Україна медова і світ

2009-4.jpg
20 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський відвідав Діловий форум ''Україна медова і світ'', проведеному Торгово-промисловою палатою України у партнерстві з Посольством Франції в Україні та за підтримки Київської обласної державної адміністрації у приміщенні Палати (вул. Вел. Житомирська, 33). 

Детальніше...

На практикумі ''GoChina''

2009-1.png
 
19 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь в Інтенсивному практикумі ''GoChina: нові можливості на ринку Китайської Народної Республіки для українських експортерів'', проведеному Офісом з просування експорту за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу в приміщенні Travel HUB (вул. Ярославська, 58).

Детальніше...

Банкінг 2025

1709-2.jpg
 
17 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на лекції ''Банкінг 2025: як до нього підготувати менеджерів'', що відбулася в Київській школі економіки (вул. Дмитрівська, 92-94). 

Детальніше...

Становлення Ліги справедливості

1309-2.jpg
13 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у презентації доповіді "Становлення Ліги справедливості", організованій в Комітеті Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя (вул. Садова, 3а).

Детальніше...

Поздоровляємо Віктора Кобилянського з Днем народження!

''Громадянський Корпус'' поздоровляє свого головного юриста КОБИЛЯНСЬКОГО Віктора Ананійовича з Днем народження! 
 FB_IMG_1536434508615.jpg
 
Бажаємо В.Кобилянському доброго здоров'я, творчої наснаги, сімейного благополуччя та подальших успіхів у професійній та громадській діяльності! Ваша висококваліфікована юридична допомога дуже потрібна ''Громадянському Корпусу''!

На Дні Японії в Києві

1009-29.png
 
7 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський відвідав виставку - майстер класс ''День Японії'', що відбулася на території КПІ ім. І.Сікорського (просп. Перемоги, 37). 

Детальніше...

Обов’язкове страхування в Україні

1209-8.jpg
 
6 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у круглому столі Офісу ефективного регулювання (BRDO) "Обов’язкове страхування в Україні: шляхи до ефективної системи", що відбувся в приміщенні Klitschko Expo (вул. Вел. Васильківська, 55).

Детальніше...

На Других експортних консультаціях

1009-26.jpg
 
4-5 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у Других національних консультаціях з розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій, організованих Командою з підтримки Експортної стратегії України Мінекономрозвитку в готелі "Алфавіто" (вул. Предславинська, 35д).

Детальніше...

На Урочистому прийнятті з нагоди Дня підприємця

1209-4.jpg
 
4 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський на запрошення взяв участь в Урочистому прийнятті з нагоди Дня підприємця, проведеному Державною регуляторною службою спільно с Торгово-промисловою палатою України в приміщенні Палати (вул. В.Житомирська, 33).

Детальніше...

Зустріч з президентом ТПП Ефіопії

1009-17.png
 
3 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у діловій зустрічі з почесним президентом ТПП Ефіопії віце-президентом панафриканської ТПП Й. Соломоном Афеворком (Mr. Yicheneku Solomon Afework), що відбулася в приміщенні ТПП України (вул. В.Житомирська, 33).

Детальніше...

Лисичанск: Боль и трагедия 2014 года

Coat_of_Arms_of_Lysychansk.svg.jpg

 

2 сентября в г. Лисичанске Луганской области состоялась презентация книги ''Лисичанск... Боль и трагедия 2014 года''. Знаково, что мероприятие прошло в день празднования 75-летия освобождения города от фашистских захватчиков.
обложка_книги.jpg

Детальніше...

 • Лисичанск: Боль и трагедия 2014 года

    2 сентября в г. Лисичанске Луганской области состоялась презентация книги ''Лисичанск... Боль и трагедия 2014 года''. Знаково, что мероприятие

 • Поздоровляємо Віктора Кобилянського з Днем народження!

  ''Громадянський Корпус'' поздоровляє свого головного юриста КОБИЛЯНСЬКОГО Віктора Ананійовича з Днем народження!      Бажаємо В.Кобилянському доброго здоров'я, творчої наснаги,

 • Становлення Ліги справедливості

  13 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у презентації доповіді "Становлення Ліги справедливості", організованій в Комітеті Верховної Ради

 • Обов’язкове страхування в Україні

    6 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у круглому столі Офісу ефективного регулювання (BRDO) "Обов’язкове страхування в

 • На Урочистому прийнятті з нагоди Дня підприємця

    4 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський на запрошення взяв участь в Урочистому прийнятті з нагоди Дня підприємця, проведеному Державною регуляторною

 • На Торжественном собрании по случаю Дня предпринимателя

    31 августа президент '' Гражданского Корпуса '' Роман Солодкий и вице-президент организации Александр Карбачинський по приглашению приняли участие в Торжественном собрании

 • Банкінг 2025

    17 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на лекції ''Банкінг 2025: як до нього підготувати менеджерів'', що

 • 1

tishenko2