Вітання Віктору Кобилянському з Днем народження!

''Громадянський Корпус'' щиро вітає свого головного юриста КОБИЛЯНСЬКОГО Віктора Ананійовича з Днем народження!
  FB_IMG_1567757584145.jpg
Зичимо В.Кобилянському доброго здоров'я, родинного затишку та успіхів у професійній діяльності! Ваша висококваліфікована діяльність дуже потрібна ''Громадянському Корпусу''!

Наші вітання підприємцям України!

''Громадянський Корпус'' вітає своїх учасників, партнерів та всіх підприємців України зі святом і бажає їм успіхів у розбудові власного бізнесу та справі захисту своїх законних прав та інтересів!
1504422548.jpg
Професійне свято підприємців запроваджене в Україні Указом Президента № 1110/98 від 5 жовтня 1998 року з метою відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Вітання Олександру Соколову з Днем народження!

''Громадянський Корпус'' щиро вітає свого представника в Солом'янському районі м. Києва СОКОЛОВА Олександра Васильовича з Днем народження!
соколов.jpg
Зичимо О.Соколову доброго здоров'я, творчої наснаги, сімейного благополуччя та подальших успіхів у громадській діяльності! 
Ваша діяльність та активна громадянська позиція дуже потрібні ''Громадянському Корпусу''!

Вітаємо М.Спичака з Днем народження!

COA_of_Kyiv_Oblast.svg.png
спичак.jpg
''Громадянський Корпус'' від щирого серця вітає свого давнього партнера, колишнього міського голову м. Ржищів Київської області Миколу Антоновича Спичака з Днем народження і бажає йому доброго здоров'я, благополуччя та нових справ задля подальшого розвитку цього прекрасного міста!

 
 
 

Громадянський Корпус вітає Миколу Засульського з Днем народження!

Screenshot_2018-08-18-16-22-32-1.png

 

Zasulsky_f-1.jpg

''Громадянський Корпус'' щиро вітає свого давнього партнера, президента Київської торгово-промислової палати Миколу Васильовича Засульського з Днем народження і бажає йому доброго здоров'я, благополуччя та подальших успіхів у розвитку вітчизняного бізнесу!

Вітаємо зі Святом Державної Незалежності!

''Громадянський Корпус'' щиросердно поздоровляє своїх учасників і партнерів, а також всіх громадян зі Святом Незалежності України!
323097-1.jpg
 
Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. 
Впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов'язково настане і тим швидше, чим більш свідомо працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України. Без цього важко буде досягти поставленої мети. Віримо – ми її досягнемо!
Україно моя співуча,
Ніжна нене, колиска добра!
Я люблю твої древнії кручі,
Буйну зелень на схилах Дніпра.
Ти одвічна — у пісні, у слові,
Ти у думах співця-кобзаря,
Україно моя казкова,
Наше серце для тебе співа.
Живи, Україно! Живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Співай, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.

Вітаємо відзначення наших учасників з нагоди Свята Незалежності!

IMG-7dbfecffbcb074b4b48ada0197499a3f-V.jpg

''Громадянський Корпус'' щиро вітає своїх учасників та партнерів, активних учасників Громадського руху ''Зелена хвиля'' Сергія Гайдая, Сергія Колощука, Сергія Костевича та Івана Сендеркіна з відзначенням їх грамотами Деснянської райдержадміністрації на честь 28-річчя Незалежності України!

FB_IMG_1566551056607-1.jpg

Поздоровляємо з Днем Державного Прапора України!

08_23_prapor-1.jpg
Державний прапор України –
Це стяг із двох подовжніх смуг.
Він символ вільної людини,
У ньому український дух!
У синім – небо Батьківщини,
Його безкрайність і блакить,
І вище нього, Україно,
Хай пісня нації летить!
У жовтім кольорі – колосся,
Багатство нашої землі.
Щоб у достатку всім жилося,
І в люднім місті, і в селі.
Нехай він нас завжди єднає,
Його із гордістю несуть.
А світ, побачивши, впізнає:
Під стягом Українці йдуть!

Детальніше...

Україна без меж

Coat_of_Arms_of_Kherson_Oblast.svg.png
 
 
IMG-9557e54241a6b5a9764a1bb2c32b87c0-V.jpg
 
6 серпня у м. Херсоні представник ''Громадянського Корпусу'' в Луганській обасті Олена Стеценко взяла участь у заходах в рамках ініційованого спільно з нашою організацією освітнього проекту ''Україна без меж'' - на зустрічі з директором Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації Є.Криницьким та в прямому ефірі на Херсонському телебаченні.
IMG-15affc2ec1db57b04562e2cc3b17bf6e-V.jpg 
За проектом ''Україна без меж'' вихователі і вчителі зі Львова, Києва, Личичанська, Кремінної, Краматорська, Полтави, Херсона та Дніпра завітали до Херсонщини для проведення навчань дитячих груп з Луганської і Донецької областей.
Діти облаштувалися для відпочинку і навчання у дитячому таборі ''Лазуріт Кемп'', що у с. Красному Скадовського району Херсонської області.

Вітання Олені Стеценко з Днем народження!

Coat_of_Arms_Luhansk_Oblast.svg.jpg

''Громадянський Корпус'' від щирого серця поздоровляє свого активного учасника, представника нашої організації в Луганській області СТЕЦЕНКО Олену Леонідівну з Днем народження! 

стеценко.jpg

Зичимо Олені Леонідівні доброго здоров'я, творчої наснаги, сімейного благополуччя та подальших успіхів у громадській діяльності! Ваша діяльність та активна громадянська позиція є для нас дуже важливими!

Змінимо країну разом!

 
Coat_of_Arms_of_Kherson_Oblast.svg_1.png
 
 
Screenshot_2019-08-02-10-29-01-1.png
27 липня до с. Красного Скадовського району Херсонської області приїхали учасники соціального проекту ''Змінимо країну разом'' - це діти та педагоги з різних регіонів України, зокрема з Луганщини (мм. Кремінна та Лисичанськ) та Донеччини (м. Краматорськ). Групу дітей з Луганщини супроводжує представник ''Громадянського Корпусу'' в Луганській обасті Олена Стеценко.

Детальніше...

  • 1

tishenko2