Новорічні та Різдвяні вітання!

з_нг.jpg
 
''Громадянський Корпус'' поздоровляє своїх учасників, волонтерів, партнерів, членів їх сімей та всі українські родини з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!
 
Нехай Новий рік буде кращим за попередній і принесе Божу милість, спокій та благополуччя до Ваших осель! Бажаємо Вам доброго здоров'я, миру, щастя, любові та здійснення найзаповітніших мрій! 
 
Знов зима розказує казки,
Старий рік поніс геть свій тягар.
І в новій сторінці лиш крапки,
Що відкрив новітній календар!
Знов на нас чекають долі повороти,
Нових днів початків і закінчень,
Будуть і солодощі й турботи,
Всіх на старт уже покликав січень!
Вам бажаємо ми долі світлої,
Щоб Господь від бід оберігав,
І любов'ю радісною, чистою
Ваше серце рік весь осявав!

Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас!

Вітаємо з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят для усіх християн! 
св_николай.jpeg
 
Великий Угоднику і Святителю Божий Миколаю, Пастирю й Учителю всіх, хто з щирим молінням вдається до Твоєї допомоги. Ти помагав тим, які до Тебе вдавалися, поможи і нам в усіх труднощах і потребах життя нашого. Коли прийде хвиля, де сила наша заслаба, труднощі, що стають на дорозі життя нашого, завеликі для нас, Ти, Угоднику Божий, подай нам помічну Твою руку і стань нам на охорону, як ставав завжди тим, що в труднощах і небезпеках пам’ятали про Тебе. Поблагослови нас Святительською Твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в нас віру непохитну і моли Христа Бога спастися душам нашим. Амінь.
Нехай добрий Святий принесе щастя у Ваші родини та благополуччя рідній Україні!

Міська влада продовжить пільги для столичного бізнесу

льгот.jpg
 
11 грудня мер Києва В.Кличко під час онлайн-брифінгу повідомив, що міська влада продовжить пільги для столичного бізнесу, що запровадила в березні, на початку карантину.
«Сьогодні наше завдання – рятувати здоров’я і життя людей. А також – допомагати бізнесу, вберегти економіку міста від стрімкого падіння. Хочу повідомити, що міська влада і наступного року продовжить підтримувати столичних підприємців. Я ініціював збереження преференцій для малого та середнього бізнесу, що Київ запровадив у березні, та запровадження деяких інших пільг», – повідомив Віталій Кличко.
До розгляду депутатів Київради підготовлені проекти рішень, що передбачають як продовження пільг, що місто вже надало, так і встановлення їх для інших категорій підприємців.
Докладно за посиланням: 

Київський міський Голова відзначає актив та волонтерів "Громадянського Корпусу"

подяка_1.jpg
 
5 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтера Київський міський Голова В.Кличко відзначив подяками представників активу та волонтерів "Громадянського Корпусу" за співініціювання та впровадження міжнародного волонтерського благодійного проекту "Україна - Польща: АнтиКОВІД" з проведення системних заходів з дезінфекції житлових та офісних приміщень на території міста Києва на безоплатній основі. 

Детальніше...

Дякуємо Збройним Силам України!

День Збройних Сил України — святковий день, встановлений Постановою Верховної Ради України 1993 року, відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року Закону України ''Про Збройні Сили України''.
Україна відзначає цей День урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, божественною літургією. У війську проходять урочисті збори, церемонія вручення державних нагород та святковий концерт. Ввечері програма свята завершується святковим феєрверком у містах-героях та містах розташування керівних центрів українського війська.
За традицією, Президент України щороку вітає всіх службовців української армії, відзначаючи значну роль цих людей у підтримці Україною свого незалежного статусу. 
Починаючи з 2009 р. до Дня Збройних Сил України присуджуються дві премії ім. Б.Хмельницького за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва.
 
збройн.jpg
 
У рідному війську ти службу несеш,
Я знаю - мене від біди ти спасеш,
Мене вбережеш ти від зла і тривог,
Бо вмілий і вправний ти майже як Бог!
Бо ти - патріот, захищаєш державу,
Примножуєш силу її ти і славу,
Хоробро і вправно ти служиш у війську
Й державу борониш свою українську!
Хай згинуть назавжди усі вороги,
Панують хай мир і любов навкруги,
Вітаю тебе я зі святом щосили!
Здоров’я тобі! Хай живуть Збройні Сили!

Вітаємо волонтерів України і світу!

Мир.jpg
 
Генеральна Асамблея ООН у 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як ''Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку'' (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.
''Громадянський Корпус'', як столична волонтерська організація, активно займається благодійною діяльністю, допомагає школам-інтернатам, забезпечує ліками інвалідів війни та ветеранів. Протягом 2014-2016 рр. вона організовувала гуманітарні місії до Луганщини для надання військовослужбовцям, співробітникам Національної поліції та членам їх родин системної допомоги. У травні 2020 р. організація стала співініціатором впроваждення спільного міжнародного волонтерського благодійного проекту "Україна - Польща: АнтиКОВІД", який передбачає проведення системних заходів з дезінфекції житлових та офісних приміщень на території міста Києва на безоплатній основі.
Волонтери ''Громадянського Корпусу'' за свою діяльність відзначені державними, відомчими та громадськими нагородами.

Українські підприємці отримають компенсації під час локдауна

компенсація.jpg
 
4 грудня Верховна Рада України прийняла президентський закон про підтримку бізнесу на період карантинних обмежень шляхом виплати одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам та фізособам-підприємцям.
 
 

Верховна Рада прийняла закон про відстрочку РРО для ФОПів

отсрочка.jpg
 
1 грудня Верховна Рада України в першому читанні та в цілому прийняла законопроект № 4439-д про відтермінування обов'язкового використання касових апаратів (РРО) для фізичних осіб-підприємців (ФОП). Документ передбачає відстрочку РРО до 1 січня 2022 року.
Список тих, для кого РРО є обов'язковим з 1 січня 2021 року, скоротили до магазинів, які торгують складною технікою, ліками та ювелірною продукцією. Відстрочка діє з умовою, що обсяг доходу підприємців за рік не перевищить ліміт в 220 мінімальних зарплат на 1 січня звітного року. Цей же законопроект в цілому змінює ліміти для ФОП, прив'язуючи їх до мінімальних зарплат. З 1 січня 2021 року ліміти виростуть з розрахунку мінімально зарплати на рівні 6000 грн.
Докладно за посиланням:

Мінцифри - підприємцям: в центрі уваги МСБ

минцифра.png
 
Заступник міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції В.Іонан розповідає, що корисного зробило Мінцифри для підприємців і як цим вони можуть скористатися.
Докладно за посиланням:

Столичним підприємцям планують продовжити пільги до кінця карантину

пільг.jpg
 
Міська влада ініціює продовження пільг і спрощення процедур для підтримки малого і середнього бізнесу, які приймалися Київрадою у березні 2020 року. Вони будуть винесені на розгляд депутатів новообраної Київради. Про це заявив заступник голови КМДА О.Харченко.
Докладно за посиланням: