Запитуємо владу про результати її роботи з підтримки та розвитку МСП

2509-1.jpg
Відповідно до ст. Конституції України 5, 36, 38, 40, 55, 69, які забезпечують права громадян України брати участь в управлінні державними справами, ст. 3, 4, 12-14, 20 Закону України ''Про доступ до публічної інформації'' та ст. 13 Закону України ''Про місцеве самоврядування в Україні”, якою запроваджується інститут громадських слухань, 19 вересня ''Громадянський Корпус'' зробив запити на адресу Київського міського голови, Департаменту економіки та інвестицій КМДА, райдержадміністрацій м. Києва та парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва з проханням повідомити про вжиті ними протягом 2016-2018 років заходи на підтримку малого та середнього підприємництва, створення сприятливого клімату для його розвитку та про їх результати, включаючи статистичні і фінансові показники та нові інвестиційні проекти.

Детальніше...

На Київському податковому форумі

2011-36.jpg
 
20 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Київського податкового форуму-2018, що відбувся в комплексі ''Mercure Congress Centre'' (вул. В.Гетьмана, 8/26).

Детальніше...

Діалоги про майбутнє

2011-29.jpg
 
19 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський за дорученням представляти Ради підприємців при Кабінеті Міністрів був присутнім на дискусійній зустрічі ''Діалоги про майбутнє: Київ-Вашингтон-Брюссель'', що була проведена в приміщенні Regent Hill (вул. Мічуріна 54а).

Детальніше...

На відкритті Тижня малого та середнього бізнесу

2011-24.jpg
 
19 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на церемонії відкриття Тижня малого та середнього бізнесу в Київській школі економіки KSE (вул. Дмтрівська, 92-94).

Детальніше...

Європейський вибір України: прогрес та перспективи

2011-17.jpg
 
19 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський відвідав конференцію ''Європейський вибір України: прогрес та перспективи'', яку організували Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) спільно з проектом Громадська синергія / Civic Synergy в конференц-холі ''Депо'' (вул. Антоновича, 50).

Детальніше...

На Форумі цифрового розвитку України

2011-8.jpg
 
16 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у Форумі цифрового розвитку України, що пройшов у Національному університеті ''Києво-Могилянська академія'' (вул. Іллінська, 9). 

Детальніше...

Робимо бізнес в Польщі!

2011-1.png
 
16 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на заході "Doing Business in Poland", організованому освітньою платформою Legal High School та Юридичною групою EUCON в БЦ ''Леонардо'' (вул. Володимирська, 52/17).

Детальніше...

На ІІ Інноваційній торговій конференції

1511-16.jpg
 
15 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у ІІ Інноваційній торговій конференції, проведеній ГС ''Національна організація роздрібної торгівлі'' (НОРТ) у конференц-залі Admiral Hall (вул. Хрещатик, 7/11).

Детальніше...

Австрія: Гендерна політика і добробут суспільства

1511-11.png
 
14 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у відкритій дискусії з гендерних питань в ЄС та Україні “Гендерна політика і добробут суспільства”, проведених проектною групою GENIUS у приміщенні Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана (просп. Перемоги, 54/1).

Детальніше...

Інновації для експорту

1411-8.png
 
12 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у панелі ''Інновації для експорту'' в рамках фінальних Третіх національних консультацій з розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій, організованих Мінекономрозвитку України в період 6-14 листопада в приміщенні Chasopys.Unit (вул. Дорогожицька, 3).

Детальніше...

На засіданні Антикризової ради та Правління УСПП

1411-4.png
 
9 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у спільному розширеному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП, що відбулося у приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. Вел. Житомирська, 33).

Детальніше...

 • На Національному виноробному форумі: Українському вину бути!

  31 жовтня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у традиційному щорічному Національному виноробному форумі, організованому Торгово-промисловою палатою України, корпорацією

 • На ІІ Інноваційній торговій конференції

    15 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у ІІ Інноваційній торговій конференції, проведеній ГС ''Національна організація роздрібної

 • Як утримати персонал?

    30 жовтня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у семінарі ''Як утримати персонал в умовах демографічної кризи та

 • Проблема МАФів: ситуація без змін

    Змінюються влади, відбуваються майдани, розв'язуються гібридні війни, гинуть громадські активісти та військовослужбовці, докорінно змінюється зовнішньополітичний курс країни, проходять системні

 • На Київському податковому форумі

    20 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Київського податкового форуму-2018, що відбувся в комплексі ''Mercure

 • Актуальні питання застосування законодавства про працю

    8 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у зустрічі бізнес-активу з обговорення актуальних питань застосування законодавства про

 • На засіданні Антикризової ради та Правління УСПП

    9 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у спільному розширеному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та

 • 1

tishenko2