З Міжнародним днем волонтера!

01_266.jpg

Генеральна Асамблея ООН у 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як ''Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку'' (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

''Громадянський Корпус'' як столична волонтерська організація з вересня 2014 р. регулярно організувовує гуманітарні місії (мм. Сєверодонецьк, Лисичанськ, Сватове, Кремінна, Старобільськ, Щастя Луганської області), під час яких до центрів перебування біженців та баз Збройних Сил України були, зокрема, передані біля 15 тон одягу (теплі речі, уніформа) в мм. Кремінна і Старобільськ та Луганському обласному військовому комісаріату (м. Сєверодонецьк) у жовтні 2014 року понад 10 т продуктів харчування (крупи, картопля, консервація), 200 пар утеплених берців; 1000 коробок засобів гігієни до батальйонів ''Луганськ-1'', ''Айдар'' і ''Київщина'' та всім блокпостам Збройних Сил України на шляху від м. Ізюм Харківської області до м. Щастя Луганської області, 100 подарунків для жіночого складу ГУ НП в Луганській області, 3 персональних комп’ютери, 7 планшетів, 2 ноутбуки до командного складу батальйону ''Айдар'', 1 принтер та 1 ксерокс до штабу батальйону ''Золоті ворота'', 92-ї бригади (м. Щастя) та Луганського прикордонного загону в/ч № 9938 (м. Старобільськ) (жовтень 2014 і березень 2015 р.), 10 пакувальних ящиків медичних знеболювальних та протизапальних препаратів до лікарні м. Старобільськ (вересень 2014 р.), 20 ліжок до батальйону ''Луганськ-1'' (березень 2015 р.), запасні частини для військових автомобілів батальйону ''Луганськ-1'' (січень 2015 р.), технічне обладнання та прилади батальйонам ''Луганськ-1'' та ''Айдар'' для ремонту воєнної та бойової техніки та генератор електроенергії військовому підрозділу Збройних Сил України на Бахмутській трасі. 

Нами налагоджено партнерські контакти з військовими частинами з метою надання їм та членам сімей військовослужбовців, які проходять службу в цих частинах, системної волонтерської допомоги. 

Протягом 2015 та 2016 років з метою оздоровлення та надання психологічної допомоги в Києві, Чернівцях, Одесі та Южному Одеської області організовано перебування груп дітей з Луганщини, у тому числі співробітників та ветеранів ГУ НП в Луганській області. 

У жовтні 2016 р. на фасаді будівлі міського відділу Національної поліції м. Лисичанська виготовлено та встановлено меморіальну дошку на честь героїчно загиблого підполковника міліції Віталія Петренка.  

У травні 2017 р. у м. Сєверодонецьку під час урочистої церемонії з нагоди 3-ї річниці створення батальйону ''Луганськ-1'' бійцям батальйону була передана партія відеорегістраторів.

Волонтери ''Громадянського Корпусу'' за свою діяльність відзначені державними, відомчими та громадськими нагородами.

  • 1

tishenko2