Діяльність підприємців для столичної влади давно не економіка, а політика

У березні, на численні прохання своїх учасників і партнерів «Громадянський Корпус» у котрий раз за останні три роки звернувся до Київського міського голови з проханням вирішення проблеми, що склалася з орендою нежитлових будівель – колишніх сміттєзбірників. Це вкрай болюча для багатьох підприємців малого бізнесу проблема, пов’язана з орендою комунального майна - колишніх сміттєзбірників, наданих в оренду для різного роду підприємницької діяльності, у тому числі для продовольчих магазинів.

3.jpg

 

Прийняте 27.05.2010 р. рішення Київської міської ради ''Про заборону використання сміттєзбірників не за цільовим призначенням'' № 815/4253 створило підприємцям-орендарям істотні перешкоди, бо велика кількість представників МСБ столиці була виведена за межі правового поля і практично викинута на вулицю.

Штучно створена тодішньою міською владою ситуація, позбавила підприємців можливості в законному порядку сплачувати орендні платежі до бюджету району, міста та держави, оскільки правові підстави для продовження договорів оренди сміттєзбірників стали відсутніми. До уваги не був взятий той факт, що за час оренди сміттєзбірників із захаращених і занедбаних приміщень з’явилися охайні, відремонтовані, естетичні споруди з різним функціональним призначенням, які були передусім спрямовані на забезпечення потреб мешканців столичних мікрорайонів столиці.

У цьому зв’язку наша організація виступила з пропозицією до Київської міської ради про скасування або зміни згаданого рішення, як такого, що свого часу було схвалене поспіхом, без належного вивчення та урахування економічної доцільності, і не відповідало вимогам часу.

кличку_про_мусорки.png

кличку_про_мусорки_2.png

кличку_про_мусорки_3.png

У відповідь, в квітні ми отримали лист Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА абсолютно загального характеру, без конкретної статистики, що фактично є відпискою з посиланням на рішення  трьох- та семирічної давнини.

мусорка_1.png

Ми пропонуємо винести на новий розгляд Постійної комісії Київради з питань власності питання щодо скасування або внесення змін до рішення Київської міської ради ''Про заборону використання сміттєзбірників не за цільовим призначенням'' від 27.05.2010 р. № 815/4253 як неприйнятного для більшості орендарів та провести Комісією відповідне обговорення цього питання із запрошенням ініціативної групи підприємців.

Підприємці готові до конструктивного діалогу та спільного вироблення взаємовигідного рішення в цьому питанні і розраховують на таку ж позицію і підхід з боку київської виконавчої та законодавчої влади.

 • На засіданні Комітету підприємців МСБ при ТПП України

  17 квітня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України

 • На заходах Free Market Road Show 2018

  18 квітня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у заході в рамках Програми Free Market Road Show 2018, проведеному

 • На захисті культурної спадщини Києва

  16 квітня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у круглому столі "Захист культурної спадщини м. Києва: стан та перспективи",

 • Новий інструмент для виходу на ринки ЄС

  20 квітня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на практичному семінарі ''Вихід на ринки ЄС: проблеми, можливості, інструменти'', на

 • 1

tishenko2