Врятуймо історичну перлину Подолу разом! Увага ! Відкрито рахунок для збору коштів!

УВАГА! ВІДКРИТО РАХУНОК ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ! 

Розрахунковий рахунок для збору коштів відкрито в АТ"Райффайзен Банк Аваль",МФО 380805,Код ЕДРПОУ 36861900 ,отримувач ГО "Громадянський корпус" , р/р 26002570354 ,в призначенні платежу вказати - цільове фінансування на реалізацію статутних програм,на відновлення будівлі по вул.Боричів Тік , 23/3

"Громадянський Корпус'' активно бере участь у проектах, спрямованих на розвиток та збереження історичних пам'яток м. Києва. Члени нашої організації не в змозі залишатися байдужими за ситуації фактичного знищення об'єктів культурної спадщини столиці. Ми занепокоєні долею як самих занедбаних об'єктів, так і земельних ділянок в історичному центрі міста, де вони розташовані і де незабаром можуть бути зведені новобудови, що зіпсують історичний ландшафт м. Києва.

Членами нашої організації було виявлено об'єкт культурної спадщини - пам'ятку архітектури місцевого значення, що розташована по вул. Боричів Тік, 23/3 в Подільському районі столиці. Будинок перебуває у вкрай занедбаному стані і дуже швидко руйнується.

images.jpg

   Так виглядала будівля ще декілька років тому

20161206_140738.jpg

                                                                         Це будівля весною 2016 року

image-0-02-05-5f591afcf8204b0b14095ab5937415f9826e88bf4c0f9557134d6f51c30cbf9c-V.jpg

                                         А так виглядає будівля вже через рік, зима  2017

Детальніше...

На захист історичної спадщини міста зареєстрували петицію на сайті Київради

Звертаємось до усіх учасників та партнерів ''Громадянського Корпусу'', міських громадських спілок та об'єднань, благодійних фондів, подолян та небайдужих киян, усієї громади міста - врятувати об'єкт культурної спадщини на Подолі по вул. Боричів Тік, 23/3.

Підтримайте, будь-ласка, наше звернення своїми підписами, а також, за можливості, зробіть свій благодійний внесок.

Врятуймо історичну пе­рлину Подолу!

 

ВРЯТУЙМО ІСТОРИЧНУ ПЕРЛИНУ ПОДОЛУ!

Кібератака на український бізнес: як захиститись?

10 липня віце-президент "Громадянського Корпусу" Олександр Карбачинський долучився до дискусії за круглим столом "Наймасштабніша кібератака на український бізнес: як захиститись та до чого готуватись?", організованій Торгово-промисловою палатою України у її приміщенні (вул. Вел. Житомирська, 33) для підприємств та організацій, у тому числі постраждалих від несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж (кібератаки). 
 
2017-07-10_14.12.49-1.jpg

Детальніше...

Захист прав МСБ - складова захисту прав людини в Україні

5-6 липня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Конференції ''Права людини в Україні: точка відліку'', організованій Центром інформації про права людини та Фондом "Демократичні Ініціативи" ім. І.Кучеріва у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в готелі Radisson Blu (вул. Ярославів Вал, 22). 

 062.jpg

Детальніше...

Енергоефективність та МСБ: нове регулювання - нові можливості

5 липня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі круглого столу “Енергоефективність та МСБ: нове регулювання - нові можливості”, що був проведений Мінекономрозвитку спільно з ДРС у Бізнес центрі IQ (вул. Болсуновська, 13-15).
Захід мав на меті проведення конструктивного діалогу з проблематики регулювання ринку, зокрема проаналізувати нормативну базу, процедурні проблеми та складнощі їх застосування, а також визначити дієві інструменти вдосконалення регуляторного поля.
 
2017-07-05_10.13.05.jpg

Детальніше...

Влада і підприємець: ''високі'' відносини

new-18857-2012-01-25.jpg

На проспекте Маяковского в Киеве начали сносить МАФы (фото,видео)

На фото показали, что осталось после сноса очередного мини-рынка на Троещине

В Киеве работает более 1500 незаконных МАФов

В центре Киева на Контрактовой площади полностью снесли ресторан

Киевские власти обещают начать создание на Подоле пешеходной зоны в конце лета

Обновление Контрактовой:нулевой результат год спустя (документ,фото)

В Киеве задержали и.о.главы Дарницкой РГА по подозрению в растрате имущества

На Контрактовій площі у Києві перенесуть МАФи та облаштують зелену зону 

Комиссия при КМДА от 11.04.2017. по реконструкции Контрактовой площади

Второе заседание,комиссия при КГГА от 13.04.2017.по реконструкции Контрактовой площади

 У Києві торгують кавою на розлив з джипів BMW

Рада підприємців при Кабміні твердо стоїть на захисті прав столичного бізнесу

Наш партнер Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, до складу якої входить президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий, направила звернення до Київського міського голови В.Кличка щодо чергової спроби заборонити торгівлю алкогольними виробами в столиці.

кличку.pngкличку1.png

Британія - наш стратегічний бізнес-партнер

3 липня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у публічній дискусії "Аудит зовнішньої політики: Україна – Велика Британія", проведеній Інститутом світової політики в Українському кризовому медіа центрі (Український дім, вул. Хрещатик, 2), під час якої було презентовано дискусійну записку щодо українсько-британських відносин.

velikobrit.jpg

Детальніше...

Україна - ЄС: інтеграція у мінливому світі

29 червня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Конференції ''Україна - ЄС: інтеграція у мінливому світі'', найбільшому заході в Києві на тему відносин України та Європейського Союзу, який щорічно проводиться Інститутом стратегічної політики спільно з МЗС України в столичному Hyatt Regency (вул. А.Тарасової, 5).

2017-06-29_11.22.04.jpg 

Детальніше...

  • 1

tishenko2