На Інвестиційному форумі міста Києва

форум 7
 
10 вересня президент "Громадянського Корпусу" Роман Солодкий, представник організації в Голосіївському районі м. Києва В'ячеслав Богачик та учасник організації, голова Координаційного комітету Громадських рад  при районних у м. Києві державних адміністраціях Артур Аракелян взяли участь у щорічній події в економічному житті Столиці – Інвестиційному форумі міста Києва, що проходив у КВЦ "Парковий" (вул. Паркова дорога, 16а).

Детальніше...

Вітаємо Головного юриста з Днем народження!

кобылянский 1

''Громадянський Корпус'' поздоровляє свого головного юриста КОБИЛЯНСЬКОГО Віктора Ананійовича
з Днем народження!
Бажаємо В.Кобилянському доброго здоров'я, родинного затишку та успіхів у професійній діяльності!
Ваша висококваліфікована діяльність дуже потрібна ''Громадянському Корпусу''!

 
 
 

Зі Святом, підприємці України!

с днем предпринимателя

''Громадянський Корпус'' вітає своїх учасників, партнерів та всіх підприємців України зі святом і бажає їм успіхів у розбудові власного бізнесу та справі захисту своїх законних прав та інтересів!
У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

По всій Україні мають бути однакові правила розміщення ТС

30 серпня в приміщенні ДРС за президії Голови цієї Служби Олексія Кучера відбулася робоча нарада щодо обговорення проблемних питань, пов’язаних із розміщенням тимчасових споруд (ТС) для провадження господарської діяльності.

нарада дрс 1

Під час наради представники підприємницької громадськості презентували свою концепцію внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання розміщення ТС для здійснення підприємницької діяльності. Концепцією передбачено визначення термінів та понять "тимчасова споруда" і "майданчик для здійснення підприємницької діяльності".
 нарада дрс 2
 
Бізнес просив на рівні закону встановити норму про неможливість вимагання додаткових документів від підприємця при видачі паспорту прив’язки, заборонити вимагати укладення будь-яких цивільно-правових договорів на розміщення ТС та зазначити у паспорті прив’язки суму, яку підприємець має сплачувати або як земельний податок чи плату за пайову участь. Зокрема, розглядалася пропозиція підприємців щодо заміни паспорту прив’язки ТС на дозвіл оренди за аналогією з дозволом на користування надрами.
Як наголосив Голова ДРС О.Кучер, "мають бути однакові принципи, правила та вимоги до розміщення тимчасових споруд, які діятимуть на всій території Україні. А не так, що кожна місцева рада затверджує їх на свій розсуд".
Більше дізнатися про робочу нараду та про її результати можна за посиланням:

Висловлюємо жаль та глибокі співчуття з приводу смерті Віктора Кузьмінського

Кузьминский никролог

Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники і волонтери "Громадянського Корпусу" глибоко сумують у зв'язку з передчасною смертю керівника Центру політичних досліджень нашої організації, відомого українського громадсько-політичного діяча КУЗЬМІНСЬКОГО Віктора Івановича.
Кузьмінський Віктор Іванович народився 4 квiтня 1966 року в місті Умань Черкаської області, громадянин України, за фахом політолог, безпартійний, проживав у місті Києві. У 2012 році балотувався по 213 мажоритарному округу до Верховної Ради України 7-го скликання як самовисуванець. 
Кузьмінський В.І. запам'ятався учасникам, партнерам і волонтерам "Громадянського Корпусу" як високофаховий знавець українського політикуму, який неодноразово надавав слушні і мудрі поради, робив глибокі аналітичні прогнози, послідовно просуваючи інтереси українського малого та середнього бізнесу. Був вірний і надійний товариш, відповідальна людина, здібний організатор та різностороння особистість. Неодноразово демонстрував потужні управлінські здібності, комунікабельність, здатність оперативно вирішувати складні завдання. 
Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники і волонтери "Громадянського Корпусу" висловлюють жаль та глибокі співчуття членам родини Кузьмінського В.І.
Світла і добра память про Кузьмінського Віктора Івановича назавжди залишиться в наших серцях!

Вітаємо Миколу Антоновича Спичака з Днем народження!

Ржищі

 

спичак

''Громадянський Корпус'' поздоровляє свого партнера, колишнього міського голову м. Ржищів Київської області Миколу Антоновича СПИЧАКА з Днем нароження та зичить йому доброго здоров'я, благополуччя і нових звершень для розвитку цього чудового міста!

З Днем народження, пане Президенте Київської ТПП!

КТПП 1

 

zas1

''Громадянський Корпус'' вітає президента Київської торгово-промислової палати Миколу Васильовича ЗАСУЛЬСЬКОГО з Днем народження та бажає йому доброго здоров'я, благополуччя і подальших успіхів у розвитку столичного бізнесу!

''Громадянський Корпус'' вітає своїх учасників і партнерів та всіх громадян зі 30-річчям Незалежності України!

прапор 1

30 років тому нездійснена мрія багатьох поколінь українців втілилася в життя. Україна стала вільною та незалежною! Здавна українці боронили свої свободи та права, повсякчас стикаючись із зовнішнім опором та внутрішніми незгодами. У боротьбі народилася i загартувалася єдина Нація сміливих та щирих людей.
З Днем Незалежності ми Вас вітаємо!
Україну любити щиро бажаємо!
З Богом долати усі негаразди,
Свою волю нікому не дати украсти.
Українську історію бережно знати,
Українськую гідність не дати топтати,
Прадідів-козаків тихо шанувати,
Мову, сім’ю, Церкву свою захищати.
В Ювілейний День народження нашої Неньки
Бажаємо щастя й достатку Рідненькій!
Щоб усі її діти із цілого світу
Повернулись додому жити довіку.
Від усього серця бажаємо, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. А 30-річний Ювілей незалежної України нехай вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини. Не має значення, де ми народилися, у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі. Лише одне має вирішальне значення - наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо змінити його на краще. 
Зі Святом Вас! Слава Україні!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З Прапором назавжди в серці!

prapor 768x440

Державний Прапор України –
Це символ віри і добра.
У нім – історія Країни,
Прадавня, але не стара.
Вона примножиться з роками,
Бо йдуть нащадки слід у слід
За героїчними батьками,
Несуть у серці "Заповіт"
28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла постанову ''Про затвердження державним прапором України Національного прапора''.  В ній зазначається: ''Державний Прапор України ''являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої — синього кольору, нижньої — жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3''.
Свято Державного Прапору України встановлене в Україні ''…На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України... '' згідно з Указом Президента України ''Про День Державного Прапора України'' від 23 серпня 2004 р. № 987/2004. У 2009 р. Президент України вніс зміни до цього указу, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

''Громадянський Корпус'' поздоровляє представницю нашої організації в Луганській області СТЕЦЕНКО Олену Леонідівну з Днем народження!

герб луганск 10

стеценко 10

Бажаємо шановній Олені Леонідівні доброго здоров'я, творчої наснаги, сімейного благополуччя та подальших успіхів у громадській діяльності! Ваша діяльність, ініціативність та активна громадянська позиція є для нас дуже важливими!
 
 

Просимо підтримати нашого волонтера та ветерана з Луганщини!

герб лисичанск
 
етеренская академия
 
"Громадянський Корпус" звертається до своїх учасників, волонтерів, партнерів, всього підприємницького середовища України та її столиці м. Києва з проханням підтримати методичне видання "Ветеранська академія", складене нашим волонтером, головою Лисичанської міської організації ветеранів України Юрієм Положенцевим спільно з авторським колективом м. Лисичанська.

Детальніше...

  • 1

tishenko2