Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості

23 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі IX Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму ''Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості'', проведеного Держенергоефективності в приміщенні готелю ''Прем’єр Палац'' (бульв. Шевченка, вул.Пушкинська,5-7/29). 
2017-11-23_10.30.03.jpg
 
Форум було проведено за підтримки проекту USAID ''Муніципальна енергетична реформа в Україні'', проекту GIZ ''Реформа в сфері енергоефективності в Україні'', проекту ПРООН/GEF ''Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні'', проекту UNIDO "Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах України", проекту GEF/UNIDO UKRIEE ''Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України'', Представництва Фонду ім. Г.Бьолля в Україні, Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, АБ ''Укргазбанк'' та АТ ''Ощадбанк''.
2017-11-23_10.31.31.jpg 
Енергонезалежність – незмінний курс України. На цьому шляху здійснюються реформи у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. За останні 3 роки завдяки послідовним діям Уряду удосконалено законодавство та запроваджено низку стимулів для залучення інвесторів. У результаті близько 800 млн. євро інвестовано в українські проекти ''чистої'' енергетики. На Інтерактивній карті з енергоефективності та відновлюваної енергетики України “UAMAP” зібрано нові проекти на 1,2 млрд. євро.
2017-11-23_10.39.43.jpg 
Настав час розкрити на повну силу інвестиційний потенціал України у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності. Широке впровадження проектів у цих сферах означатиме для України не лише зменшення енергозалежності, а й економічне зростання, додаткові надходження у місцеві бюджети, створення нових робочих місць, збільшення зайнятості населення, і головне – підвищення добробуту українців!
Консолідувати зусилля влади, бізнесу, інвесторів та експертів у цьому напрямі допоміг цей міжнародний бізнес-форум. Акцент цьогорічного заходу – стимулювання реалізації ''зелених'' проектів в регіонах країни та підвищення ефективного споживання енергоресурсів в енергоємних секторах економіки.
2017-11-23_10.40.17.jpg 
З вітальними промовами до учасників заходу звернулися віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Г.Зубко, голова Держенергоефективності С.Савчук, координатор системи ООН в Україні, представник ПРООН Н.Вокер, посол Данії в Україні Ж.-К.Фуег, керівник регіонального представництва МФК в Україні, Білоусі та Молдові Дж.Пелмар, керівник сектору енергетики та навколишнього середовища Групи підтримки України Єврокомісії Т.Воллерт, голова Правління АБ ''Укргазбанк'' К.Шевченко, громадська діячка, українська співачка, народний депутат України V скликання Р.Лижичко.
Ключовими питаннями Форуму були: інвестиційна привабливість проектів у сфері відновлюваної енергетики - погляд інвесторів; успішні приклади реалізації ''зелених'' проектів; перспективи розвитку відновлюваної енергетики: оцінка експертів та міжнародний досвід; енергоефективні та «чисті» технології у промисловості – гарантія підвищення конкурентоспроможності економіки.
Участь у Форумі взяли: парламентарі, представники центральних та місцевих органів влади, мери міст, представники посольств, банківських установ, міжнародних фінансових інституцій, бізнесу, потенційні інвестори, експерти, представники громадських організацій, науковці, ЗМІ, а також усі бажаючі та зацікавлені питаннями розвитку сфери енергоефективності та "чистої" енергетики.

YFace_171123103731.png 

  • 1

tishenko2