеукраїнському рівні та в регіональному розрізі, проведеній в інформагентстві УНІАН (вул.Хрещатик,4).20180228_145037.jpg
Прес-конференцію дали голова BRDO О.Гончарук та головний аналітик BRDO Д.Остапчук.
 20180228_143407.jpg
Скільки коштує зліпити вареник? Тобто, скільки коштують інгредієнти для нього: борошно, сало, масло, яйця, сметана? Скільки вони коштували два місяці, півроку, рік тому? Як різниться ціна вареника у Києві, Львові, Одесі, Вінниці, Полтаві? Як змінюється вартість продуктів в нашому споживчому кошику?
20180228_143422.jpg 
BRDO презентувала індекс вареника, що збільшився на 7%, або ж індекс споживчих цін на продовольчі товари - онлайн-сервіс, який дає можливість користувачу в одному місці отримати актуальну інформацію з різних джерел стосовно рівня цін у зручній формі. Сервіс зберігає час користувачів на пошук та обробку інформації. Також на платформі доступний інфляційний калькулятор, що дозволяє оцінити як з часом змінювалися ціни в країні.
Платформа автоматично збирає дані з відкритих джерел (Держстат, НБУ, Світовий банк, Євростат) та представляє їх у зручному вигляді: динаміка цін на споживчому ринку в регіонах оновлюється кожні два тижні; динаміка цін в онлайн-магазинах оновлюється щодня; індекси споживчих цін актуалізуються кожного тижня.
Окрім того, користувач має змогу редагувати графік відповідно до своїх цілей та завантажувати його на свій комп’ютер. Також є можливість вбудувати окремі графіки на власний веб сайт.
 20180228_143310.jpg
Інфляціний он-лайн барометр споживчих цін в Україні
  • 1

tishenko2