Залучення іноземного персоналу в Україну

6 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на бізнес зустріч ''Залучення іноземного персоналу в Україну'', проведеною Міжнародною рекрутинговою групою Global Job Gate в приміщенні ПеремогаSpace (бульв. Шевченка, 62).
2018-02-06_15.01.56.jpg 
Щорічно відтік українського персоналу за кордон посилюється. Раніше їхали люди робітничих професій, зараз все більше затребуваний за кордоном український кваліфікований персонал. З відпливом фахівців ми втрачаємо інтелектуальні ресурси країни.
Міжнародна рекрутингова група Global Job Gate запропонувала українському бізнес-співтовариству цікаву альтернативу і поділилася своїми ідеями.
2018-02-06_15.16.03.jpg 
Спікером заходу була керуючий директор Global Job Gate (Варшава) А.Гузек-Рошик, модераторкою заходу - керівник HR-напрямку Global Job Gate (Київ) А.Макаренко.
20180206_151408.jpg 
Теми, що були винесені на обговорення: останні тренди на українському і польському ринках праці; український ринок праці для закордонних фахівців; які фахівці і топ-менеджери з Польщі зацікавлені в українських вакансіях; юридичні аспекти працевлаштування іноземців в Україні.
Учасники отримали прямі контакти керівників з варшавського та київського офісів міжнародної рекрутингової групи.
  • 1

tishenko2