'Громадянський Корпус'' успішно просуває питання будівництва метро на Троєщину

22 листопада представник ''Громадянського Корпусу'' в Деснянському районі столиці Сергій Гайдай у якості члена Громадської ради району взяв участь у робочій нараді в КП ''Київпастранс'' з питання будівництва гілки метро на Троєщину, яка була проведена за головування в.о. глави Деснянського району В.Крохмалюка за ініціативи Громадської ради Деснянського району.
 
2017-11-23_19.04.32.jpg
 

2017-11-23_19.01.30-1.jpg

У нараді взяли участь депутати Київської міської ради, керівництво Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

 Під час наради, що проходила за зачиненими дверима, відбувся відвертий обмін думками щодо шляхів вирішення гострої транспортної проблеми мікрорайону Троєщина і у якості першого кроку до цього - завершення будівництва Подільсько-Воскресенського моста, для чого місто планує виділити 1 млрд. грн. 
2017-11-23_19.05.04-1.jpg 
Того ж дня мер Києва В.Кличко та заступник голови Правління China Pacific Construction Group Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо реалізації проекту із будівництва четвертої лінії метро у Києві між КМДА та китайським консорціумом, до якого входять компанії China Railway International Group Co., Ltd. та China Pacific Construction Group with China Railway International Group Co., Ltd.
Угода передбачає створення робочої групи із українських та китайських спеціалістів, яка розробить оптимальні технічні та фінансові рішення для реалізації проекту. Вартість будівництва оцінюють у 2 млрд доларів США, при цьому 85% від прогнозованої вартості
проекту буде забезпечено за рахунок кредиту від китайських фінансових установ.
 
  • 1

tishenko2