Національна платформа бізнес взаємодії

10 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на презентації проекту ''Національна платформа бізнес взаємодії'' в конференц-центрі "Admiral Hall" (вул.Хрещатик, 7/11).
2017-11-10_15.54.50.jpg
Розбудова Національної платформи бізнес взаємодії відбувається в межах проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) ''Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування ВПО та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні'', який фінансується Міністерством Великої Британії з міжнародного розвитку (DFID). Виконавчим партнером у розвитку Платформи є Клуб ділових людей – українська неурядова організація.
2017-11-10_15.57.20-1.jpg
 
2017-11-10_16.02.49.jpg
З вітальними промовами до учасників заходу виступили голова Представництва МОМ в Україні Л.Вайс, заступник посла Великої Британії в Україні Х.Фейзі, заступник Мінсоцполітики О.Привалов, в.о. голови ДСЗ В.Ярошенко та заступник начальника управління бізнес-клімату Київської облдержадміністрації О.Охоба.
2017-11-10_15.55.51.jpg
Національна бізнес платформа це онлайн-платформа ділових контактів, бізнес-можливостей, навчальних матеріалів та проектів з розвитку малого бізнесу в Україні. Платформа діє в усіх регіонах України для проведення навчальних та ділових заходів, бізнес-освіти, обміну досвідом, співпраці з владою та міжнародними організаціями, реалізації проектів для розбудови малого бізнесу в Україні. Проект розрахований для учасників програм започаткування та розвитку бізнесу в рамках проектів МОМ, а також керівників та власників малого бізнесу в областях України.
Доповідачами на заході були керівники проектів МОМ В.Фурсов і О.Боженко та голова ГО ''Клуб ділових людей ''М.Савуляк.
Під час заходу його учасникам були презентовані ідея та цілі проекту Національної платформи для малого бізнесу, план її реалізації, її можливості, а також інструменти налагодження міжрегіональних контактів між підприємцями малого бізнесу з усіх регіонів України. 
2017-11-10_15.52.15.jpg
 
 Також обговорені питання щодо обміну досвідом, стосовно навчальних проектів, консультацій, бізнес-освіти для малого бізнесу, відповідні тренди, тенденції, інновації, методики, можливості (гранти, тендери, кредити, програми обміну), питання етики бізнесу як основи розбудови малого бізнесу в Україні, індекс малого бізнесу.
По завершенні для учасників був проведений бізнес-практикум з презентацією та командною роботою над рішенням конкретного бізнес-кейсу.

 https://bc-club.org.ua/biznes-platforma/platform.html

2017-11-10_15.54.22.jpg

  • 1

tishenko2