Оцінка державного управління України європейськими експертами

20 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на заході, присвяченому обговоренню оцінки державного управління в Україні, що був організований від імені одного з найпрестижніших аналітичних центрів ЄС програми SIGMA за ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та ЄС в приміщенні готелю ''Radisson Blu'' (вул. Ярославів Вал, 22).
20180220_150123.jpg
Участь у заході взяли експерти програми SIGMA та представники бізнес-асоціацій.
20180220_150048.jpg
 
20180220_150022.jpg
 
20180220_150243.jpg
 
Теми, що були винесені на обговорення:
Зусилля Уряду щодо покращення надання послуг для бізнесу та громадян - чи поставлено чіткі цілі, що змінилося (на краще або гірше).
Готовність Уряду дослухатись до бізнесу - чи існують механізми інституційної співпраці, чи залучений бізнес до прийняття урядових рішень чи розробки політик та які існують механізми.
Спеціальні послуги (наприклад, податкова адміністрація, митниця, видача будівельних дозволів) - наскільки доброю чи поганою є якість та доступність цих послуг. Чи помітні зміни.
Електронні послуги. Які сервіси вже можуть використовувати підприємства, які перешкоди, що вже працює та як функціонує (наприклад, електронні платежі, цифровий підпис, автентифікація тощо). Де слід зосередити зусилля на вдосконаленні послуги.
Що очікувати від Уряду у рамках реформ з покращення бізнес клімату, взаємодії з Урядом, окремими службами. Що має бути пріоритетом.

  • 1

tishenko2