Вивчаємо онлайн-інструменти для розвитку бізнесу

26 червня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у навчально-практичному семінарі ''Онлайн-інструменти для розвитку бізнесу – перехід на цифрові технології'', проведеному Київською тооргово-промисловою палатою за підтримки ЄБРР у приміщенні Палати (вул. Б.Хмельницького, 55).

2017-06-26_10.38.26.jpg

 Модераторами семінару були магістр МВА, президент громадської організації Ліга розвитку бізнесу'' В. Тиркало, керівник маркетингового агентства ''Lipsky Marketing Group'', співголова Комітету з питань промисловості Київської ТПП О.Липський, кандидат наук з державного управління, голова громадського об’єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища ''Е-екологія'' В.Мороз, керівник центру нормативної аналітики компанії ''ЛІГА:ЗАКОН'' О.Попов, директор агентства з HR-консалтингу і підбору персоналу Mastersystemsales Л.Лавренко та керуючий партнер компанії ''Airvice Consulting''Р.Яременко.

2017-06-26_10.32.16-1.jpg

Темами доповідей та обговорення були: соціальне підприємництво через соцмережі, як використовувати соціальні мережі для ефективно просування товарів та послуг,  ІТ інструменти на захисті довкілля, E-комерція по-українськи: особливості правового регулювання, пошук підрядників / фрилансерів для реалізації он-лайн проекту, трансформація реальності.

2017-06-26_10.48.11.jpg

Темами доповідей та обговорення були: соціальне підприємництво через соцмережі, як використовувати соціальні мережі для ефективного просування товарів та послуг,  ІТ інструменти на захисті довкілля, E-комерція по-українськи: особливості правового регулювання, пошук підрядників / фрилансерів для реалізації он-лайн проекту, трансформація реальності.

2017-06-26_10.34.49.jpg

Під час семінару його учасники мали можливість провести обговорення питань, як  правильно обрати соціальні мережі, як сегментувати цільову аудиторію та підібрати контент, якому контенту віддають перевагу користувачі соц. мереж, як виростити лояльні спільноти, платити соціальним мережам чи ні, які цілі та задачі ставити SMM-спеціалісту, як будувати взаємовідносини з підрядниками по WEB та SMM.
Також було розглянуто Закон України ''Про електронну комерцію'', що таке електронна комерція ''за фактом'' і ''згідно із законом'', робота через Інтернет за межами електронної комерції: правове регулювання, електронний документ у відносинах з клієнтом, питання онлайн-платежів.
Слухачі під час семінару отримали інформацію як підібрати потрібних людей для якісної реалізації проекту, як побудувати відносини зі спеціалістами-фрилансерами, як зібрати команду для створення та просування онлайн-проекту, дізналися які онлайн-ресурси є найбільш ефективними для пошуку персоналу, а також провели огляд рівня зарплат онлайн-маркетологів, фахівців з SEO, SMM, веб-дизайнерів.
 
2017-06-26_10.33.00.jpg
 
Модератори заходу поділилися досвідом використання хмарних IT-систем, розповіли про перехід від складної настройки обладнання та програм до простого управління ІТ-сервісами, яким чином знизити витрати на ІТ-інфраструктуру та ІТ-персонал, як проходить процес переходу бізнесу в ''он-лайн'', розповіли про сучасні хмарні технології на службі у бізнесу.
2017-06-26_10.31.04.jpg
 • ''Допомога'' влади підприємцю

  В Киеве снесли еще 15 незаконных МАФов КП"Киевблагоустройство"требует у предпринимателей "выкуп" за демонтированные мобильные кофейни Кличко и Бродский " крышуют" незаконную

 • На Форумі Деснянського району ''Велика Столиця-2018''

  31 жовтня представник ''Громадянського Корпусу'' в Деснянському районі столиці, член Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Сергій Гайдай взяв участь у

 • Ринкове саморегулювання: баланс інтересів

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі круглого столу "Ринкове саморегулювання в Україні: баланс інтересів бізнесу,

 • На Першому українському EV Форумі

  31 жовтня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Першого українського EV Форуму ''Електротранспорт та зарядна інфраструктура: трансформація

 • Масштаби та схеми тіньової економіки

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Економічного форуму ''Масштаби та схеми тіньової економіки'', проведеному в

 • Національна платформа бізнес взаємодії

  10 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на презентації проекту ''Національна платформа бізнес взаємодії'' в конференц-центрі "Admiral Hall"

 • На Національному виноробному форумі

  15 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський на запрошення організаторів взяв участь у щорічному Національному виноробному форумі, проведеному ТПП України

 • 1

tishenko2