Програма фінансово-кредитної підтримки суб’єктів МСП у м. Києві

19 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на презентації ''Програма фінансово-кредитної підтримки суб’єктів МСП у м. Києві" щодо компенсації 50% банківської ставки, проведеній в приміщенні Деснянської райдержадміністрації (просп.Маяковського,29).
20180219_144856-1.jpg 
Презентацію провела заступник директора Департаменту – начальник управління регуляторної політики та підприємництва КМДА Н.Кондрашова. На заході було присутнім керівництво Відділу торгівлі Деснянської РДА та представники МСБ Деснянського району.
20180219_144705-1.jpg
 
20180219_144925.jpg
Київською міською владою на фінансово-кредитну підтримку у 2018 р. виділяється 20 млн грн. За рахунок цих коштів для київських підприємців компенсуватиметься 50% номінальної відсоткової ставки, що встановлюється кредитним договором.
Реалізації цього проекту сприяє налагоджене партнерство Київської міської влади, уряду Німеччини, який через KfW (Німецька кредитна установа для відбудови) надав Німецько-Українському фонду позику в розмірі 10 млн євро, а також ініціатива ЄС EU4Business, яка виділила 5 млн євро на компенсацію валютних ризиків.
Завдяки такій співпраці для кінцевого позичальника відсоткова ставка буде найнижчою в Україні –  близько 7,5%!
Програма покликана, зокрема, запобігти спеціалізації малих та середніх підприємств переважно на торговельно-посередницькій діяльності. Адже фінансуватимуться пріоритетні для міста галузі промисловості, створення освітньої інфраструктури та надання послуг в сфері житлово-комунального господарства.
Розроблений механізм надання фінансово-кредитної підтримки  є максимально спрощеним для підприємців, процедура триватиме не більше одного місяця та не потребуватиме безпосереднього звернення підприємця до міської влади. Всі погодження відбуватимуться між банком-партнером та Київською міською державною адміністрацією. Щоб стати учасником Програми достатньо відповідати лише чотирьом встановленим критеріям: розміщення виробничих потужностей,  вид діяльності, цільове призначення кредиту, власний внесок.
Впровадження Програми дозволить столичним підприємцям отримати поштовх для розвитку, модернізувати виробничі потужності, збільшити обсяги своєї продукції, створити нові робочі місця, допоможе малим підприємствам стати середніми, а середнім – великими.
  • 1

tishenko2