День Перемоги України

перемога 23
 
Шановні ветерани, учасники Другої світової війни, їх діти та онуки! Поздоровляємо Вас з 78-річчям перемоги над нацизмом! 
Українські ветерани зробили величезний внесок у Перемогу. Тому цей День назавжди залишиться в пам'яті поколінь нащадків безсмертних героїв та надихає нинішніх воїнів на героїчний захист нашої Батьківщини.
Бажаємо Вам миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай в Україні знову запанує мир та спокій, а у серцях народу живе тверда віра в Перемогу нашої країни!
Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект, яким пропонується встановити 8 травня Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
З великою до Вас повагою і шаною,
Правління та актив ''Громадянського Корпусу"

Фортеці. Жінки. Перемоги

жп1

28 квітня в Камінній залі НІАМ "Київська фортеця" відбулася церемонія відкриття виставки польського фотографа, волонтера та мандрівника Радослава Тафлінського "Фортеці. Жінки. Перемоги". Поряд з Музеєм та Печерською райдержадміністрацією співорганізатором заходу виступила керівник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко.

Детальніше...

Припинити демонтаж тимчасових споруд

тм 2

27 квітня на столичній вулиці Лютеранській відбувся мітинг підприємців, учасники якого відстоювали права малого та середнього бізнесу та вимагали припинити демонтаж тимчасових споруд. 
Учасники мирної акції протесту склали звернення до Президента України Володимира Зеленського з проханням допомогти зупинити закриття тимчасових споруд у столиці, оскільки саме малий та середній бізнес допомагає підтримувати економіку в Києві.

Детальніше...

Христос Воскрес і Україна переможе!

пасха 2023

Усіх учасників, волонтерів та партнерів ''Громадянського Корпусу'' щиро вітаємо зі Святом Великодня! 
У час великих випробувань для народу України славімо Воскресіння Христове і звертаємося зі щиросердною молитвою до Господа Нашого Ісуса Христа, щоб дав Мир і Перемогу нашій Державі, щоб зберіг і помилував наших героїчних воїнів, тероборонців і волонтерів, матерів, дітей та старих, щоб скоротив їм час випробувань, загоїв і вилікував їхні рани тілесні та душевні, щоб подав нам усім Свою милість та ствердив нашу Віру.
Слава Господу і Слава Україні!
Христос воскрес — воскресне Украïна!
Вона у нас одна така, єдина!
Безбожником розп'ята на хрестi,
Спророчено ïй зло перемогти!
Як той Iсус, що нiс крiзь натовп хрест,
Святою кров'ю стiк, і знов воскрес,
Так Украïна Мiць Святую має,
Коли над тiлом Дух перемагає!
Iз попелищ знов здiйметься життя,
I до грудей пригорне мати сина,
Й полине дзвiн із мирних вже небес:
Христос Воскрес!
Христос Воскрес!
Христос Воскрес!

 

 

 

 

 

 

Вдячні Пастору з добрим серцем!

герб іано франкіськ

і фр 1

6 квітня керівник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко вручила пастирю Церкви Христа Спасителя м. Долини Павлу Бандурі подяку від президента нашої Організації Романа Солодкого за постійну чітко організовану допомогу ВПО та підтримку ініціативи луганчан щодо створення діаспори в цьому місті Івано-Франківської області.

Детальніше...

Ми мусимо жити

герб луганск

мусимо жити 2

"Під час бойових дій снаряд влучив у житловий будинок. Згоріло все дотла. Вціліли тільки два янголятка, лише ґрунтовно вкрилися кіптявою... І таких історій близько тисячі, бо саме стільки небесних охоронців зберігаються в "Музеї на крилах". 
 мусимо жити 1
 
У Долинському краєзнавчому музеї "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів, що на Прикарпатті, зібрана унікальна колекція небожителів з різних куточків України, зраненої рашистами. Опікується крилатими двічі переселенка з Луганська, представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко.
 мусимо жити 3
 
29 березня у соціальному проєкті "Ми мусимо жити" в етері муніципальної телерадіокомпанії "Вежа" м. Івано-Франківська О.Стеценко поділилася своєю історією, як їй вдалося пережити російську окупацію. Каже, що й по досі є страх... Але, на допомогу завжди приходять янголи з "Музею на крилах" - вісники миру та добра. Кожен з них неповторний, має свою цікаву історію і, водночас, є доказом незламності українців. Бо світ має знати правду.
Відеоматеріал за посиланням:

Зустрічі земляків з Луганщини

імена герб луганск

 

земляки 1

25 березня в м. Долині Калуського району Івано-Франківської області, у приміщенні Церкви Христа Спасителя відбулася зустріч активних луганчан - вимушених переселенців з Луганщини з метою обговорення засадничих питань утворення в цьому місті Луганської діаспори. Однією з ініціаторів зустрічі та її модератором виступила представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко. 

земляки 2
 
Місце проведення зустрічі було люб'язно надане пастирем Церкви Христа Спасителя м. Долини Павлом Бандурою, який надає постійну допомогу вимушеним переселенцям та радо підтримав цю ініціативу луганчан. 
У зустрічі, на яку зібралося 24 учасника, взяли участь активісти Луганської громади Володимир Прокопенко та Віра Пушко, що тимчасово мешкають у м. Долині. 
Після обміну думками членів ініціативної групи, до якої пізніше доєдналися до 40 учасників, були визначені базові принципи і конкретні кроки створення Луганської діаспори в м. Долині та домовлено проводити такі зустрічі на регулярній основі.

Український прапор - це символ боротьби і незламності

герб луганск

укр прапор 3

23 березня директорка Долинського ліцею № 7 Калуського району Івано-Франківської області Наталя Медвідь мала честь у закладі освіти вітати представника ДЗ "Луганський національний університет ім. Т.Шевченка", де представник "Громадянського Корпусу" в Луганської області Олена Стеценко подарувала освітянам Луганщини "Прапор Перемоги".

Детальніше...

Беремо участь у підготовці до проведення "Джури"

імена герб луганск

жура 2

22 березня представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко взяла участь у форматі онлайн у засіданні Оргкомітету з організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у 2022/2023 навчальному році на Луганщині, де було затверджено Програму Гри для трьох вікових груп. 
Членів Оргкомітету привітала К.Безгинська, заступник Голови Луганської обласної військової адміністрації, яка повідомила, що у грудні 2022 року був прийнятий Закон України "Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності" та відзначила роль у його реалізації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). "Організація і проведення гри у воєнний час – це новий виклик і для педагогів, і для учнівської молоді. Але наші заклади позашкільної освіти знаходять нові форми проведення обласних масових заходів і завжди були лідерами національно-патріотичного виховання", - відзначила К.Брезгинська.
 жура
 
Ю.Стецюк, директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, підкреслив, що не дивлячись на складні умови, Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") продовжує впроваджуватись у закладах освіти Луганської області у 2022/2023 навчальному році, у рамках гри проводяться різноманітні заходи на рівні громад та на обласному етапі. 
Представник нашої Організації О.Стеценко, член Оргкомітету, ініціаторка акції "Прапори Перемоги", передала Луганському обласному центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства прапор України. Символічним стало те, що прапор передали разом з директоркою Долинського ліцею № 7 Івано-Франківської області Наталією Медвідь, оскільки це перший заклад освіти України, в якому майже ще за рік до проголошення Незалежності 6 жовтня 1990 року був гордо піднятий над новозбудованим храмом науки синьо-жовтий стяг. 
Під час засідання були запропоновані кандидатури членів суддівської колегії ІІ етапу Гри. Члени Оргкомітету одноголосно підтримали пропозиції щодо проведення заходу.

З 8 Березня!

8 березня
''Громадянський Корпус'' поздоровляє всіх своїх учасниць, волонтерок та партнерок, військовослужбовиць Збройних Сил України та всіх жінок з Міжнародним жіночим днем!
 
Зацвіте навкруг бузок,
Небо стане ясним,
Щоб життя було жінок
Щáсливим, прекрасним!
Аби завжди в душах Ваших
Був вогонь кохання,
Хай у цей весняний час
Здійсняться бажання!
 
Бажаємо Україні Перемоги та миру!
 

Гуманітарна допомога від "Громадянського Корпусу"

допомога 3
 
Від початку російської військової агресії проти України, з 24 лютого по цей час "Громадянський Корпус" силами своїх волонтерів продовжує доправляти та надавати всі види гуманітарної допомоги її отримувачам в регіонах України від наших іноземних партнерів в країнах Європи та Японії. У переліку вже наданої допомоги загальною вагою до 50 т - речі першої необхідності, медичні прилади та ліки, спеціальне технічне і захисне обладнання та екіпіровка для військовослужбовців, тероборонців і нацгвардійців, яке за нормативами підпадає під гуманітарний вантаж і відповідає стандартам НАТО, предмети особистої гігієни, продукти харчування. 
Особливу подяку висловлюємо Посольствам України в країнах-членах Європейського Союзу, зокрема в Польщі, Словаччині, Угорщині, Австрії, Німеччині та Бельгії, Посольству України в Японії, Національній Поліції України, Головним управлінням НП в Луганській та Житомирській областях, Національній Гвардії України, Командуванню медичних сил Збройних Сил України, Державній прикордонній службі України, Закарпатській та Львівській обласним військовим адміністраціям, Київській міській державній адміністрації, Білоцерківській міській раді Київської області, Білогородській сільраді Бучанського району Київської області, тероборонцям і волонтерам з Києва та Київської області, Житомира, Харкова, Чернігова, Дніпра, Миколаєва, Сєверодонецька, Лисичанська, Кремінної та Сум. Дякуємо нашим партнерам - НУО "Форум розвитку громадянського суспільства" м. Київ, Християнській церкві "Перемога" м. Кремінна Луганської обл., 13-й та 17-й Лікарням та Міському військовому шпиталю м. Харків, Лікарні швидкої медичної допомоги м. Київ, 2-й Дорожній клінічній лікарні м. Київ, Дитячій громадській організації "Все робимо самі" м. Житомир. Окрема подяка - ТОВ "Бізнес платформа" (Україна), ТОВ "УКРАГРОКОМ" (Україна), ТОВ "Партнер Сістемз" (Польща), ТОВ "Бізнес платформа Польща" (Польща), "Центру соціального захисту населення району Мокотув м. Варшава (Польща)", Хабу Українського Громадянського Суспільства (Брюссель, Бельгія), "Еписрі Солідер" (Род-Сен-Женез, Брюссель, Бельгія), НУО "Оупен Фри Гоу Уккел (Уккел, Бельгія), ТОВ "Галлант Найтс" (США), ТОВ "Вестоматік" (Велика Британія), ТОВ "Леополіс Джапон" (Японія), українським діаспорам в Бельгії, Польщі та Японії.
Висловлюємо  персональну подяку президенту "Громадянського Корпусу" Роману Солодкому, представникам активу нашої Організації, партнерам та команді волонтерів, зокрема Леоніду Панченку, Даріушу Заброварному, Олександру Якушеву, Олені Стеценко, Володимиру Дроздовичу, Дмитру та Оксані Скосаревим, Юрію Положенцеву, Дмитру Мінтюкову, Олександру Карбачинському, Валерію та Євгенії Плічкам, Марині Чайковській, Світлані Пастушенко, Юлії Немото, Наталії Ковальовій, Олександру Христенку, Володимиру Чеповому, Юрію Свідлову, Володимиру Яцині,  Світлані Пастушенко, Наталії Головіхіній, Владиславу Карпенку, Данілу Слюсарю, Юрію Москаленку, Андрію Катруці,  Віктору Пацкану, Олександру Соколову, Андрію Мальованому, Сергію Бачуріну, Максиму Богомазу, Сергію Шевельку, Олександрі Печкуровій, Андрію Покусіну, Роману Сазонову, Євгену Смушкову та багатьом іншим.
Маємо сподівання, що наш скромний внесок наблизить Перемогу України.

Детальніше...