За підтримку МСБ під час карантину та перевірку столичних КП

У непростий для підприємців час карантинних заходів в столиці, враховуючи досвід провідних країн світу з підтримки МСБ, "Громадянський Корпус" вийшов з ініціативою щодо
скасування для представників МСБ виплат пайових внесків та інших платежів до кінця поточного року після завершення в столиці жорстких карантинних заходів.
55_1.JPG
 
55_2.JPG
 
55_3.JPG 
Беручи до уваги важливість здійснення громадської підготовчої роботи до майбутньої виборчої кампанії з виборів до Київської міської ради у 2020 році, у рамках громадського проекту ''Народний контроль'' наша організація звернулася до КМДА із запитом про звітування про фінансову діяльність низки комунальних підприємств Києва, надану їм допомогу зі столичного бюджету та способів використання цих коштів.
 65_1.JPG
65_2.JPG
 

Висловлюємо глибокий сум і співчуття

мартинов.jpg
 
Учасники ''Громадянського Корпусу'', її керівництво та Правління висловлюють глибокий сум з приводу смерті Голови Київської міської організації ветеранів України МАРТИНОВА Миколи Єгоровича.
З 2011 року наша організація вела активну співпрацю з Київською міською організацією ветеранів України і особисто її головою М.Є.Мартиновим у реалізації спільного проекту "Нащадки переможців" з пошуку та перепоховання останків героїв Великої Вітчизняної війни, які загинули у військовій операції зі звільнення м. Києва від німецько-фашистських загарбників під час форсування р. Дніпро на Лютіжському та Букринському плацдармах. Разом з Київською міською організацією ветеранів України велася активна робота з патріотичного виховання підростаючого покоління, поповнення музеїв столичних шкіл та ліцеїв артефактами часів Великої вітчизняної війни, надання гуманітарної допомоги ветеранам війни.
Правління, актив та всі учасники ''Громадянського Корпусу'' висловлюють глибокі співчуття Київській міській організації ветеранів України, родині та близьким М.Є.Мартинова.

Вітання С.Гайдаю з Днем народження!

гайдай_2.jpg

''Громадянський Корпус'' поздоровляє свого активного учасника, представника в Деснянському районі м. Києва, члена Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації ГАЙДАЯ Сергія Миколайовича з Днем народження! 
Бажаємо С.Гайдаю доброго здоров'я, творчої наснаги, родинного затишку та подальших успіхів у громадській діяльності! Ваша діяльність та активна позиція дуже потрібні ''Громадянському Корпусу''.

Вічна пам'ять Герою!

герої.jpg
 
З глибоким сумом та біллю керівництво, учасники і волонтери ''Громадянського Корпусу'' сприйняли звістку про трагічну загибель командира батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Луганськ-1" ГУБАНОВА Сергія Леонідовича під час виконання завдання командування штабу Операції об’єднаних сил.
З 2014 року наша організація вела активну взаємодію з батальйоном "Луганськ-1" у здійсненні своїх гуманітарних місій до зони дії АТО-ООС в Луганській області з метою надання системної технічної, медичної, продовольчої та реабілітаційної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України та працівникам Національної поліції і членам їх сімей. У цій справі учасники і волонтери організації, наш представник в Луганській області та її президент мали добрий досвід активної співпраці з командиром батальйону "Луганськ-1" С.Л.Губановим, високо цінили його ділові якості та людяність. 
Від імені Правління, активу та всіх учасників і волонтерів ''Громадянський Корпус'' висловлює глибокі співчуття Головному управлінню Національної поліції в Луганській області, родині та близьким С.Л.Губанова.
Пам'ять про героїчного комбата "Луганськ-1" залишиться в наших серцях!
Герої не вмирають! 
Слава Україні!

Президент призначив голів десяти районних державних адміністрацій в Києві

Зеленский.jpg

Президент України В.О.Зеленськийпризначив голів десяти районних державних адміністрацій в Києві. Відповідні розпорядження опубліковані в понеділок, 18 травня.

https://www.president.gov.ua/documents/instructions

Так, головою Шевченківської райдержадміністрації перепризначений Олег Гаряга, який обіймає цю посаду з 2014 року.

Очільником Солом'янської РДА призначено Ірину Чечотку, яка раніше очолювала місцеву районну прокуратуру. Головою Святошинської РДА став Сергій Павловський, який працював заступником ректора з наукової роботи в Національному медичному університеті ім. Богомольця.

Головою Подільської РДА перепризначено Віктора Смирнова, який обіймає посаду з 2018 року. Головою Печерської РДА призначено Наталію Кондрашову, яка працювала начальником відділу в міністерстві розвитку громад і територій.

Адвокат Кирило Фесик став головою Оболонської РДА, Деснянську РДА очолив підприємець Давид Шатірішвілі.

Керівником Дніпровської РДА призначено Ігоря Щербака, раніше - перший заступник начальника головного управління контролю за благоустроєм Київської міськдержадміністрації.

Головою Дарницької РДА став Ярослав Лагута, який з листопада 2019 року виконував обов'язки керівника цього району. Головою Голосіївської РДА перепризначено Сергія Садового.

Докладно про новину:

https://www.slovoidilo.ua/2020/05/18/novyna/polityka/zelenskyj-pryznachyv-holiv-desyaty-rajoniv-kyyevi

З 75-річчям Великої Перемоги!

Шановні ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни, їх діти та онуки!
день_победі_2020.jpg 
Поздоровляємо Вас з 75-річчям Великої Перемоги над фашизмом!
Українські ветерани зробили значний внесок у перемогу в Другій світовій війні. Тому День Великої Перемоги викарбований в національній пам'яті кожного з поколінь нащадків безсмертних героїв.  
Вічний вогонь палає, дзвонить у далі століть
Вічний вогонь закликає: щастя живих бережіть!
Вічний вогонь клекоче: люди, не треба війни,
Щоб не вмирали дочки, сестри, брати і сини!
Вічний вогонь палає, тужать берізки над ним.
Вічний вогонь вимагає: миру і щастя живим!
З нагоди Ювілею Великої Перемоги сердечно бажаємо Вам миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни!
З великою до Вас повагою і шаною,
Правління та актив ''Громадянського Корпусу

Підприємці вимагали послабити карантин

two_column_vNSj4Urk.jpeg
 
29 квітня під будівлею Уряду відбулася акція протесту представників малого та середнього бізнесу, які вимагали від влади послабити карантин. В акції взяли участь близько 500 людей, які приїхали на машинах з усієї України.

Детальніше...

Поздоровляємо з Великоднем!

Усіх учасників та партнерів ''Громадянського Корпусу'' щиро поздоровляємо зі Світлим Святом Воскресіння Христового!
пасха.jpg 
Звістка радісна лунає!
Світ Ісуса величає
Великоднім дзвоном, співом,
Чистим серцем - повним віри,
Ясних, добрих сподівань!
Великодніх Вам світань!

В Деснянському районі столиці відкрилася виставка Лесі Тищенко

20200306_170036-1.jpg
 
6 березня в Муніципальній  Галереї мистецтв Деснянського району (вул. Драйзера, 6) урочисто відкрилася персональна виставка активної учасниці та волонтерки ''Громадянського Корпусу'', відомої народної художниці Лесі Тищенко.

Детальніше...

Ласкаво просимо на відкриття виставки художниці Лесі Тищенко!

2020-02-29_12.59.53.jpg
 
6 березня о 16.00 в Муніципальній 
Галереї мистецтв Деснянського району (вул. Драйзера, 6) відбудеться урочисте відкриття персональної виставки активної учасниці та волонтерки ''Громадянського Корпусу'', відомої народної художниці
Лесі Тищенко.
Запрошуємо наших учасників, волонтерів, партнерів та усіх поціновувачів художнього мистецтва акварелі і пастелі! 

Романа Солодкого обрано членом Ради Київської ТПП

20200205_143228.jpg
 
5 лютого президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий та віце-президент організації Олександр Карбачинський взяли участь у Звітно-виборній конференції членів Київської торгово-промислової палати в її приміщенні (вул. Б.Хмельницького, 55).
20200205_141717-1.jpg

Детальніше...

  • 1

tishenko2