Британія - наш стратегічний бізнес-партнер

3 липня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у публічній дискусії "Аудит зовнішньої політики: Україна – Велика Британія", проведеній Інститутом світової політики в Українському кризовому медіа центрі (Український дім, вул. Хрещатик, 2), під час якої було презентовано дискусійну записку щодо українсько-британських відносин.

velikobrit.jpg

Участь у презентації взяли автори записки - перший заступник директора Інституту світової політики С.Солодкий, аналітик Інституту М. Бєлєсков, а також посол Великої Британії в Україні Дж. Гоф, народний депутат України та співголова групи з міжпарламентських зв’язків із Великою Британією С.Заліщук, директор та голова українського представництва Україно-британського сіті клубу В.Мірошниченко та президент Української асоціації зовнішньої політики В.Хандогій.

 2017-07-03_10.36.51.jpg

Презентація є частиною проекту ''Аудит зовнішньої політики України'', метою якого є вивчення взаємних інтересів України та низки стратегічно важливих держав задля вироблення рекомендацій щодо проактивної зовнішньої політики України.

2017-07-03_10.38.39.jpg

У рамках проекту Інститут світової політики, який вже опублікував 19 записок щодо двосторонніх відносин України з партнерами, а також рекомендації до Стратегії зовнішньої політики України. Дослідження проводяться в рамках проекту "Ініціатива з розвитку аналітичних центрів України" за підтримки Посольства Швеції, Фонду розвитку аналітичних центрів (TTF) та Міжнародного фонду "Відродження".

2017-07-03_10.42.14.jpg

  • 1

tishenko2