Обговорюємо Муніципальну стратегію Києва

200319-5.jpg
19 березня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у публічному обговоренні стратегії подальшого розвитку м. Києва з експертами, громадянськими діячами та лідерами думок, що було організоване за сприяння Інституту демократії та розвитку ''PolitA'' в приміщенні готелю ''Київ'' (вул. М.Грушевського, 26/1).

Детальніше...

На черговому засіданні Комітету підприємців МСБ при ТПП України

200319-1.jpg
 
19 березня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України у формі круглого столу ''Кредитування та інші форми підтримки МСБ в Україні'', що відбувся у приміщенні Палати (вул. Вел. Житомирська, 33). 

Детальніше...

Поздоровляємо наших учасниць та партнерок с 8 Березня!

''Громадянський Корпус'' поздоровляє всіх своїх учасниць та партнерок, а також всіх жінок з Міжнародним жіночим днем!
 
036dcb14e209d55313c6c56ac59493ee_8marta1-1.png
 
Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!
Це для Вас сніги розтали,
Це для Вас прийшла весна.
Ви собою полонили
Наші душі і серця.
Тож лишайтесь завжди милі,
Ніжні, щирі, чарівні,
І розумні, і вродливі,
І веселі, і прості!

Актуальні проблеми для бізнесу у сфері трудових відносин

 
270219-6.png
Представляємо системний звіт Ради бізнес- омбудсмена, присвячений аналізу актуальних проблем у сфері трудових відносин, а також взаємодії між суб’єктами господарювання та відповідними державними органами. 

Детальніше...

До уваги наших партнерів, що працюють у будівельній сфері

270219-1.jpg
 
25 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у презентації пакету програмного забезпечення за методом кінцевих елементів проектування і аналізу від компанії Buildsoft (Бельгія), що була організована в конференц-холі ''Депо'' (вул. Антоновича, 50).

Детальніше...

Журавлина Україна Лесі Тищенко

270919-7.png

270919-14.jpg

20 лютого в м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області, в художній галереї Державного історико-культурного заповідника відбулася презентація персональної виставки робіт учасниці ''Громадянського Корпусу, народної художниці Лесі Тищенко ''Журавлина Україна'', яка була приурочена до Дня Героїв Небесної Сотні та присвячена учасникам Революції Гідності і учасникам бойових дій на Сході України.

Детальніше...

Презентовано звіт про діяльність ДРС у 2018 році

210219-5.png
20 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на презентуванні публічного звіту Голови Державної регуляторної служби України К.Ляпіної, що відбулося в приміщенні ДРС (вул. Арсенальна, 9/11).

Детальніше...

День Франції в столичному МВЦ

210219-1.jpg
20 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на Конференції ''Зони розвитку українського агробізнесу – вектор руху'', що пройшла в рамках Дня Франції в Міжнародному виставковому центрі (Броварський просп., 15).

Детальніше...

Готуємось до цьогорічного проведення Джури на Луганщині

 
 Coat_of_Arms_Luhansk_Oblast.svg.jpg
 
140219-8.jpg
 
13 лютого в м. Сєверодонецьку представник ''Громадянського Корпусу'' в Луганській області Олена Стеценко взяла участь у засіданні з підготовки та проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ''Сокіл'' (''Джура'') у якості члена журі. Засідання відбулося на базі Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Детальніше...

Е-нноваційна Україна: 1500 днів досягнень програми EGAP

140219-2.png
8 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі конференції ''Е-нноваційна Україна: 1500 днів досягнень програми EGAP'', що відбулася в конференц-холі ''Депо'' (вул. Антоновича, 52).

Детальніше...

Рада підприємців при Уряді пропонує столичній владі конкретні шляхи з підтримки МСП

2509-1.jpg
Відповідно до ст. Конституції України 5, 36, 38, 40, 55, 69, які забезпечують права громадян України брати участь в управлінні державними справами, ст. 3, 4, 12-14, 20 Закону України ''Про доступ до публічної інформації'' та ст. 13 Закону України ''Про місцеве самоврядування в Україні”, якою запроваджується інститут громадських слухань, 19 вересня ''Громадянський Корпус'' зробив запити на адресу Київського міського голови, Департаменту економіки та інвестицій КМДА, райдержадміністрацій м. Києва та парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва з проханням повідомити про вжиті ними протягом 2016-2018 років заходи на підтримку малого та середнього підприємництва, створення сприятливого клімату для його розвитку та про їх результати, включаючи статистичні і фінансові показники та нові інвестиційні проекти.

Детальніше...

  • 1

tishenko2