Перевіряємо законність ТС на суші і на воді

Наша організація успішно здійснює громадський моніторинг з метою запобігання появам в столиці незаконних тимчасових споруд не лише на землі, але й на воді. 
 
image-0-02-04-623609f2e9301671b32d23c037a675cbe54340f3b042f2bdd8fddfa71ab4ce09-V_1.jpg
 
 
Так, у травні ц.р. до нас надійшли звернення від активних мешканців Оболонського району м. Києва, які допомагають нашій організації здійснювати ініціативний моніторинг незаконних тимчасових споруд на вулицях столиці, у зв'язку з появою понтона-причалу напроти будинку по просп. Героїв Сталінграду, 14г.  До причалу, що не належав до системи об'єктів річкового трамваю, регулярно прибував теплохід, що здійснював перевезення пасажирів. 
 
На наші звернення Департамент транспортної інфраструктури КМДА та КП ''Плесо'' повідомили, що питання щодо надання дозволу на розміщення згаданого понтона-причалу знаходиться поза меж їхньої компетенції. Тоді ми звернулися до столичної прокуратури і справи пішли жвавіше. 
 
Прокуратура підключила Міністерство інфраструктури, яке, в свою чергу, ініціювало перевірку об'єкта Укртрансбезпекою. В результаті з'ясувалося, що згаданий понтон було пришвартовано з порушенням Правил судноплавства на внутрішніх водних шляхах України. Врешті, незаконний понтон було відбуксировано, а ''Громадянський Корпус'' отримав подяку від Мінінфраструктури за турботу з питань безпеки судноплавства.

 

пантон2.png
прокуратура.png
 
  • 1

tishenko2