Вручили відзнаки Київського міського Голови польським партнерам

20210316_135757.jpg

 З 9 по 16 березня президент "Громадянського Корпусу" Роман Солодкий перебував з робочим візитом в Республіці Польщі на запрошення партнерів нашої організації ТОВ "Партнер Сістемз".

Детальніше...

Висловлюємо жаль та глибокі співчуття з приводу смерті Сергія Гайдая

гайдай_3.jpg
 
Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники і волонтери "Громадянського Корпусу" глибоко сумують у зв'язку з передчасною смертю відомого громадського діяча, одного із засновників нашої організації, її представника у Деснянському районі м. Києва, члена Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації столиці, активного волонтера та нашого доброго і вірного товариша ГАЙДАЯ Сергія Миколайовича.
Гайдай Сергій Миколайович народився 23 травня 1973 року в місті Києві. З 1991 р. став столичним підприємцем. З 1998 р. і до цього часу активно займався громадсько-політичною діяльністю. У 2008 р. був кандидатом у депутати Київської міської ради. У 2008 році став креативним директором молодіжної розважальної програми "Резус-конфлікт" за підтримки Міністерства сім’ї, молоді та спорту України на ТРК "Київ" та Першому національному каналі. Гайдай С.М. був одним з ініціаторів та втілювачів концепції соціальної відповідальності столичного бізнесу і в 2009 році він став одним з ініціаторів заснування столичної Громадської організації для захисту прав підприємців "Громадянський Корпус". До останнього часу Гайдай С.М. активно займався волонтерською та благодійною діяльністю, допомагав школам-інтернатам, забезпечував ліками інвалідів війни та ветеранів.
Виконуючи обов'язки директора ТОВ "Муніципальний театр Київ", протягом 2014-2015 рр. приміщенні Театру на регулярній основі Гайдай С.М. організовував збір гуманітарної допомоги для бійців Збройних Сил України та центрів переселенців на Донбасі для передачі її під час гуманітарних місій "Громадянського Корпусу" та ініціював роботу Центру підтримки жителів Донбасу. Проводив консультативні зустрічі для представників малого та середнього бізнесу з Луганської та Донецької областей з метою надання їм допомоги в облаштуванні та організації ділової діяльності в Києві. У 2020 році Гайдай С.М. став активним учасником впроваждення спільного волонтерського благодійного проекту "Україна - Польща: АнтиКОВІД", який передбачав проведення системних заходів з дезінфекції житлових та офісних приміщень на території міста Києва на безоплатній основі. 
Гайдай С.М. запам'ятався учасникам, партнерам і волонтерам "Громадянського Корпусу" як вірний і надійний товариш, відповідальна людина, здібний організатор та різностороння особистість. Неодноразово демонстрував потужні управлінські здібності, комунікабельність, здатність оперативно вирішувати складні завдання розвитку бізнесу. Був наполегливим у досягненні своєї мети та поставлених завдань, мав структуроване незалежне мислення, що допомагало йому в успішному розвитку різних напрямків своєї діяльності, за час якої Гайдай С.М. накопичив значний позитивний досвід, створив команду професіоналів, виступаючи за нестандартні творчі рішення та широке застосування сучасних технологій в громадській і волонтерській роботі та в сфері приватного підприємництва. Основним своїм принципом Гайдай С.М. вважав виконання взятих зобов'язань і гарантій перед партнерами. У професійному бізнес-середовищі він мав високу репутацію. Запроваджені ним високі стандарти в роботі відзначені позитивними відгуками і довірою клієнтів і партнерів.  
З 1998 по 2020 роки Гайдай С.М. неодноразово відзначався Подяками Київського міського Голови, мав Відзнаку ВГО "Спілка ветеранів та працівників силових структур "Звитяга" "За службу Державі", Медаллю Батальйону Національної поліції "Луганськ - 1" "За благодійну діяльність", Подякою Голови Дніпровської райдержадміністрації та Подякою Голови Громадської ради при Деснянській райдержадмінстрації.
Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники і волонтери "Громадянського Корпусу" висловлюють жаль та глибокі співчуття членам родини Гайдая С.М.
Світла і добра память про Гайдая Сергія Миколайовича завжди залишиться в наших серцях!

Поздоровлення Лесі Тищенко!

''Громадянський Корпус'' вітає свою активну учасницю, видатну народну художницю
ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!
дн_тищенко.jpg 
Бажаємо шановній Ларисі Миколаївні доброго здоров'я, благополуччя, творчої наснаги та подальших успіхів у громадській діяльності! Ваші чудові витвори мистецтва та активна громадянська позиція є важливими для українського суспільства!

Новорічні та Різдвяні вітання!

з_нг.jpg
 
''Громадянський Корпус'' поздоровляє своїх учасників, волонтерів, партнерів, членів їх сімей та всі українські родини з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!
 
Нехай Новий рік буде кращим за попередній і принесе Божу милість, спокій та благополуччя до Ваших осель! Бажаємо Вам доброго здоров'я, миру, щастя, любові та здійснення найзаповітніших мрій! 
 
Знов зима розказує казки,
Старий рік поніс геть свій тягар.
І в новій сторінці лиш крапки,
Що відкрив новітній календар!
Знов на нас чекають долі повороти,
Нових днів початків і закінчень,
Будуть і солодощі й турботи,
Всіх на старт уже покликав січень!
Вам бажаємо ми долі світлої,
Щоб Господь від бід оберігав,
І любов'ю радісною, чистою
Ваше серце рік весь осявав!

Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас!

Вітаємо з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят для усіх християн! 
св_николай.jpeg
 
Великий Угоднику і Святителю Божий Миколаю, Пастирю й Учителю всіх, хто з щирим молінням вдається до Твоєї допомоги. Ти помагав тим, які до Тебе вдавалися, поможи і нам в усіх труднощах і потребах життя нашого. Коли прийде хвиля, де сила наша заслаба, труднощі, що стають на дорозі життя нашого, завеликі для нас, Ти, Угоднику Божий, подай нам помічну Твою руку і стань нам на охорону, як ставав завжди тим, що в труднощах і небезпеках пам’ятали про Тебе. Поблагослови нас Святительською Твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в нас віру непохитну і моли Христа Бога спастися душам нашим. Амінь.
Нехай добрий Святий принесе щастя у Ваші родини та благополуччя рідній Україні!

Міська влада продовжить пільги для столичного бізнесу

льгот.jpg
 
11 грудня мер Києва В.Кличко під час онлайн-брифінгу повідомив, що міська влада продовжить пільги для столичного бізнесу, що запровадила в березні, на початку карантину.
«Сьогодні наше завдання – рятувати здоров’я і життя людей. А також – допомагати бізнесу, вберегти економіку міста від стрімкого падіння. Хочу повідомити, що міська влада і наступного року продовжить підтримувати столичних підприємців. Я ініціював збереження преференцій для малого та середнього бізнесу, що Київ запровадив у березні, та запровадження деяких інших пільг», – повідомив Віталій Кличко.
До розгляду депутатів Київради підготовлені проекти рішень, що передбачають як продовження пільг, що місто вже надало, так і встановлення їх для інших категорій підприємців.
Докладно за посиланням: 

Київський міський Голова відзначає актив та волонтерів "Громадянського Корпусу"

подяка_1.jpg
 
5 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтера Київський міський Голова В.Кличко відзначив подяками представників активу та волонтерів "Громадянського Корпусу" за співініціювання та впровадження міжнародного волонтерського благодійного проекту "Україна - Польща: АнтиКОВІД" з проведення системних заходів з дезінфекції житлових та офісних приміщень на території міста Києва на безоплатній основі. 

Детальніше...

Дякуємо Збройним Силам України!

День Збройних Сил України — святковий день, встановлений Постановою Верховної Ради України 1993 року, відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року Закону України ''Про Збройні Сили України''.
Україна відзначає цей День урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, божественною літургією. У війську проходять урочисті збори, церемонія вручення державних нагород та святковий концерт. Ввечері програма свята завершується святковим феєрверком у містах-героях та містах розташування керівних центрів українського війська.
За традицією, Президент України щороку вітає всіх службовців української армії, відзначаючи значну роль цих людей у підтримці Україною свого незалежного статусу. 
Починаючи з 2009 р. до Дня Збройних Сил України присуджуються дві премії ім. Б.Хмельницького за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва.
 
збройн.jpg
 
У рідному війську ти службу несеш,
Я знаю - мене від біди ти спасеш,
Мене вбережеш ти від зла і тривог,
Бо вмілий і вправний ти майже як Бог!
Бо ти - патріот, захищаєш державу,
Примножуєш силу її ти і славу,
Хоробро і вправно ти служиш у війську
Й державу борониш свою українську!
Хай згинуть назавжди усі вороги,
Панують хай мир і любов навкруги,
Вітаю тебе я зі святом щосили!
Здоров’я тобі! Хай живуть Збройні Сили!

Вітаємо волонтерів України і світу!

Мир.jpg
 
Генеральна Асамблея ООН у 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як ''Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку'' (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.
''Громадянський Корпус'', як столична волонтерська організація, активно займається благодійною діяльністю, допомагає школам-інтернатам, забезпечує ліками інвалідів війни та ветеранів. Протягом 2014-2016 рр. вона організовувала гуманітарні місії до Луганщини для надання військовослужбовцям, співробітникам Національної поліції та членам їх родин системної допомоги. У травні 2020 р. організація стала співініціатором впроваждення спільного міжнародного волонтерського благодійного проекту "Україна - Польща: АнтиКОВІД", який передбачає проведення системних заходів з дезінфекції житлових та офісних приміщень на території міста Києва на безоплатній основі.
Волонтери ''Громадянського Корпусу'' за свою діяльність відзначені державними, відомчими та громадськими нагородами.