Поздоровляємо Л.Тищенко з Днем народження!

''Громадянський Корпус'' поздоровляє свою активну учасницю, народну художницю ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження! 
тищенко.jpg
Бажаємо Л.Тищенко доброго здоров'я, сімейного благополуччя, творчої наснаги та подальших успіхів у громадській діяльності! Ваші чудові витвори мистецтва та активна громадянська позиція дуже нам потрібні!

Очікуємо результатів роботи Офісу з підтримки МСП у 2019 році

16 жовтня минулого року перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України С.Кубів підписав наказ про створення Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) при Мінекономрозвитку. Офіс розвитку МСП працює як консультативно-дорадчий орган при Міністерстві, а згодом має стати державним органом, який надаватиме підтримку підприємцям.
 
1501-19.jpg
 

Детальніше...

Поздоровляємо з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

''Громадянський Корпус'' вітає всіх своїх учасників, волонтерів, партнерів та членів їх сімей, а також всі українські родини зі Святом Нового 2019 року та Різдва Христового!
Нехай Новий рік принесе Боже благословіння, спокій та добробут до Ваших домівок! Бажаємо Вам доброго здоров'я, миру, щастя та любові, здійснення самих амбіційних планів та найзаповітніших мрій!
2112-36.jpg
 
Наче в казці
Добрим дивом
Хай Новий рік в дім Ваш ввійде,
Щоб в цей рік жилось щасливо
І завжди малося все!
Рік Новий, Різдво Христове,
Вам дарують дні казкові,
Наче чистий сніг,
Що землю гріє
Зігріває Вас надія.

Зі Святом Св. Миколая!

mikolajukr3.png
Від хати до хати біленьким сніжком
Ходить Святий Миколай із мішком,
Приносить дарунки на втіху,
Радості море і щирого сміху!
Хай осінить своєю любов'ю,
Мудрості дасть, і сили, й здоров'я,
Ласкою серденько хай зігріває
І всі мрії заповітні здійсняє!

І янгол в подарунок від Міністра культури...

2112-35.jpg
 
18 грудня представник ''Громадянського Корпусу'' в Луганській області Олена Стеценко та учасник організації, відома народна художниця Леся Тищенко взяли участь у церемонії відкриття Резиденції Святого Миколая та ''Музею на крилах'' - ініціативного проекту ''Громадянськоро Корпусу'', що відбулася у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику, в Головній лаврській дзвониці.

Детальніше...

Зміцнюємо українсько-болгарську дружбу

2112-11.jpg
15 грудня учасниця ''Громадянського Корпусу'', відома народна художниця Леся Тищенко взяла на запрошення участь в урочистому засіданні, присвяченому 60-річчю Товариства ''Україна – Болгарія'' у золотій залі Українського фонду культури (вул. Липська, 16).

Детальніше...

Небайдужі до проблем переселенців

2112-2.jpeg
 
13 грудня учасник ''Громадянського Корпусу'', народна художниця і волонтер Леся Тищенко на запрошення взяла участь у церемонії представлення звіту в рамках 11-го раунду Національної системи моніторингу щодо внутрішньо переміщених осіб в Україні, що була проведена Агентством ООН з питань міграції (МОМ) спільно Мінсоцполітики та МінТОТ у його прииіщенні (пл. Л.Українки, 1).

Детальніше...

Голос українських підприємців напередодні виборів

1112-1.jpg
 
11 грудня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у круглому столі “Національна адвокасі-кампанія бізнесу: голос українських підприємців”, організованому Спілкою українських підприємців (СУП) та Українською радою бізнесу (УРБ) з метою формування спільного Порядку денного напередодні виборів, що заплановані на 2019 рік, в приміщенні Inveria flow space (вул. Володимирська, 49а). 

Детальніше...

Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу

1212-4.jpg
 
11 грудня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у Другій конференції ''Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу'', проведеній за участю Прем’єр-міністра України В.Гройсмана Торгово-промисловою палатою України спільно з Комітетом по державно-приватному партнерству при ТПП України та Мінекономрозвитку в приміщенні Палати (вул. Вел. Житомирська, 33).

Детальніше...

  • 1

tishenko2