На лекційному інтенсиві Startup 101

2018-02-16_10.02.53-1.jpg
16 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на лекційному інтенсиві Startup 101, організованому MHP accelerator в приміщенні UNIT.City (вул.Дорогожицька,1).

 
20180216_101623-1.jpg
 
Startup 101 – 9-ти годинний лекційний інтенсив, щоб отримати необхідний набір теоретичних та практичних знань, заснувати та успішно запустити свій проект.
Мати вибухову ідею для побудови вдалого бізнесу недостатньо. Гарна ідея для стартапу – не панацея. Важка праця б’є талант, тож проекти злітають тільки якщо працювати невпинно.
Startup 101 – це спеціальний навчальний тренінг від експертів Radar Tech, Agrohub та МХП для тих, хто замислюється над створенням стартапу, має ідею, але не може чітко сформулювати UVP (унікальну ціннісну пропозицію), визначити конкурентні переваги та нішу для майбутнього продукту.
Теми доповідей і доповідачі: тренди в агросфері (А.Бєлєнков), основи технологічного бізнесу (Ю.Довгополий), як підготувати соковиту презентацію (А.Калібаба).
Програма курсу передбачала розбір правил ведення бізнесу, побудованого на технологіях, екскурс в останні світові тренди агро- та стартап-галузі, та, з рештою, занурення в секрети вдалого пітчу – такої необхідної навички для стартапу.
20180216_101814-1.jpg 
Учасники розглянули основи технологічного бізнесу: що таке стартап, звідки беруться ідеї та де шукати команду; що таке бізнес-модель в інноваційному бізнесі, як зрозуміти, хто є твоїм покупцем та як побудувати стратегію розвитку. У цьому блоці було розглянуто понад 50 прикладів зі світового та українського венчурних ринків.
Слухачам також виклали необхідну теорією: чим живе агрогалузь сьогодні та навіщо розвивати аграрні інновації; що чекає на нас у майбутньому, та як врятувати світ від голоду за допомогою технологій.
20180216_101710.jpg 
На додаток учасники навчилися готувати вдалий пітч проекту: як правильно розставити пріоритети та не забути про головне, як знайти та вдало використати свої козирі; які стоп-слова відлякують менторів та інвесторів, як підготувати соковиту презентацію та чому завчити текст пітчу напам’ять – провальна ідея.
Подати заявку на стартап до MHP accelerator
  • 1

tishenko2