Вивчаємо можливості ведення бізнесу з Індією

18 липня віце-президент "Громадянського Корпусу" Олександр Карбачинський взяв участь у заході "Export Talks: Індія. Тенденції ринку та особливості ведення бізнесу", проведеному Офісом з просування експорту в Счастье HUB (вул. Паньківська 14).
 

indiyskiy-flag.jpeg

 Національною експортною стратегією України Індію визначено одним із пріоритетних та перспективних ринків для українських товарів. Вже у вересні представники українського бізнесу матимуть змогу налагодити корисні зв’язки з індійською діловою спільнотою в рамках української торгової місії до Індії. 

Підприємцям, які зацікавлені у виході на нові ринки, було запропоновано дізнатися більше про особливості експорту до Індії.
Головними темами зустрічі були: ринок Індії: поточний стан, тенденції та споживацькі настрої; експорт до Індії ''з нуля''. Власний досвід та практичні поради; особливості індійської бізнес-культури, які слід знати. 
2017-07-18_18.00.27.jpg
 
Спікерами були керівник відділу з дослідження ринків Офісу з просування експорту Д. Носов та  експорт-менеджер компанії "Біофарма", що спеціалізується на роботі з індійським ринком, Є.Гарковенко.
2017-07-18_17.57.01.jpg
 
Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Його стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу.
2017-07-18_17.56.36.jpg

  • 1

tishenko2