На Київському інвестиційному форумі

26 вересня президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий та віце-президент організації Олександр Карбачинський взяли участь у важливій події в економічному житті столиці – Інвестиційному форумі, який було традиційно проведено на історичних дніпровських
пагорбах в серці столиці - у КВЦ ''Парковий'' (вул.Паркова дорога,16 А). 
 47524.jpg
 
 
Інвестиційний форум міста Києва – це щорічна платформа для міської влади та бізнес спільноти, щоб обговорити спільні проекти та залучення інвестицій. Подія відбувається під патронатом Київської міської державної адміністрації. Форум є платформою для діалогу столичної влади, найбільших компаній та провідних експертів світу, що надає можливість для створення перспективних партнерських моделей і просування інноваційних рішень для залучення інвестицій.
Київська влада зібрала світових інвесторів, щоб презентувати їм ключові інвестиційні проекти, а також представити потенціал співпраці у сфері ділового туризму, кіноіндустрії та інших сферах розвитку міської туристичної інфраструктури. У заході взяли участь близько 500 представників бізнесу та інвестиційної спільноти, центральних і міських органів влади та засобів масової інформації.
2017-09-26_10.28.47.jpg
 
Учасниками Форуму були провідні експерти міжнародного рівня, які мають досвід діяльності у сфері тематичного спрямування панельних секцій. Міністр сталого розвитку і туризму Чорногорії П.Радулович, заступник міського голови Ґданська А.Дулькєвіч поділились досвідом управління сферою туризму в їх країнах. К.Георге, німецький урбаніст з успішними проектами з реорганізації та благоустрою Берліну, Дамаску, Бейрута, Р.Греф, експерт з міського розвитку GIZ, та К.Млинчак-Закс, генеральний менеджер галереї Krupa, координатор міжнародних відносин ''Вроцлав 2016-Європейська столиця культури'' поділились з присутніми успішними кейсами. На Форум було запрошено чимало лідерів вітчизняних бізнес-об'єднань, народних депутатів України, що опікуються інвестиціями та підприємництвом, керівників ТПП України, УСПП, Київської ТПП, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів - партнерів ''Громадянського Корпусу''. На заході був присутнім керівник Секретаріату Ради підприємців при КМ А.Забловський.
2017-09-26_10.02.07.jpg 
Серед спікерів Форуму були: головуючий на заході Міський голова Києва В.Кличко, прем’єр-міністр України В.Гройсман, заступник Глави Адміністрації Президента України Д.Шимків, перший заступник міністра фінансів О.Маркарова, заступник голови Київської міської державної адміністрації О.Рєзніков, генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації Т.Ріфаї, голова українського представництва Міжнародної фінансової корпорації О.Волошина, керівник туризму та конференц-бюро Вільнюса (Литва) Й.Бенюлієн, директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Д.Білак, регіональний директор International Congress and Convention Association (ICCA) в Європі Д.Бодор, президент міжнародного розвитку бізнесу Startupbootcamp Ж.Ван дер Бош, президент Американської торговельної палати в Україні А.Гундер, головний редактор журналу Business Ukraine П.Дікінсон, заступник міського голови Ґданська А.Дулькєвіч, генеральний менеджер галереї Krupa, координатор міжнародних відносин Вроцлав 2016, Європейська столиця культури К.Млинчак-Закс, голова Подільської районної у місті Києві державної адміністрації В.Мондриївський, т.в.о. генерального директора ВДНГ Є.Мушкін, генеральний директор Мистецького арсеналу О.Островська-Люта, представник Travel masters India (Індія) Н.Рамджи, партнер компанії Gaining Edge (Франція) Б.Рідор, представник CFC Consulting – агентства по забезпеченню взаємодії з органами державної влади компанії Google Україна О.Сивак, директор проектів MEET RIGA – Ризького бюро з розвитку туризму (Латвія) А.Смілтанс, керуючий партнер компанії MaxMakers (Швейцарія) М.Хатт, віце-президент з розвитку бізнесу Masterсard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії С.Францішко, фінансовий директор компанії Sziget Cultural Management (Угорщина) Ш.Чокаш, керівник Краківського центру підтримки підприємців та інвесторів (Польща) Ф.Ярмаковський, заступник генерального директора КП ''Київське інвестиційне агентство'' Б.Чорній, представник Української кіноасоціації В.Ярмощук та ін.,
47523.jpg 
 
47519.jpg
 
 Минулого року на Інвестиційному форумі у форматі презентацій було представлено 60 міських проектів, вартість яких складає близько 100 млрд.грн. Проекти, представлені цього року, теж мають зацікавити представників світових фінансових організацій, банків, інвестиційних компаній та принести в м. Київ інвестиції.
На Форумі відбулися обговорення щодо можливості інвестицій для розвитку дніпровських островів як рекреаційної та спортивної зони, реконструкції історичної частини Подолу, а також інвестиційного потенціалу міста для бізнес-туризму, кіноіндустрії та інших галузей.  
Після проведення панельної дискусії ''Київ як туристича дестинація: візія-2025'', відбулася робота за 6 секціями на такі теми: київські острови – зона відпочинку та спорту: можливості для інвесторів; Київ на міжнародній мапі ділового туризму; Поділ – старе місто у новому обличчі; Київ як місто кіноіндустрії; ревіталізація об'єктів та культурний менеджмент: можливості для інвестора; hi-tech туризм: інвестиції у нові технології.
2017-09-26_09.58.03.jpg

 

  • 1

tishenko2