Просимо підтримати нашого волонтера та ветерана з Луганщини!

герб лисичанск
 
етеренская академия
 
"Громадянський Корпус" звертається до своїх учасників, волонтерів, партнерів, всього підприємницького середовища України та її столиці м. Києва з проханням підтримати методичне видання "Ветеранська академія", складене нашим волонтером, головою Лисичанської міської організації ветеранів України Юрієм Положенцевим спільно з авторським колективом м. Лисичанська.

Детальніше...

Поздоровлення Андрію Забловському!

заблоский 3

''Громадянський Корпус'' вітає свого давнього партнера, керівника Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Андрія ЗАБЛОВСЬКОГО з Днем народження і бажає йому подальших успіхів у справі розвитку вітчизняного підприємництва та захисту прав українського бізнесу!

Презентували новий проект "Біла птаха" на Луганщині

герб луганск

крем 1

27 травня у м. Кремінна Луганської області представник ''Громадянського Корпусу'' в Луганській області Олена Стеценко разом з учнями Кремінського ліцею №5 презентували новий проект ''Біла птаха''. Проект створений на противагу деструктивним кіберпроектам ''Синій кит'' та ''Червона сова'', які провокують підліткам соціальний песімізм та нав'язують різні засоби самоушкоджень і навіть суїциди. 

Детальніше...

Вітаємо Л.П. Козаченка з Днем народження!

рп

козаченко

Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники ''Громадянського Корпусу'' поздоровляють Голову Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України КОЗАЧЕНКА Леоніда Петровича з Днем Вашого народження!
В листі-поздоровленні від президента нашої організації Романа Солодкого, члена Ради підприємців, на адресу Л.Козаченка зазначається: "Ваша активна і принципова громадянська позиція, спрямована на захист законних прав та інтересів українських підприємців, завжди слугувала і продовжує бути нам дієвою підтримкою у справі всебічного розвитку вітчизняного малого і середнього бізнесу".
 
приітання
 
 
 
Бажаємо Леоніду Петровичу Козаченку доброго здоров'я, родинного благополуччя, здійснення всіх планів і побажань та подальших звершень у високій справі захисту прав та розвитку вітчизняного підприємництва!

Вітаємо з Днем Перемоги!

 
9 траня
 
Шановні ветерани, учасники Другої світової війни, їх діти та онуки!
Поздоровляємо Вас з 76-річчям Великої Перемоги над нацизмом!
Українські ветерани зробили величезний внесок у Перемогу. Тому цей День назавжди залишиться в пам'яті поколінь нащадків безсмертних героїв.  
З нагоди Свята Перемоги бажаємо Вам миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай в Україні знову запанує мир та спокій, а у серцях живе надія на щасливе майбутнє нашої країни!
З великою до Вас повагою і шаною,
Правління та актив ''Громадянського Корпусу

З Воскресінням Христовим!

Всіх учасників та партнерів ''Громадянського Корпусу'' щиро вітаємо зі Святом Великодня!

еликдень

Великодні дні настали
Люди чисті серцем стали.
Радості, тепла, любові
Хай прибуде в Вашім домі!
Добро, мов сонце, землю обіймає.
Гімн перемоги лине із небес:
Радійте днесь! Хай серце вірить й знає:
- Христос Воскрес! 
- Воістину Воскрес!

Вітаємо Віктора Кузьмінського з Днем народження!

кузьминский

 

Керівництво та актив "Громадянського Корпусу" вітають керівника Центру політичних досліджень нашої організації, відомого українського громадсько-політичного діяча КУЗЬМІНСЬКОГО Віктора Івановича з Днем народження!
Бажаємо В.Кузьмінському доброго здоров'я, сімейного благополуччя та подальших професійних успіхів! Ваша активна громадська позиція і великий політичний досвід дуже потрібні "Громадянському Корпусу"!

 
 

Вручили відзнаки Київського міського Голови польським партнерам

20210316_135757.jpg

 З 9 по 16 березня президент "Громадянського Корпусу" Роман Солодкий перебував з робочим візитом в Республіці Польщі на запрошення партнерів нашої організації ТОВ "Партнер Сістемз".

Детальніше...

Висловлюємо жаль та глибокі співчуття з приводу смерті Сергія Гайдая

гайдай_3.jpg
 
Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники і волонтери "Громадянського Корпусу" глибоко сумують у зв'язку з передчасною смертю відомого громадського діяча, одного із засновників нашої організації, її представника у Деснянському районі м. Києва, члена Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації столиці, активного волонтера та нашого доброго і вірного товариша ГАЙДАЯ Сергія Миколайовича.
Гайдай Сергій Миколайович народився 23 травня 1973 року в місті Києві. З 1991 р. став столичним підприємцем. З 1998 р. і до цього часу активно займався громадсько-політичною діяльністю. У 2008 р. був кандидатом у депутати Київської міської ради. У 2008 році став креативним директором молодіжної розважальної програми "Резус-конфлікт" за підтримки Міністерства сім’ї, молоді та спорту України на ТРК "Київ" та Першому національному каналі. Гайдай С.М. був одним з ініціаторів та втілювачів концепції соціальної відповідальності столичного бізнесу і в 2009 році він став одним з ініціаторів заснування столичної Громадської організації для захисту прав підприємців "Громадянський Корпус". До останнього часу Гайдай С.М. активно займався волонтерською та благодійною діяльністю, допомагав школам-інтернатам, забезпечував ліками інвалідів війни та ветеранів.
Виконуючи обов'язки директора ТОВ "Муніципальний театр Київ", протягом 2014-2015 рр. приміщенні Театру на регулярній основі Гайдай С.М. організовував збір гуманітарної допомоги для бійців Збройних Сил України та центрів переселенців на Донбасі для передачі її під час гуманітарних місій "Громадянського Корпусу" та ініціював роботу Центру підтримки жителів Донбасу. Проводив консультативні зустрічі для представників малого та середнього бізнесу з Луганської та Донецької областей з метою надання їм допомоги в облаштуванні та організації ділової діяльності в Києві. У 2020 році Гайдай С.М. став активним учасником впроваждення спільного волонтерського благодійного проекту "Україна - Польща: АнтиКОВІД", який передбачав проведення системних заходів з дезінфекції житлових та офісних приміщень на території міста Києва на безоплатній основі. 
Гайдай С.М. запам'ятався учасникам, партнерам і волонтерам "Громадянського Корпусу" як вірний і надійний товариш, відповідальна людина, здібний організатор та різностороння особистість. Неодноразово демонстрував потужні управлінські здібності, комунікабельність, здатність оперативно вирішувати складні завдання розвитку бізнесу. Був наполегливим у досягненні своєї мети та поставлених завдань, мав структуроване незалежне мислення, що допомагало йому в успішному розвитку різних напрямків своєї діяльності, за час якої Гайдай С.М. накопичив значний позитивний досвід, створив команду професіоналів, виступаючи за нестандартні творчі рішення та широке застосування сучасних технологій в громадській і волонтерській роботі та в сфері приватного підприємництва. Основним своїм принципом Гайдай С.М. вважав виконання взятих зобов'язань і гарантій перед партнерами. У професійному бізнес-середовищі він мав високу репутацію. Запроваджені ним високі стандарти в роботі відзначені позитивними відгуками і довірою клієнтів і партнерів.  
З 1998 по 2020 роки Гайдай С.М. неодноразово відзначався Подяками Київського міського Голови, мав Відзнаку ВГО "Спілка ветеранів та працівників силових структур "Звитяга" "За службу Державі", Медаллю Батальйону Національної поліції "Луганськ - 1" "За благодійну діяльність", Подякою Голови Дніпровської райдержадміністрації та Подякою Голови Громадської ради при Деснянській райдержадмінстрації.
Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники і волонтери "Громадянського Корпусу" висловлюють жаль та глибокі співчуття членам родини Гайдая С.М.
Світла і добра память про Гайдая Сергія Миколайовича завжди залишиться в наших серцях!

Поздоровлення Лесі Тищенко!

''Громадянський Корпус'' вітає свою активну учасницю, видатну народну художницю
ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!
дн_тищенко.jpg 
Бажаємо шановній Ларисі Миколаївні доброго здоров'я, благополуччя, творчої наснаги та подальших успіхів у громадській діяльності! Ваші чудові витвори мистецтва та активна громадянська позиція є важливими для українського суспільства!
  • 1

tishenko2