Відкриті до інновацій у сфері платежів

19 травня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у семінарі Уттама Найака для малого та середнього бізнесу "Go Cashless: СМБ та інновації у сфері платежів", який було проведено в рамках Економічного тижня ''Ukraine Economy Week'' в бізнес-центрі DEC Place (бул. Л.Українки, 23б).

20170519_103133.jpg

 У заході, що пройшов за модерації CEO ''Ekonomika+'' Ірини Рубіс, взяли участь старший віце-президент Департаменту цифрових рішень для нових ринків Компанії ''Visa'' У.Найак, засновник WeAR Studio Д.Федько, засновник Компанії ''Veliki'' О.Кушка, засновник BeHoney Р.Бака, засновник Love Box Н.Ваховська.

20170519_103050.jpg

Учасниками семінару було засвідчено, що відкритість до інновацій та можливіть швидко адаптуватися до змін робить МСБ ключовим рушієм розвитку економіки держави.

20170519_111446.jpg

У рамках Ukraine Economy Week представники МСБ мали змогу приєднатися до практичного семінару іноваційних платіжних технологій, а також взяти участь у дискусії з талановитими молодими підприємцями, які поділилися власними історіями успіху та розповіли чому вони є відкритими до інновацій.

20170519_103110.jpg

Ukraine Economy Week — це серія заходів, організованих компанією Visa та Київською школою економіки, в рамках Щорічної Науково-дослідницької конференції Національного банку України у співпраці з Національним банком Польщі (Narodowy Bank Polski). Круглі столи, відкриті дискусії, зосереджені на різних аспектах економічного розвитку України та основних факторах економічного зростання, а також публічні лекції видатних вчених, лекторів Київської школи економіки та представників бізнесу.

Ukraine Economy Week — це платформа для широкої суспільної дискусії, аналізу міжнародного досвіду та формування стратегії розвитку української економіки за участі регуляторів, міжнародних організацій, НГО, представників банківського сектору, корпорацій, малого та середнього бізнесу і наукових закладів.

Докдадно:http://economyweek.com.ua/

20170519_103216.jpg

  • 1

tishenko2