Вітання Л.Тищенко з Днем народження!

''Громадянський Корпус'' щиросердно вітає свою активну учасницю, народну художницю ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!
 
тищенко_1.jpg 
 
Бажаємо Л.Тищенко доброго здоров'я, сімейного благополуччя, творчої наснаги та подальших успіхів у громадській діяльності! Ваші чудові витвори мистецтва та активна громадянська позиція є для України дуже важливими!

Поздоровлення з Новим 2020 роком та Святом Різдва Христового!

''Громадянський Корпус'' від щирого серця поздоровляє своїх учасників, волонтерів, партнерів, членів їх сімей та всі українські родини з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!
Нехай Новий рік принесе Боже благословіння, спокій та добробут до Ваших домівок! Бажаємо Вам доброго здоров'я, миру, щастя, любові та здійснення найзаповітніших мрій! 
MyCollages.jpg 
З Новим роком, добрі люди!
Сподіваюсь, з Вами буде
Запашна, смачна хлібина,
Щастям сповнена година,
Сіль жадана на столі,
Лад і спокій на землі!
З Новим роком, добрі люди!
Хай любов заходить в дім,
Хай добро панує в нім,
Хай в родинах спокій буде,
Хай щастить Вам, добрі люди!

Поздоровляємо зі Святом Св. Миколая!

Щиро вітаємо з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду! 
Св_Миколай.jpg 
З його приходом кожен з нас сподівається на диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. 
Нехай добрий Святий принесе щастя у Ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні!

Вітання С.Вітковському з Днем народження!

Coat_of_arms_of_Darnytskyi_Raion.png
 
''Громадянський Корпус'' поздоровляє свого давнього партнера, почесного голову ГО ''Майбутє Дарниці'', колишнього главу Дарницької райдержадміністрації м. Києва Сергія Івановича ВІТКОВСЬКОГО з Днем народження!
витковский.jpg 
Бажаємо С.Вітковському доброго здоров'я, родинного благополуччя та подальших успіхів у громадській діяльності!

Вітання Збройним Силам України!

__den_zbroynih_sil_ukrayini___chiye_svyato_i_kogo_vitati__videoopituvannya__1_2017_12_05_09_48_49.w575.jpg
 
День Збройних Сил України — святковий день, встановлений Постановою Верховної Ради України 1993 року, відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року Закону України ''Про Збройні Сили України''.
Україна відзначає цей День урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, божественною літургією. У війську проходять урочисті збори, церемонія вручення державних нагород та святковий концерт. Ввечері програма свята завершується святковим феєрверком у містах-героях та містах розташування керівних центрів українського війська.
За традицією, Президент України щороку вітає всіх службовців української армії, відзначаючи значну роль цих людей у підтримці Україною свого незалежного статусу. 
Починаючи з 2009 р. до Дня Збройних Сил України присуджуються дві премії ім. Б.Хмельницького за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва.

Наш головний юрист виступив у Верховній Раді України

05122019-4.jpg
 
4 грудня головний юрист ''Громадянського Корпусу'' Віктор Кобилянський виступив на Парламентських слуханнях з питань земельної реформи.
 
05122019-3.jpg
 
05122019-2.jpg
 
В.Кобилянський є визнаним спеціалістом у галузі земельного права, головою Комітету земельного права Асоціації адвокатів України та членом Громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Поздоровлення волонтерам України!

PiTDcT3buz1QuzPQ-1024x683.jpg
 
Генеральна Асамблея ООН у 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як ''Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку'' (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.
''Громадянський Корпус'', як столична волонтерська організація, регулярно організовує гуманітарні місії до Луганщини для надання військовослужбовцям, співробітникам Національної поліції та членам їх родин системної допомоги.
Волонтери ''Громадянського Корпусу'' за свою діяльність відзначені державними, відомчими та громадськими нагородами

''Громадянський Корпус'' набув членства в Київській ТПП

4.jpg

26 листопада президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий взяв участь у засіданні Президії та Ради Київської торгово-промислової палати, під час якого нашу організацію було одноголосно прийнято до лав членів Палати. На заході був присутнім віце-президент організації О.Карбачинський.

Детальніше...

Розширюємо співпрацю з Японією

5a13e493b101c.jpeg
 
 
 
20191125_140243-1.jpg
 
25 листопада відбулася робоча зустріч президента ''Громадянського Корпусу'', члена Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та Київської торгово-промислової палати Романа Солодкого з Постійним представником Японського агентства міжнародного співробітництва JICA в Україні та Молдові п. Кавано Такаакі.

Детальніше...

Пам'яті жертвам голодоморів

свеча-паямяти.jpg

Випуск Інформаційного бюлетеня КТПП № 40

Пропонуємо Інформаційний бюлетень Київської ТПП № 40 за жовтень 2019 року.
Screenshot_2019-11-04-20-05-24-1-1.png
 
 
У свіжому випуску ви прочитаєте:
українські та білоруські підприємства підписали контракти на загальну суму понад півмільярда доларів під час Другого форуму регіонів «Україна-Білорусь»;
вітчизняні науковці Інституту теплофізики НАН України презентували новітні розробки у сфері енергоефективних технологій потенційним інвесторам;
до Київської торгово-промислової палати приєдналися 22 нових члени-підприємства;
II Міжнародний форум «Кібербезпека – захисти свій бізнес» проходив у рамках Всеукраїнського місячника кібербезпеки та зібрав понад 30 профільних експертів з державних установ та бізнесу з України, США, Німеччини та Ізраїлю та  більше 400 представників центральних та місцевих органів влади, державних підприємств і установ, освітніх закладів, бізнесу з усіх регіонів України;
підприємці ознайомились із тонкощами ефективного управління платоспроможністю бізнесу;
у м. Біла Церква підприємці Київщини освоїли інструменти виживання, збереження та розвитку бізнесу;
60% компаній малого і середнього бізнесу закриваються після однієї успішної кібератаки. Як протидіяти цьому визначали в ході круглого столу «Наскільки ефективна поліція, судова система, законодавство, бізнес в протидії кібершахрайству», ініціатором якого виступила Київська торгово-промислова палата спільно з Кіберполіцією та багато інших новин;
анонси першої міжнародної Конференції жінок-підприємниць м. Києва «УСПІХ В ТОБІ», воркшопу «На подіумі підприємництва– шлях до успіху», конференції «Створення та просування інноваційних продуктів» та інших заходів, які організовує Київська ТПП найближчим часом.
Інформаційний бюлетень доступний за посиланням: 
  • Вітання Л.Тищенко з Днем народження!

    ''Громадянський Корпус'' щиросердно вітає свою активну учасницю, народну художницю ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!       Бажаємо Л.Тищенко

  • 1

tishenko2