За легкість ведення бізнесу

7 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у презентації дослідження ''Легкість ведення бізнесу. Рейтинг українських міст'', що відбулася в Українському кризовому медіа-центрі (Український дім, вул.Хрещатик,2).

20170907_150650.jpg

 

225 днів потрібно підприємцю для оформлення земельної ділянки під об’єкт нерухомості в Одесі. У Вінниці ті самі процедури займають лише 93 дні. Чому така різниця в оформленні документів? Як це змінити?
Відповіді на ці та інші питання дали учасники презетнації: голова BRDO Олексій Гончарук, віце-президент Спілки українських підприємств, власник Baker Tilly Ukraine Олександр Почкун, виконавчий директор Спілки Катерина Глазкова, керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради С.Кираль, директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомтрської ОДА О.Шатило та директор департаменту земельних ресурсів КМДА О.Поліщук.
 
2017-09-07_14.57.57.jpg
 
До участі у заході були запрошені представники міністерств та відомств, обласних державних адміністрацій, місцевих органів влади, експертні та громадські організації, засоби масової інформації.
 
2017-09-07_14.59.28.jpg
Regional Doing Business - спільний проект BRDO та Спілки українських підприємців. Рейтинг характеризує стан інвестиційного клімату та привабливості міст. Основою даного дослідження стала методологія Світового банку. Для першого дослідження було взято п’ять напрямків взаємодії підприємців з місцевими органами влади, а саме: сплата місцевих податків; створення підприємства; одержання дозволів на будівництво; оформлення земельної ділянки під об’єктом нерухомості; приєднання до електромережі.
Основними критеріями оцінювання стали ''гроші'' та ''час'', що витрачаються на проходження офіційних процедур, а також кількість ''візитів'' до органів державної/місцевої влади. Оцінювались обласні центри та місто Київ, за виключенням АРК Крим та міста Севастополь.
Презентація дослідження ''Легкість ведення бізнесу. Рейтинг українських міст'' була проведена в межах Днів підприємництва – низки заходів, що відбуваються з 3 по 8 вересня у найбільших містах України (Києві, Дніпрі, Львові та Одесі), які організувала Спілка українських підприємств.
2017-09-07_14.56.28.jpg
 
  • 1

tishenko2