На Польському форумі

poland-flag-max-500.gif

26 жовтня президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий та віце-президент організації Олександр Карбачинський взяли участь у роботі VII Міжнародного дводенного форуму ''Дні польського бізнесу'', перший день якого відбувся у м. Києві у приміщенні однойменного готелю (вул.Грушевського ,21/1). На другий день - 27 жовтня Форум переїжджає до м. Одеси.

20171026_111921-1.jpg

Захід пройшов за підтримки Міністерства інфраструктури України та Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща в Києві. Організаторами форуму виступили Міжнародний правовий центр EUCON і Асоціація українського бізнесу в Польщі.

2017-10-26_09.51.40.jpg
Щорічний міжнародний бізнес-форум об'єднує представників влади і бізнес-спільноти України та Польщі з метою розвитку польсько-українських торгово-економічних відносин, пошуку і реалізації бізнес-проектів і сприяння зростанню припливу інвестицій в українську економіку.
2017-10-26_09.50.42.jpg 
Ключовими темами цьогорічного форуму були: транспортна інфраструктура і логістика в розрізі польсько-українського співробітництва; перспективи польсько-українського співробітництва в енергетичному секторі, в тому числі ''зеленої енергетики''; інструменти доступу до дешевих фінансових ресурсів ЄС і Польщі; інвестиційні проекти та інвестиційна привабливість регіонів.
Модераторами Форуму виступили президент Асоціації українського бізнесу в Польщі Я.Романчук, голова Ради Асоціації І.Дерек, керівник офісу EUCON Міжнародного правового центру у Варшаві І.Яценко та віце-президент Асоціації  І.Ярова. 
2017-10-26_09.23.50.jpg 
Традиційно у Форумі взяли участь представники державних і місцевих органів влади, фінансових установ, спеціальних економічних зон, інвестори, підприємці та провідні експерти з даної тематики.
 
Серед учасників заходу були директор департаменту залучення інвестицій Мінекономрозвитку А.Демчук, радник Міністра розвитку Польщі К.Сівек, заступник посла Республіки Польща в Україні Я.Жур, заступник ФДМУ Ю.Нікітін, заступник директора Офісу із просування і підтримки інвестицій при КМУ П.Матіяшек, генеральний директор Польської конфедерації роботодавців LEWIATAN Л.Пілавскі, голова Міжнародного товариства польських підприємців в Україні П.Ціарковскі, голова Комітету Верховної Ради з питань транспорту Я.Дубневич, генеральний консул України в Гданьску Л.Захарчишин та ін.
 2017-10-26_09.24.49.jpg
Співорганізаторами заходу були також Міжнародне товариство польських підприємців в Україні, Конфедерація роботодавців LEWIATAN, Міжнародна юридична група ''IBGROUP'' і Комітет Верховної Ради з питань транспорту.
Форум розпочав свою історію в 2014 році і з тих пір щорічно проходить восени в Києві і навесні у Варшаві.
 • ''Допомога'' влади підприємцю

  В Киеве снесли еще 15 незаконных МАФов КП"Киевблагоустройство"требует у предпринимателей "выкуп" за демонтированные мобильные кофейни Кличко и Бродский " крышуют" незаконную

 • На Форумі Деснянського району ''Велика Столиця-2018''

  31 жовтня представник ''Громадянського Корпусу'' в Деснянському районі столиці, член Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Сергій Гайдай взяв участь у

 • Ринкове саморегулювання: баланс інтересів

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі круглого столу "Ринкове саморегулювання в Україні: баланс інтересів бізнесу,

 • На Першому українському EV Форумі

  31 жовтня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Першого українського EV Форуму ''Електротранспорт та зарядна інфраструктура: трансформація

 • Масштаби та схеми тіньової економіки

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Економічного форуму ''Масштаби та схеми тіньової економіки'', проведеному в

 • Національна платформа бізнес взаємодії

  10 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на презентації проекту ''Національна платформа бізнес взаємодії'' в конференц-центрі "Admiral Hall"

 • На Національному виноробному форумі

  15 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський на запрошення організаторів взяв участь у щорічному Національному виноробному форумі, проведеному ТПП України

 • 1

tishenko2