Вітаємо Романа Володимировича Солодкого з Днем народження!

Вітаємо видатного українського громадського діяча, активного волонтера, визнаного захисника прав столичного бізнесу, члена Ради підприємців при КМУ та Київської ТПП, засновника та президента ''Громадянського Корпусу'' Романа СОЛОДКОГО з Днем народження!
20161123_092036-1-1-1.jpg 
Бажаємо йому доброго здоров'я, сімейного добробуту, нових горизонтів у бізнесі та подальших успіхів у громадській діяльності!
З глибокою повагою і шаною,
Правління та Актив
''Громадянського Корпусу''
 

На Форумі економічної свободи

22 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Форуму економічної свободи, організованому за сприяння CASE Україна в Bendukidze Free Market Center (вул.Антоновича ,50).
 
2017-09-22_10.05.53-1.jpg

Детальніше...

За підсилення участі громадськості у державному та місцевому управлінні

21 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі круглого столу ''Підсилення участі громадськості у державному та місцевому управлінні: Формування системи ''стримування і противаг'' для владних інституцій України'', що відбувся за сприяння компонентів програми ЄС з децентралізації ULEAD та підтримки Національної Ради жінок України в приміщенні Українського кризисного медіа центру (Український дім, вул.Хрещатик,2).
2017-09-21_13.15.38.jpg

Детальніше...

Взяли участь у Святі Миру та Єдності

Coat_of_Arms_Luhansk_Oblast.svg.png

15 вересня у смт Станиці Луганській представник ''Громадянського Корпусу'' в Луганській області Олена Стеценко на запрошення місцевої адміністрації взяла участь у Святі Миру та Єдності під гаслом ''Станиця Луганська – це Україна''.

img_2963.jpg

Детальніше...

Перевіряємо законність ТС на суші і на воді

Наша організація успішно здійснює громадський моніторинг з метою запобігання появам в столиці незаконних тимчасових споруд не лише на землі, але й на воді. 
 
image-0-02-04-623609f2e9301671b32d23c037a675cbe54340f3b042f2bdd8fddfa71ab4ce09-V_1.jpg
 

Детальніше...

Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва

14 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у презентації проекту ''Національний звіт дослідження проекту ''Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва'' (EESE). Захід відбувся у приміщенні Федерації роботодавців України (вул.М.Коцюбинського, 1) за сприяння Міжнародної організації праці.  
 
2017-09-14_10.14.10.jpg 

Детальніше...

Вітаємо В.Кобилянського з Днем народження!

''Громадянський Корпус'' щиро вітає свого головного юриста КОБИЛЯНСЬКОГО Віктора Ананійовича з Днем народження! 

Бажаємо В.Кобилянському доброго здоров'я, творчої наснаги, сімейного благополуччя та подальших успіхів у професійній та громадській діяльності! Ваша висококваліфікована юридична допомога дуже потрібна ''Громадянському Корпусу''!

FB_IMG_1504970979436.jpg

За легкість ведення бізнесу

7 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у презентації дослідження ''Легкість ведення бізнесу. Рейтинг українських міст'', що відбулася в Українському кризовому медіа-центрі (Український дім, вул.Хрещатик,2).

20170907_150650.jpg

Детальніше...

Вітаємо наших учасників та партнерів з Днем підприємця!

''Громадянський Корпус'' щиро вітає своїх учасників та партнерів з Днем українського підприємця!
Дякуємо за те, що Ви тримаєтеся, що не опускаєте руки, як би влада не створювала Вам складних умов, не міняла закони, не тиснула вночі бульдозерами Ваші магазини і не душила перевірками.
  
Те, що Ви продовжуєте працювати, знаходите шляхи для розвитку і створюєте робочі місця, залишаючись в Україні - і є справжній патріотизм.
  
Тільки поєднавши наші зусилля, ми змінимо ситуацію на краще і повернемо впевненість в завтрашньому дні!

den-predprinimatelya-26.jpg

  • 1

tishenko2