Статистика МСП та економічна політика

NBU.png
29 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у круглому столі “Статистика МСП та економічна політика”, проведеному Національним банком України спільно з Програмою USAID ''Лідерство в економічному врядуванні'' (ЛЕВ) в приміщенні НБУ (вул.Інститутська,9).
 
2017-11-29_11.06.12.jpg
Для ведення економічної політики необхідно володіти свіжими та якісними даними. З іншого боку, запровадження нового звітування може створити додаткове навантаження на малий та середній бізнес. На круглому столі, експерти, представники бізнесу, банківської сфери та влади обговорили як досягнути баланс між виробленням якісної статистики та додатковим навантаженням на бізнес. Також експерти Програми USAID ЛЕВ та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) презентували консультативну роботу, що містить пропозиції, щодо вдосконалення офіційної статистики.
2017-11-29_11.06.53.jpg
Учасники круглого столу: заступник Голови НБУ Д.Сологуб, директор Програми USAID ЛЕВ Т.Соляник, голова Правління ІЕД І.Бураковський, провідний науковий співробітник ІЕД О.Бетлій, директор Департаменту статистики та звітності НБУ Ю.Половньов, заступник Голови Державної служби статистики І.Жук, заступник директора Департаменту розвитку підприємництва Мінекономрозвитку О.Палазов, начальник Управління промисловості та підприємництва Львівської облдержадміністрації А.Кісера, начальник Головного управління статистики у Київській області Л.Височан, представник Незалежної асоціації банків України С.Дробот, заступник голови Правління Ощадбанку А.Стецевич.
 2017-11-29_11.05.28.jpg
 
2017-11-29_11.08.35.jpg
 
2017-11-29_11.07.53.jpg
Серед питань, що були винесені на обговорення: економічний вимір МСП, презентація роботи ''Офіційна статистика МСП в Україні: аналіз та пропозиції щодо вдосконалення''; представлення нових даних НБУ щодо МСП; виклики, з якими стикається Держстат при зборі та обробці даних щодо МСП; плани Мінекономрозвитку щодо акумулювання та аналізу даних щодо МСП; прийняття рішень економічної політики щодо МСП на місцях за відсутності актуальних даних; можливості зі збору даних щодо МСП на місцях; слово банкам: яка статистика потрібна банкам при роботі з МСП; як знайти баланс між навантаженням на мікро та малі підприємства з подання статистики та потребою у даних для економічної політики.
YFace_171129111159.png
  • 1

tishenko2