На Форумі Деснянського району ''Велика Столиця-2018''

31 жовтня представник ''Громадянського Корпусу'' в Деснянському районі столиці, член Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Сергій Гайдай взяв участь у Форумі комунікативних стратегій місцевої влади та громадськості Деснянського району м. Києва ''Велика Столиця-2018''.
12800.jpg
 Загальнорайонний захід, у якому взяли участь 340 осіб, пройшов за ініціативи Громадської ради при КМДА, Координаційного комітету громадських рад при районних державних адміністраціях, за підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА та Деснянської райдержадміністрації.
20170614_141517.jpg 
Участь у Форумі взяли депутат Київської міської ради VIII скликання В.Онуфрійчук, в.о. голови Деснянської райдержадміністрації В.Крохмалюк, голова Громадської ради при КМДА Б.Назаренко, заступник голови Деснянської РДА І.Алєксєєнко, керівник апарату О.Машківська, керівники структурних підрозділів адміністрації та комунальних служб району, голова Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації А.Аракелян, голови громадських рад інших районів столиці, члени та експерти Громадської ради при Деснянській РДА, Громадської ради при КМДА, представники громадських спілок і організацій, благодійних організацій, органів самоорганізації населення, профспілок, громадські діячі та активні деснянці.
Screenshot_2017-11-03-18-19-07-1.png
 
12799.jpg 
Організатори заходу поставили перед собою за мету сформувати дієвий План роботи Громадської ради при КМДА та громадських рад при райдержадміністраціях на 2018 рік, враховуючи потреби громади. У результаті було висунуто понад 30 нагальних питань та декілька надіслані на електронну скриньку від небайдужих до долі Деснянського району. Усі вони були запротокольовані для подальшого винесення на обговорення з керівництвом столиці та профільними структурними підрозділами КМДА.
 
''Форум став новим витком взаємодії влади та громади. Під час заходу, небайдужі деснянці окреслили пріоритетні завдання для районної влади, які ми реалізовуватимемо у життя, в рамках наданих повноважень. Вдячний ініціаторам Форуму за яскраву та продуктивну зустріч'', – зазначив в.о. голови Деснянської райдержадміністрації В.Крохмалюк.
12793.jpg 
''Аншлаг під час Форуму у стінах Деснянської райдержадміністрації вкотре довів, що у нашому районі чимало ініціативних людей. Зустріч пройшла у конструктивному діалозі, який матиме логічне продовження'', – зауважив голова Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації А.Аракелян.
  • 1

tishenko2