На Першому українсько-китайському форумі

9-10 жовтня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Першого українсько-китайського форуму з економічного співробітництва, що відбувся в приміщенні ТПП України(вул.В.Житомирська,33).
cn.png
 
Темою форуму було спільне будівництво ''Економічного пояса Шовкового шляху'', створення нового механізму взаємовигідного співробітництва. Під час його проведення представниками урядів України і Китаю, експертами і підприємцями були проведені тематичні презентації, а також спільне обговорення, яким чином найкраще в майбутньому розширювати і поглиблювати економічне співобітництво двох країн в рамках ініціативи ''Один пояс, один шлях''. 
2017-10-09_10.31.16.jpg 
У рамках Форуму відбулися 5 круглих столів, присвячених українсько-китайському співробітництву в сфері енергоресурсів та інноваційних технологій, сільського господарства, медицини та освіти, туризму та ЗМІ.
Уряд Китаю приділяє велику увагу українсько-китайським відносинам і економічному співробітництву між нашими державами. Протягом багатьох років Україна і Китай підтримують співпрацю в галузі економіки, торгівлі, технологічного обміну й інших сферах на хорошому рівні. Корпораціями China National Building Materials Group Corporation (CNBM), зерновою корпорацією COFCO, телекомунікаційною компанією Huawei та іншими ведеться активна інвестиційна діяльність. За поточними підрахунками, інвестиції Китаю в Україну вже перевищили 7 мільярдів доларів. Паралельно триває зростання обсягу торгівлі - Китай 5 років поспіль є другим за обсягом торговельним партнером України.
2017-10-09_10.27.03.jpg
 
У заході взяли участь віце-президенти ТППУ В.Король та М.Непран, посол КНР в Україні Ду Вей, генеральний секретар Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном Хе Чженьвей, перший Президент України, почесний президент Товариства ''Україна-Китай'' Л.Кравчук, заступник Міністра інфраструктури В.Довганя, заступник МОЗ Р.Ілик,президент Асоціації східної медицини О.Самсонов, начальник управління економічного співробітництва МЗС О.Данилейко, рдника Посольства КНР в Україні Лю Цзюнь, президент Товариства Гонконгу та Внутрішньої Монголії  Хай Фонлін, помічник голови Альянсу міст Шовкового Шляху Чень Цзюньцзе, радник голови Державного космічного агентства України Е.Кузнєцов, т.в.о. директора Департаменту країн Азіатсько-тихоокеанського регіону МЗС Ж.Лещинська, президент УАН О.Оніпко, співзасновник ТОВ ''Електронна комерція Фучжи Юджу Чженьцянь'' Лу Цзяньшень, професор Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка Г.Перепелиця, голова Правління ГО ''Асоціація вугільних підприємств'' К.Автономов, виконавчий директор Китайської торгової асоціації Р.Осипенко та ін.
Учасникам Форуму були представлені відео-презентація китайського чаю ''Уданський Дао Чай'' та відео-презентація 9-ї Ярмарки китайських інвестицій за кордоном. Далі відбулися переговори учасників Форуму у форматі В2В, круглий стіл ''Співробітництво в галузі відновлювальної енергетики'' та круглий стіл ''Двостороннє науково-технічне співробітництво''.
2017-10-09_10.36.52.jpg
  • 1

tishenko2