За пам’ять, за славу, за честь!

5 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні центральна площа Меморіалу вирувала, вщерть заповнена вихованцями у військові формі давнього партнера ''Громадянського Корпусу'' ліцею-інтернату № 23 ''Кадетський корпус'' з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва.

FB_IMG_1494500088197.jpg

 Президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий на запрошення взяв участь у традиційному урочистому заході ''За пам’ять, за славу, за честь'', присвяченому вшануванню безсмертного подвигу українського народу в Другій світовій війні й увічненню пам’яті полеглих захисників у боротьбі за свободу Батьківщини. Цього року до нього долучилися курсанти Військового ліцею ім. Івана Богуна та студенти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

2017-05-05_13.19.42.jpg

Підтримати молодих ліцеїстів завітали високопосадовці, учасники бойових дій на Сході України, батьки, представники ЗМІ та просто небайдужі люди.
Вирувала святкова атмосфера. У супроводі оркестру учасники урочистого параду пройшли строєм. Вони внесли 72 національні прапори на честь 72-ї річниці Перемоги. Площу заполонили звуки гімну України.

FB_IMG_1494500122591.jpg

Першим з вітальним словам до молоді звернувся народний артист України Володимир Талашко: ''Це не парад зброї, а парад Честі. Адже зброя руйнує все, а зберегти може лише честь та людяність, любов до рідної землі!''. До кадетів звернувся з найкращими побажаннями миру, злагоди та Божого Благословення переможець вокального проекту ''Голос країни'' отець Олександр Клименко. Він виконав власну кавер-версію пісні ''Мить'', яку Святослав Вакарчук присвятив сучасним захисникам України.

FB_IMG_1494500411775.jpg

Бурхливі емоції заходу підхопили учасниці флеш-мобу ''Маки Пам’яті''. Різного віку дівчата, які разом із кадетами виховуються в ліцеї-інтернаті, були одягнуті у білі сукні й виглядали справжніми янголами миру. Вони разом із юнаками виконали чарівний вальс та запустили в небо сотні червоних кульок-сердець.

FB_IMG_1494500129193.jpg

FB_IMG_1494500105229.jpg

Завершився захід урочистим занесенням Великого Прапора України та музичною композицією ''Перемога'' у виконанні заслуженої артистки України Наталії Бучинської.

FB_IMG_1494500084477.jpg

 

FB_IMG_1494500096365.jpg

Для учасників заходу ''За пам’ять, за славу, за честь'' колектив співробітників підготував ексклюзивну екскурсію головною експозицією музею. А ще кадетів та панянок чекали смачні ласощі та чаювання в кафе Меморіалу.

FB_IMG_1494500077540.jpg

На церемонії був присутнім віце-президент ''Громадянського Корпусу'' О.Карбачинський.

Парад кадетов, Киев 05.05.2017.

 • ''Допомога'' влади підприємцю

  В Киеве снесли еще 15 незаконных МАФов КП"Киевблагоустройство"требует у предпринимателей "выкуп" за демонтированные мобильные кофейни Кличко и Бродский " крышуют" незаконную

 • На Форумі Деснянського району ''Велика Столиця-2018''

  31 жовтня представник ''Громадянського Корпусу'' в Деснянському районі столиці, член Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Сергій Гайдай взяв участь у

 • Ринкове саморегулювання: баланс інтересів

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі круглого столу "Ринкове саморегулювання в Україні: баланс інтересів бізнесу,

 • На Першому українському EV Форумі

  31 жовтня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Першого українського EV Форуму ''Електротранспорт та зарядна інфраструктура: трансформація

 • Масштаби та схеми тіньової економіки

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Економічного форуму ''Масштаби та схеми тіньової економіки'', проведеному в

 • Національна платформа бізнес взаємодії

  10 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на презентації проекту ''Національна платформа бізнес взаємодії'' в конференц-центрі "Admiral Hall"

 • На Національному виноробному форумі

  15 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський на запрошення організаторів взяв участь у щорічному Національному виноробному форумі, проведеному ТПП України

 • 1

tishenko2