На відкритих дебатах ''Технологія блокчейн''

1008-1.jpg
 
7 серпня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у відкритих дебатах “Технологія блокчейн: верифікація та економічне майбутнє”, що відбулися в Київській школі економіки (вул.Дмитрівська,92-94).

Детальніше...

Поздоровляємо О.Стеценко з Днем народження!

Coat_of_Arms_Luhansk_Oblast.svg.jpg
 
стеценко.jpg
 
''Громадянський Корпус'' вітає свого активного учасника, керівника Відокремленого підрозділу нашої організації в Луганській області СТЕЦЕНКО Олену Леонідівну з Днем народження! 
Бажаємо Олені Леонідівні доброго здоров'я, творчої наснаги, сімейного благополуччя та подальших успіхів у громадській діяльності! Ваша діяльність та активна громадянська позиція є важливими для нас!

На заходах з нагоди Дня працівників торгівлі

11.jpg
 
24 липня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників торгівлі, що відбулися в Київському національному торговельно-економічному університеті (вул.Кіото,19), зокрема у Форумі Консумерської асамблеї України "Українська торгівля по-європейськи: доброчесний продавець – проактивний покупець".

Детальніше...

На спільному засіданні Антикризової Ради та Правління УСПП

20180720_111312-1.jpg
 
20 липня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у спільному засіданні Антикризової Ради громадських організацій України та Правління УСПП, проведеному в приміщенні ТПП України (вул. Вел. Житомирська, 33).

Детальніше...

На робочій зустрічі власників українського бізнесу

1907-6.jpg
 
18 липня за дорученням президента ''Громадянського Корпусу'' Романа Солодкого офіційно представляти його на заході віце-президент організації Олександр Карбачинський взяв участь у Робочій зустрічі власників українського бізнесу з нагоди 3-річчя програми ''Білі починають і виграють!'', яка була проведена в рамках проекту ''Бізнес 100'' в готелі ''Опера'' (вул. Б.Хмельницького, 53).
1907-15.jpg 

Детальніше...

Професії майбутнього: які загрози несе нова технологічна ера?

1907-2.jpg
 
18 липня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у бізнес-сніданку на тему: ''Професії майбутнього: які загрози несе нова технологічна ера?'', організованому Grape Hub спільно з Executive Search компанією Odgers Berndtson у приміщенні згаданого хабу (вул.Верхній Вал,2а).

Детальніше...

Цифрові виклики для фінансових інститутів та роль НБУ

1207-1.jpg
 
11 липня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на лекції ''Цифрові виклики для фінансових інститутів та роль НБУ'' керівника проектів та програм Департаменту відкритих ринків НБУ Е.Бахтарі, проведеній в ''1991 Civic Tech Center'' у БЦ "Парус" (вул. Мечникова, 2).

Детальніше...

Інструкція по впровадженню нових стандартів в бізнес

1007-1.jpg
 
10 липня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у Конференції ''GDPR в Україні: Інструкція по впровадженню нових стандартів в бізнес'', що була проведена Асоціацією Digital Ukraine в БЦ ''Космополитъ'' в конференц-залі готелю ''Mercure Kyiv Congress'' (вул.В.Гетьмана,6).

Детальніше...

''Громадянський Корпус'' пропонує план спасіння дітей в Таїланді

Screenshot_2018-07-09-14-46-45-1.png
 
 
Screenshot_2018-07-09-14-44-10-1-1.png
 
Три тижні увагу всього світу прикуто до подій у Таїланді, де в печерному комплексі Тхам Луанг Нанг Нон зникли в сезон дощів 12 юних футболістів та їхній тренер. Після 9 днів масштабних і виснажливих пошуків, до яких було залучено сили ВМФ Таїланду, в печерному комплексі Тхам Луанг Нанг Нон на півночі країни нарешті знайшли зниклих там підлітків та їхнього футбольного тренера. До спецоперації з порятунку дітей залучилося чимало фахівців з провідних країн світу, українські дайвери та навіть Ілон Маск зі своєю компанією SpaceX її передовими розробками. 

Детальніше...

На засіданні Комітету підприємців МСБ

0906.jpg
 
9 липня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у черговому засіданні Комітету підприємців малого  та середнього бізнесу при ТПП України, проведеного в приміщенні Палати (вул. Вел. Житомирська, 33).

Детальніше...

Пріоритети допомоги ЄС Україні

20180706_101241-1.jpg
6 липня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у панельній дискусії ''Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч'', організованій Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у конференц-залі ДЕПО (вул. Антоновича, 50).

Детальніше...

  • 1

tishenko2