Поздоровляємо С.Гайдая з Днем народження!

''Громадянський Корпус'' поздоровляє свого активного учасника, представника в Деснянському районі м. Києва, члена Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації ГАЙДАЯ Сергія Миколайовича з Днем народження! 
гайдай.jpg
 
Зичимо С.Гайдаю доброго здоров'я, творчої наснаги, сімейного благополуччя та подальших успіхів у громадській діяльності! Ваша діяльність та активна громадянська позиція дуже потрібні ''Громадянському Корпусу''

Президент ''Громадянського Корпусу'' очолив Постійну комісію з питань захисту прав підприємців України

2019-05-22_13.38.07.jpg
 
20 травня рішенням Загальних зборів Координаційного комітету громадських рад України Постійну комісію з питань захисту прав підприємців України згаданого Комітету очолив президент ГО "Громадянський корпус" Роман Солодкий. Збори проходили в приміщенні Оболонської райдержадміністрації (вул. Маршала Тимошенка, 16).
23052019-1.jpg

Детальніше...

Проголошено громадський рух ''Зелена хвиля'' з підтримки політики нового Президента України

IMG-12d2f04bfd49b4948e588796118c2ff1-V.jpg
 
16 травня президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий, віце-президент організації Олександр Карбачинський, її представник в Деснянському районі м. Києва Сергій Гайдай та наш партнер, приватний підприємець Сергій Жуков (України, Нідерланди) взяли участь у Координаційній зустрічі представників підприємницьких кіл та небайдужих громадян, що відбулася в актовому залі ЦНТТМ ''Сфера'' (просп. Героїв Сталінграда, 18, м. Мінська), де було проголошено столичний громадський рух ''Зелена хвиля'' з підтримки політики обраного Президента України Володимира Зеленського та її реалізації в м. Києві. 

Детальніше...

Підприємці досягли позитивний проміжний результат

IMG-5483e0f6f990727494f262081ec35c28-V.jpg
 
14 травня ''Громадянський Корпус'' спільно з ГО ''Київський міський комітет порятунку бізнесу'' та іншімі об'єднаннями столичного малого бізнесу зібрали понад 500 підприємців біля адміністрації Президента України та понад 1500 підприємців під стіни столичної міськради, аби не допустити введення в Києві запропонованих депутатами Київради від фракції ''Солідарність'' нових правил розміщення тимчасових споруд, за допомогою яких міська влада шляхом проведення аукціонів хоче витіснити з ринку малий бізнес. Далі частина підприємців перемістилася до будівлі Верховної Ради України на знак підтримки якнайскорішого призначення парламентом дати інавгурації обраного Президента України Володимира Зеленського. Під час акцій було заявлено про цілковиту підтримку курсу Політичної партії ''Слуга народу'' щодо створення сприятливого клімату для розвитку малого та середнього підприємництва та боротьби з корупційними схемами в Україні, зокрема в її столиці.
Screenshot_2019-05-14-22-20-18.png
 

Детальніше...

Звернення Президента ''Громадянського Корпусу'' до влади та підприємців м. Києва

Screenshot_2019-05-14-11-23-26.png
 
 
Звернення президента ''Громадянського Корпусу'' Романа Солодкого та інших представників малого бізнесу столиці до влади та підприємців м. Києва.

https://www.youtube.com/watch?v=wl99Fx7Jqf4&feature=youtu.be

Головний юрист ''Громадянського Корпусу'' на теледебатах щодо тимчасових споруд

Screenshot_2019-05-15-00-28-43-1.png
 
14 травня головний юрист ''Громадянського Корпусу'', заступник голови Комітету земельного права Асоціації адвокатів України Віктор Кобилянський взяв участь у програмі ''Дебати. Київ'' на Центральному телеканалі на тему: ''Чи потрібні Києву МАФи?'' 
Його оппонентом виступив виконуючий обов'язки директора Департаменту міського благоустрою КМДА Т.Панчій.
Screenshot_2019-05-15-00-20-15-1.png 
Screenshot_2019-05-15-00-28-17-1.png 

Вітаємо ветеранів зі Святом Перемоги!

z-dnem-peremogi-kartinki-510x382.jpg
 
Шановні наші ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни, їх діти та онуки!
Від душі і всього серця поздоровляємо Вас з Днем великого подвигу і звитяги – річницею перемоги над фашизмом!
Цей День довіку буде днем нашого тріумфу, символом нашого героїчного минулого, величі духу і братства народів.
Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті є для нас усіх справжнім прикладом патріотизму.
Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося дожити до Перемоги. Пам'ять про них непідвладна часу, як і любов до Батьківщини.
Ми будемо гідними продовжувачами справи переможців!
Зичимо Вам доброго здоров'я і довголіття та непохитної віри в світле і мирне майбутнє!
З великою до Вас повагою,
Правління та актив ''Громадянського Корпусу

 

 
 
 

Підтримуємо найсильніших

IMG-c46e4421a293ea76c015305563fcdd60-V.jpg
 
29 квітня президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий взяв участь в урочистостях та організаційних заходах Чемпіонату України зі стронгмену, який відбувся в столичному парку ''Муромець'' за участі найсильніших атлетів країни. 

Детальніше...

Христос Воскрес!

Всіх учасників та партнерів ''Громадянського Корпусу'' щиро поздоровляємо зі Святом Великодня!
pasqua-61-768x768.jpg 
З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаємо!
Жити в радості й любові від душі бажаємо!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
Хай Божа Матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
– Христос Воскрес! 
– Воістину Воскрес!

 

 
 
 

Підведено підсумки цьогорічного конкурсу для школярів Луганщини

Coat_of_Arms_Luhansk_Oblast.svg.png
 
6.png
18 квітня у м.Сєверодонецьку Луганської області на базі міської середьої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №20 в рамках Обласної науково-практичної конференції ''Актуальні питання військово-патріотичного виховання в умовах сьогодення'', проведеної Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, були підведені підсумки і відзначено переможців ініційованого ''Громадянським Корпусом'' учнівського щорічного конкурсу ''За що я поважаю професію військового''. Нашу організацію на цьому заході представляла волонтер, директор НВЗ ''Школа І-ІІ Ступенів - Ліцей ''Гарант'' м. Лисичанська Світлана Боровкова.

Детальніше...

  • 1

tishenko2