Вітання Ю.Положенцеву з Днем народження!

Coat_of_Arms_of_Lysychansk.svg.jpg
 
''Громадянський Корпус'' від щирого серця вітає свого активного волонтера, голову Лисичанської міської організації ветеранів України ПОЛОЖЕНЦЕВА Юрія Павловича з Днем народження! 
polozhentsev.jpg
Бажаємо Ю.Положенцеву доброго здоров'я, сімейного благополуччя та подальших успіхів у громадській та волонтерській діяльності! Ваша діяльність та активна громадянська позиція є для нас важливою!

Поздоровляємо з Днем Захисника України!

1570632831714.jpg
 
Свято Захисника України встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності нашої Держави, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.
Це Свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі і захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої Держави.
З нагоди Свята ''Громадянський Корпус'' поздоровляє своїх учасників та партнерів  - ветеранів Другої світової війни, кадетського руху, ветеранів-афганців, ветеранів та бійців АТО-ООС, громадських волонтерів, воїнів запасу, батьків та матерів солдат і бажає їм та їхнім родинам доброго здоров'я, щастя та мирного неба!

Подарунок художниці Л.Тищенко до потрійного Свята захисників України

IMG-20191011-WA0002.jpg
12 жовтня, напередодні Дня українського козацтва, Дня Захисника України і Свята Покрови Пресвятої Богородиці у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни відкрилася 60-та ювілейна виставка самобутньої української художниці, волонтера ''Громадянського Корпусу'' Лесі Тищенко, присвячена подіям на Сході України під гаслом ''Леся Тищенко вчить – як Україну любить! Або – Мистецтво допомагає тяжко хворим українським фронтовикам''.

Детальніше...

Підприємці - усі на захист своїх прав 15 жовтня!

FB_IMG_1570796820787.jpg
 
Шановні учасники та партнери  ''Громадянського Корпусу''! Шановні підприємці! Поширюйте, залучайте, пояснюйте! 
Зараз влада душить мікропідприємця, а далі душитиме малих і середніх. Будуть душити в угоду олігархам, які як п'явки висмоктують останні краплини життя з України. 
Ми мусимо показати під  Офісом Президента України 15 жовтня об 11.00 представникам зі Слуг Народу, що ми творці своєї долі, ми сила, на якій тримається країна. Ми боремось за своє дитя, за свій мікробізнес!
Це наша справа і наша країна, відтак ми вимагаємо, як усі президенти,  вето на законопроекти 1053-1 та 1073 від Президента України В.Зеленського!
Одночасно просимо підтримати петицію на сайті Президента України не приймати закон про фіскалізацію ФОП на спрощеній системі оподаткування. Підвищити ліміт обороту для першої групи - 5 млн., для другої групи - 10 млн. без застосування РРО. Ввести мораторій на перевірки малого бізнесу до реформи фіскальних органів.
 

Наш головний юрист здобув перемогу на конкурсі ''Адвокат року 2019''

FB_IMG_1570215855036.jpg
 
5 жовтня головний юрист ''Громадянського Корпусу'' Віктор Кобилянський здобув перемогу на конкурсі Асоціації адвокатів України ''Адвокат року 2019" у номінації ''Кращий адвокат. Аграрне та земельне право''.
Правління та актив ''Громадянського Корпусу'' вітають В.Кобилянського з почесною нагородою!
FB_IMG_1570215870253.jpg

Громадянський Корпус вітає Володимира Мєчова з Днем народження!

FB_IMG_1569847349398.jpg

''Громадянський Корпус'' щиро вітає свого давнього партнера, президента Української асоціації вендінгу, директора Української школи бойових мистецтв Konno Yuku Ukraine, керівника українсько-японського підприємства TOKYODO-UA, випускника КВОКУ та ветерана ВДВ Володимира Олеговича МЄЧОВА з Днем народження і бажає йому доброго здоров'я, благополуччя та подальших успіхів у діловій та громадській діяльності!

2019-09-30_15.56.39.jpg

Обговорюємо порядок денний нового Парламенту

FB_IMG_1569239873707.jpg
 
23 вересня президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий взяв участь у роботі Форуму ''Порядок денний нового Парламенту: діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади'', організованому Національною бізнес-коаліцією в приміщенні готелю Premier Palace (бул. Т. Шевченка, 5-7 /вул. Пушкінська, 29).
IMG-943fe5e6f92afa615ac3df038ecb7e45-V.jpg

Детальніше...

Поздоровлення Роману Солодкому з Днем народження!

Вітаємо відомого громадського діяча України, активного захисника прав представників столичних ділових кіл, ініціатора Громадського руху ''Народний контроль'' та столичної Громадської ініціативи ''Зелена хвиля'', члена Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та Київської ТПП, засновника та президента ''Громадянського Корпусу'' Романа Володимировича СОЛОДКОГО з Днем народження! 
 Screenshot_2019-05-14-11-23-32-1.png
Бажаємо йому доброго здоров'я, благополуччя та подальших успіхів у підприємницькій і громадській діяльності!
З глибокою повагою,
Правління та Актив
''Громадянського Корпусу''

Представляємо нашого партнера - Компанію TOKYODO-UA

2019-08-25_15.26.03.jpg
Компанія TOKYODO протягом 45 років займається виробництвом і продажем екіпіровки для карате та інших єдиноборств. Її продукція була представлена на всіх чемпіонатах Японії по карате. Екіпіровку фірми Токіо До Інтернешнл успішно використовують у всіх школах єдиноборств і на всіх чемпіонатах Японії і світу. У 2025 році виповнюється 50 років з моменту заснування торгової марки. Компанія здійснює підтримку змагань з карате, і прагне об'єднати спортсменів і любителів єдиноборств усього світу під девізом кращих в світі технологій і щирого обслуговування і буде широко представлені на наступних Олімпійських іграх в Токіо.
На сьогоднішній день торгова марка TOKYODO є офіційним партнером JKA, а так само багатьох інших японських і світових організацій карате. Якість виробів TOKYODO-UA є найкращою, і значно перевершує відомих інших японських виробників екіпіровки для єдиноборств. TOKYODO-UA використовує тільки оригінальні тканини японського виробництва, що мають високу міцність, швидко сохнуть, не сильно мнуться, і зберігають свою якість протягом тривалого періоду часу.  Якість тканини у всіх, навіть не дорогих моделей, зберігають гідний і респектабельний вигляд в процесі тривалого та інтенсивного використання.
Докладно про Компанію TOKYODO-UA тут:

Вітання Віктору Кобилянському з Днем народження!

''Громадянський Корпус'' щиро вітає свого головного юриста КОБИЛЯНСЬКОГО Віктора Ананійовича з Днем народження!
  FB_IMG_1567757584145.jpg
Зичимо В.Кобилянському доброго здоров'я, родинного затишку та успіхів у професійній діяльності! Ваша висококваліфікована діяльність дуже потрібна ''Громадянському Корпусу''!

Наші вітання підприємцям України!

''Громадянський Корпус'' вітає своїх учасників, партнерів та всіх підприємців України зі святом і бажає їм успіхів у розбудові власного бізнесу та справі захисту своїх законних прав та інтересів!
1504422548.jpg
Професійне свято підприємців запроваджене в Україні Указом Президента № 1110/98 від 5 жовтня 1998 року з метою відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.
  • Вітання Ю.Положенцеву з Днем народження!

      ''Громадянський Корпус'' від щирого серця вітає свого активного волонтера, голову Лисичанської міської організації ветеранів України ПОЛОЖЕНЦЕВА Юрія Павловича з

  • 1

tishenko2