На Європейському регіональному форумі

20180221_101118-1.jpg
 
21 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський відвідав Європейський регіональний форум ''Український бізнес в системі європейських ланцюгів доданої вартості та створенні нових потоків цінностей'', проведений вперше в Україні в рамках найбільшої європейської події в галузі індустріальної політики – European Union Industry Day в приміщенні ТПП України (вул. Вел. Житомирська, 33).
2018-02-21_10.15.30.jpg
 
Організаторами заходу виступили: ЕМХ Індустрія 4.0, Українсько- Ізраїльський інститут стратегічних досліджень ім. Г.Меїр, Інститут професійного лобіювання та адвокасі; ТППУ, Рада підприємців при КМУ,  Асоціація підприємств промислової автоматизації, Асоціація ''Український логістичний альянс'' за підтримки Офісу реформ КМУ та Мінекономрозвитку.
EU Industry Day - це унікальний щорічний форум, що цього року відбудеться у Брюсселі 22-23 лютого ц.р., спрямований на обговорення сучасних викликів, можливостей та трендів розвитку європейської індустріальної політики. В ньому беруть участь керівники інституцій ЄС, провідних промислових підприємств, бізнес- об’єднань, дослідницьких та інноваціийних організацій, інститутів громадянського суспільства.
Європейський регіональний форум у Києві - безпрецедентна можливість для українського бізнесу долучитись до процесів формування європейської індустріальної політики в рамках офіційного комунікативного майданчику у Києві під брендом ''EU Industry Day''.
2018-02-21_10.14.52.jpg
 
2018-02-21_10.14.11.jpg 
У роботі форуму взяли участь: перший заступник Мінекономрозвитку М.Нефьодов, президент ТППУ Г.Чижиков, директор Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, радник Прем'єр-міністра України з питань інвестицій Д.Білак, директор ДП ''Укрпромзовнішекспертиза'' В.Власюк, директор Україно-ізраїльського інституту стратегічних досліджень ім. Г.Меїр А.Фельдман, виконавчий директор Siemens Україна М.Зелінські, генеральний директор IT-Enterprise Р.Щербатенко, директор Асоціації підприємств промислової автоматизації О.Юрчак, директор з корпоративних комунікацій ТОВ ''Корум Груп'' О.Плахова, перший заступник гендиректора ДП ''Міжнародний аеропорт ''Бориспіль'' Є.Дихне, директор зі стратегічного розвитку і інвестицій ПАТ ''Укрзалізниця'', заступник голови Правління ПАТ ''ФЕД'' С.Соколов, представник ДП ''Антонов'' В.Корнєв, директор з корпоративних прав та інвестпроектів АТ ''Мотор Січ'' В.Семенов, координатор Дніпровського космічного кластеру Є.Рокитський, співзасновник DronUa В.Яковенко, директор проектів ВГ ''Техінсервіс'' Г.Кабальський, директор Інституту лобіювання та адвокацій Д.Базилевич та ін.
2018-02-21_10.18.57.jpg 
У рамках Форуму відбулися пленарна та тематичні сесії:
- виклики та можливості для розвитку Індустрії 4.0 в Україні в результаті колаборації між корпоративним сектором, малим та середнім бізнесом, науково-дослідними центрами та владою;
- автомобільна промисловість та машинобудування у системі побудови європейських ланцюгів доданої вартості;
- потенціал українського аерокосмічного сектору для розвитку спільних із ЄС стратегічних проектів;
- поточний стан та перспективи розвитку логістичних та інфраструктурних проектів в контексті підвищення конкурентоспроможності європейської продукції на глобальних ринках.
20180221_100846-1.jpg
  • 1

tishenko2