Відбулася робоча зустріч у КМДА

10 травня президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий, віце-президент організації Олександр Карбачинський та головний юрист Віктор Кобилянський провели на пропозицію організації робочу зустріч з представниками профільних департаментів Київської міської державної адміністрації в приміщенні КМДА, де обговорили актуальні питання розвитку МСП у м. Києві.

2017-05-10_19.17.05.jpg

 З боку столичної влади на зустрічі головувала директор Департаменту економіки та інвестицій Світлана Принада, взяли участь заступник директора згаданого Департаменту О.Світличний, співробітники Департаменту промисловості та розвитку підприємництва, Департаменту містобудування та архітектури і Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища.

2017-05-10_19.17.46.jpg

2017-05-10_19.16.25.jpg

Серед питань, що обговорювались - наслідки результатів інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до створення об'єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у м. Києві, можливості участі столичних підприємців у нових інвестиційних конкурсах та програмах з підтпримки МСП, а також інші питання.

  • 1

tishenko2