Бо в серці живе Україна

герб луганск
 
серце жие 4
1 вересня представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко на запрошення взяла участь в урочистій церемонії святкування Дня знань та Першого дзвоника в Долинському ліцеї №7 Калуського району Івано-Франківської області.

Детальніше...

Переселенці активно вливаються в життя Долинської громади

герб луганск
переселенці
 
1 вересня під час робочої зустрічі з Міським головою м. Долина Калуського району Івано-Франківської області Іваном Дирівим свої ідеї, пропозиції та проблемні питання обговорили представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко та заступник голови Громадської організації людей з інвалідністю Покровського району Донецької області Інна Орлова.
Левова частка питань стосувалася сприяння у вирішенні наболілих питань. Озвучили найпоширеніші проблеми у сфері соціальних інтересів, зокрема пенсійного забезпечення, доплат (статус жителів гірського населеного пункту), реабілітації дітей-інвалідів за кошти з держбюджету.
Особливий акцент – питання житла для внутрішньо переміщених осіб взимку, можливостей не задіяних приміщень. Йшлося також про потреби оздоровлення дітей, які приїхали із зони бойових дій. Представники ВПО цікавились наданням юридичної допомоги, зокрема працевлаштування за трудовими договорами, якщо нема звільнення за попереднім місцем роботи, іншими питаннями юридичного характеру. 
Було засвідчено, що переселенці активно вливаються в життя Долинської громади, мають багато проектів і планів культурного, духовного, просвітницького напрямів, також відмічають на "відмінно" роботу колективів ЦНАПу та Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів.
Для інформування переселенців про події, зустрічі та інші заходи відділом інформаційної політики та зв’язків з громадськістю міської ради створена група у Вайбері "Переселенці Долинщини", яку ініціювали переселенці під час попередньої зустрічі з Міським головою. На сьогодні група нараховує біля 100 учасників. 
Було погоджено оптимальний формат зустрічей з Міським головою для повсякчасного зворотнього зв’язку з представниками ВПО всіх фронтових областей. Такі зустрічі є корисними та результативними.

Повертайся живим!

флаг Польши
польша 2
 
24 серпня у м. Варшаві, Республіка Польща, з нагоди Свята Незалежності України, в приміщенні Глобал ЕКСПО Центру Targowo-Kongresowe - Центрі українських переселенців відкрилася персональна виставка активної учасниці "Громадянського Корпусу", відомої народної художниці Лариси Весельської. Захід відбувся у рамках Міжнародного арт-проекту "Повертайся живим!", в якому беруть участь 120 митців з 5 європейських країн, витвори яких представлені в кількох українських містах та за кордоном. 

Незалежні, бо незламні!

з днем незалежності 2
 
Президент, члени Правління, актив, усі члени та волонтери "Громадянського Корпусу" поздоровляють героїчний Народ України, усіх її громадян, воїнів та волонтерів, дипломатів, державних службовців, юристів, освітян, медичних працівників, логістів та підприємців, працівників бюджетних організацій та комунальних підприємств, митців та благодійників, вимушених переселенців, етнічних українців, що живуть в інших державах, працівників міжнародних гуманітарних організацій та всіх людей доброї волі, що підтримують Україну в світі, зі Святом Незалежності України!
Цього року Свято набуло особливого, відмінного від свят у попередні роки змісту. Український народ, зіткнувшись з величезними випробуваннями і небаченими за масштабами трагічними подіями, самовіддано боронить Незалежність нашої Батьківщини від клятого ворога. Внесок до цієї боротьби робить кожен, кому небайдужі такі поняття, як честь, гідність, патріотизм, демократичні цінності та захист осноположних прав людини. Маємо тверду віру, що наша Героїчна Армія, волонтери, допомога країн - наших партнерів та глобальна сінегрія зусиль всіх чесних людей світу наблизять нашу Перемогу!
Героїчна ненька – рідна Україна
Простягала руки до Народу-Сина.
Терпеливо ждала, вірила – Дитина
Вже на ноги встала, що в муках родила!
Що відкрились очі - синії волошки,
Ще чуть-чуть і піде, зачекаю трошки...
Він збере в долоні срібні краплі-роси,
Окропить на щастя пшеничнії коси!
А Свободи вітер, що вирвавсь на волю,
Не наробить лиха і зла не накоїть!
Лагідно торкнеться кожної травинки
Та розгорне крила моєї Дитинки.
І злетів Соколик, крила розправляє,
Сильні груди мужньо вітру підставляє,
Озирає оком безкрайні простори,
Засіває Мрію, щоб зростила Долю!
 
Розцвіте, як маки, в душі добре слово,
Защебече пісню соловей в діброві,
Задзюркоче щастям чистеє джерельце,
Я втамую спрагу, заспокою серце!

 
 
 

Прапор нашої Перемоги

день прапора
 
Це Прапор – вільної Країни,
Це Прапор – міста і села,
Це Стяг моєї Батьківщини,
І в Ньому вічності добра.
Він майорить, як синє небо,
Безхмарний – символе добра,
А жовтий – золоте колосся,
Відбиток віри та тепла.
І Він, звеличиться над нами,
Показуючи вірний шлях,
Блакитним й жовтим кольорами,
На небі й на своїх полях.
 
28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла постанову ''Про затвердження державним прапором України Національного прапора''. Свято Державного Прапору України встановлене в Україні ''…На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України... '' згідно з Указом Президента України ''Про День Державного Прапора України'' від 23 серпня 2004 р. № 987/2004. У 2009 р. Президент України вніс зміни до цього указу, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.
Нині Прапор України надихає наш Героїчний народ та Українське військо на боротьбу з російським агресором, є символом незламності духу в боротьбі за права людини та демократичні цінності для прогресивних людей по всьому світу і передрікає нашу майбутню, таку жадану усіма Перемогу!

Гуманітарна допомога від "Громадянського Корпусу"

олонтерсто лето
 
Від початку російської військової агресії проти України, з 24 лютого по цей час "Громадянський Корпус" силами своїх волонтерів продовжує доправляти та надавати всі види гуманітарної допомоги її отримувачам в регіонах України від наших іноземних партнерів в країнах Європи та Японії. У переліку вже наданої допомоги загальною вагою до 30 т - речі першої необхідності, медичні прилади та ліки, спеціальне технічне і захисне обладнання та екіпіровка для військовослужбовців, тероборонців і нацгвардійців, яке за нормативами підпадає під гуманітарний вантаж і відповідає стандартам НАТО, предмети особистої гігієни, продукти харчування. 
Особливу подяку висловлюємо Посольствам України в країнах-членах Європейського Союзу, зокрема в Польщі, Словаччині, Угорщині, Австрії, Німеччині та Бельгії, Посольству України в Японії, Національній Поліції України, Головним управлінням НП в Луганській та Житомирській областях, Національній Гвардії України, Командуванню медичних сил Збройних Сил України, Державній прикордонній службі України, Закарпатській та Львівській обласним військовим адміністраціям, Київській міській державній адміністрації, Білоцерківській міській раді Київської області, Білогородській сільраді Бучанського району Київської області, тероборонцям і волонтерам з Києва та Київської області, Житомира, Харкова, Чернігова, Дніпра, Миколаєва, Сєверодонецька, Лисичанська, Кремінної та Сум. Дякуємо нашим партнерам - НУО "Форум розвитку громадянського суспільства" м. Київ, Християнській церкві "Перемога" м. Кремінна Луганської обл., 13-й та 17-й Лікарням та Міському військовому шпиталю м. Харків, Лікарні швидкої медичної допомоги м. Київ, 2-й Дорожній клінічній лікарні м. Київ, Дитячій громадській організації "Все робимо самі" м. Житомир. Окрема подяка - ТОВ "Бізнес платформа" (Україна), ТОВ "УКРАГРОКОМ" (Україна), ТОВ "Партнер Сістемз" (Польща), ТОВ "Бізнес платформа Польща" (Польща), "Центру соціального захисту населення району Мокотув м. Варшава (Польща)",ТОВ "Галлант Найтс" (США), ТОВ "Вестоматік" (Велика Британія), ТОВ "Леополіс Джапон" (Японія), українським діаспорам в Польщі та Японії.
Висловлюємо  персональну подяку президенту "Громадянського Корпусу" Роману Солодкому, представникам активу нашої Організації, партнерам та команді волонтерів, зокрема Леоніду Панченку, Даріушу Заброварному, Олександру Якушеву, Олені Стеценко, Володимиру Дроздовичу, Дмитру та Оксані Скосаревим, Юрію Положенцеву, Дмитру Мінтюкову, Олександру Карбачинському, Валерію та Євгенії Плічкам, Марині Чайковській, Світлані Пастушенко, Юлії Немото, Наталії Ковальовій, Олександру Христенку, Володимиру Чеповому, Юрію Свідлову, Володимиру Яцині,  Світлані Пастушенко, Наталії Головіхіній, Владиславу Карпенку, Данілу Слюсарю, Юрію Москаленку, Андрію Катруці,  Віктору Пацкану, Олександру Соколову, Андрію Мальованому, Сергію Бачуріну, Максиму Богомазу, Сергію Шевельку, Олександрі Печкуровій, Андрію Покусіну, Роману Сазонову, Євгену Смушкову та багатьом іншим.
Маємо сподівання, що наш скромний внесок наблизить Перемогу України.

Детальніше...

Близько до серця

герб луганск
близькьо 1
 
13 серпня представник "Громадянського Копусу" в Луганській області Олена Стеценко взяла участь у телепрограмі в рамках проекту "Близько до серця", започаткованого Івано-Франківським обласним телебаченням "Галичина TV". Під час проекту його учасники обговорюють проблему психологічного впливу російсько-української війни на громадян України та яким чином уникнути її негативних наслідків. 
У березні 2022 р. через війну О.Стеценко разом з донькою була змушена переїхати з рідної Луганщини до Івано-Франківської області. У передачі взяла участь психологиня Н.Чаплинська.
близько 2
Перебувати в безпеці, але почуватися не комфортно? Почуватися комфортно, але бути в небезпеці? Повертатися чи залишатися? Про вибір, який постає перед мільйонами українців, у запропонованій телепрограмі за посиланням:

Вітаємо з Днем Конституції !

День конституции
 
Керівництво, Правління, актив, всі учасники та волонтери "Громадянського Корпусу" поздоровляють громадян України зі Святом Головного Закону нашої Держави, висловлюючи тверду віру і докладаючи всіх зусиль задля наближення Перемоги України над російським ворогом!

 
 
 

"Музей на крилах" презентовано в Долині

музей герб
 
музей 3
 
27 червня у Краєзнавчому музеї "Бойківщина" м. Долина Калуського району Івано-Франківської області за участі представника "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олени Стеценко відбулося урочисте відкриття виставки "Музей на крилах". На урочисте відкриття виставки завітав міський голова Іван Дирів.
Відеоматеріал про подію:
 
О.Стеценко проводить онлайн екскурсію по Музею на Крилах:

Детальніше...

Дякуємо Музею "Бойківщина"

герб луганск

музей 3

18 травня з нагоди Міжнародного дня музеїв у м. Долина Калуського району Івано-Франківської області представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко урочисто вручила Прапор та Подяку нашої Організації колективу міського Краєзнавчого музею "Бойківщина" за високий професіоналізм, цікаві екскурсії, майстер класи, арт терапію та виконання функції культурного осередку для вимушених переселенців України.

Детальніше...

Працюємо над створенням Наукового центру ветеранського руху

герб лисичанск

положенце через ека

На тлі безпрецедентної у ХХІ столітті російської військової агресії проти України наша країна досягла значного наукового успіху у розвитку теорії та практики ветеранського руху. Широку популярність в суспільстві та серед ветеранського активу здобули книги, удостоєні Радою Організації ветеранів України статусу ветеранських підручників. Автором даних ветеранських посібників є волонтер "Громадянського Корпусу", заступник голови Луганської обласної та голова Лисичанської міської ветеранських організацій Юрій Положенцев. 
У ветеранському середовищі обговорюється ініціатива Ю.Положенцева щодо створення Наукового центру з розвитку теорії та практики ветеранського руху. У такому центрі він пропонує здійснювати перевидання ветеранських підручників, а також видати фундаментальну науково-дослідну працю "Впровадження систематизації у ветеранську діяльність". 
Ветеранські та громадські лідери інших країн, а також представники наукових та бізнесових центрів вже виявили інтерес до наукової діяльності українського автора ветеранських проектів.
Бажаємо успіху нашому волонтеру, кадету, полковнику у відставці Юрію Положенцеву у створенні такого наукового центру!
Президент "Громадянського Корпусу" Роман Солодкий
  • 1

tishenko2