На засіданні Комітету підприємців МСБ при ТППУ

14 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у засіданні Комітету підприємців МСБ при Торгово-промисловій палаті України у формі круглого столу “Маски-шоу стоп: покращення бізнес клімату чи нові виклики” (вул. В.Житомирська, 33).
20180214_111055.jpg
Метою засідання, організованого за сприяння Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України та Всеукраїнської асоціації роботодавців, було ознайомити членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців з тенденціями проведення обшуків під час перевірок у суб’єктів господарювання у 2018 році, законодавчими нововведеннями, механізмами та процедурами захисту суб’єктів під час обшуків.
 20180214_111131.jpg
Учасниками круглого столу були члени Комітету підприємців МСБ при ТПП України, лідери всеукраїнських та регіональних об`єднань підприємців та роботодавців, керівники підприємств, установ, організацій,  фахівці аналітичних центрів, спеціалісти у сфері права та підтримки бізнесу, ЗМІ, підприємці,  науковці. 
20180214_111107.jpg 
Відкрили засідання  віце-президент ТППУ Р.Коробка та голова Комітету, перший віце-президент, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України В.Биковець. У засіданні взяли участь народний депутат України О.Кірш та заступник міністра юстиції О.Скуманова.
Доповідачами і темами доповідей були: адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії Dictum С.Мороз (Сучасні тенденції до проведення маски-шоу), депутат Київської обласної ради, секретар Постійної комісії з питань регламенту, взаємодії з правоохоронними органами та протидії корупції, засновник і керівник компанії ''Агентство безпеки 1901'' І.Ступак (Як взаємодіяти з правоохоронними органами під час обшуків) та адвокат, керівник практики корпоративної безпеки бізнесу Юридичної компанії Dictum Є.Мірошников (Правила поведінки під час обшуків).
20180214_111155.jpg 
На обговорення були також винесені наступні питання: закон України ''Маски-шоу стоп'' - покращення бізнес клімату в Україні чи нові виклики; основні засоби забезпечення безпеки бізнесу; що необхідно знати про обшуки та як їх пережити; правильна взаємодія з правоохоронними органами; чому в нинішніх умовах у суб’єктів малого і середнього бізнесу існує актуальність про ведення бізнесу в безпечних умовах.

  • 1

tishenko2