Бізнес. Інновації. Освіта – 2018

З лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у Тематичній конференції ''Бізнес. Інновації. Освіта – 2018'', організованій ''Домом інновацій'' в приміщенні Міжнародного виставкового центру (просп. Броварський, 15).
20180203_105154.jpg
Дім інновацій – це платформа, що об’єднує науковців, бізнесменів, стартаперів, креативний клас, які прагнуть розвивати Україну.
Якщо ви сьогодні не вчитеся – вже завтра вас обійдуть конкуренти. Адже спосіб ведення бізнесу змінюється щороку і навіть щомісяця. Додаткова освіта стала необхідністю для представників малого та середнього бізнесу, а також корпоративного сегмента. Ставки високі: без інноваційного підходу в наш час не вирішити цілу низку практичних завдань в економічній сфері.
Більше десяти спікерів з усієї України поділилися досвідом реалізації ділових планів за допомогою додаткової освіти та впровадження інноваційних рішень.
20180203_104947.jpg 
Додаткова освіта стала необхідністю для представників малого та середнього бізнесу, а також корпоративного сегмента, тому без інноваційного підходу сьогодні не розв’язати багатьох практичних завдань в управлінні бізнесом.
20180203_105259-1.jpg 
Конференція зібрала близько 500 власників малого та середнього бізнесу з усієї України. Учасники обговорили безліч актуальних і цікавих тем: як упровадження інновацій впливає на розвиток невеликих компаній і цілих корпорацій, як запустити креативне мислення у співробітників, плюси й мінуси самонавчання і самоосвіти. Усім цим досвідом поділилися спікери – успішні підприємці та бізнес-тренери, засновники платформ і бізнес-шкіл.
фото.jpg 
Конференцію відвідали спікери не тільки з України, а й інших держав. Так, зокрема, засновник James Cook Media С.Кук з Варшави розповів про ключові моменти «сторітелінгу» – це маркетинговий прийом, який використовує медіапотенціал з метою передачі інформації і транслювання смислів за допомогою оповідання історій.
Дослідник нейротехнологій у бізнесі, консультант із нейромаркетингу і нейроменеджменту, вчений, лікар, магістр медицини О.Катюхін висвітлив такі питання: чим керується споживач? що керує прийняттям рішень? якою є справжня природа мотивації? що наближає до успіху? На думку фахівця, відкриття медицини, останні досягнення нейробіології, еволюційної психології допомагають компаніям бути прибутковішими, а їх керівникам і колективу – ефективнішими.
20180203_112032-1.jpg 
Бізнес-тренер, лектор і засновник Бізнес-академії 4Smart П.Синегуб поділився секретами про те, як шукати в команду чемпіонів (авторська технологія найму), як збільшити ефективність компанії за допомогою нематеріальної мотивації та як створити бізнес-імперію.
Гуру таких компаній, як Cisco, IBM, Samsung, Beeline М.Городецький розкрив важливу тему: ''Управління клієнтським досвідом – як збільшити дохід'', розповіши як утримати клієнта, а також змусити його платити більше, про новий підхід до сервісу і багато іншого.
20180203_115218-1.jpg 
Засновник проектів ''Бізнес на автопілоті. Як навести порядок у власному бізнесі'' і TDSales Д.Тетервак поділився актуальною сьогодні темою: ''У чому інновація? Чому вона потрібна мені (як бізнесу клієнта)?''
Співзасновник освітньої платформи і R&D-лабораторії Beehiveor В.Комаренко порушив теми самонавчання і самоосвіти, використання нейронаук у навчанні, запропонує техніки тренування пам’яті. Крім того, розповів, що таке інновації, як з’являється потреба в них, чому і де ми їх шукаємо.
20180203_105115.jpg 
У роботі конференції взяв участь засновник ''Дому інновацій'' І.Янковський.
Темами обговорення були:
1. Бізнес-навчання. Чому і як навчаються власники бізнесу, щоб робити свої компанії успішними. Які курси затребувані, чому? Які потреби власників бізнесу в навчанні?
2. Самонавчання і самоосвіта. Як навчитися вчитися. Як самому з ноутбука вдома або на роботі отримувати нові знання? Як обрати зпоміж сотні онлайн-курсів найпотрібніші?
3. Що таке інновації? Як виникає потреба в них і чому? Де ми їх шукаємо?
4. Як інновації допомагають бізнесу існувати й розвиватися? Які саме інновації сьогодні найбільше затребувані в бізнес-середовищі?
5. Використання нейронаук у навчанні. Техніки тренування пам’яті.
  • 1

tishenko2