Як вивести бізнес на новий рівень?

22 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у конференції ''Стратегія розвитку підприємства: як вивести бізнес на новий рівень'', організованій Центром підтримки бізнесу Київської ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу в приміщенні Палати (вул.Б.Хмельницького,55).
2017-11-22_10.50.29.jpg

Детальніше...

Важкі метали - реальна загроза підприємцю

21 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський відвідав відкриту лекцію докторки, кандидатки медичних наук, спеціалістки по важким металам та Anti-aging медицині Н.Крижанівської про згубну роль накопичення важких металів в організмі людини, яка була проведена в приміщенні Щастя HUB (вул.Панкывська,14а).
2017-11-21_18.50.01.jpg

Детальніше...

Беремо активну участь в обговоренні бюджету Києва на 2018 рік

16 листопада представник ''Громадянського Корпусу'' в Деснянському районі столиці Сергій Гайдай у якості учасника Громадської ради Деснянського району взяв участь в обговоренні бюджету на 2018 рік на засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку спільно з Департаментом транспортної інфраструктури КМДА.
FB_IMG_1510909200906.jpg

Детальніше...

Практики свободи

2017-11-16_11.07.31.jpg
 
16 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у дводенному VI Форумі організацій громадянського суспільства ''Практики свободи'', що проходить в НСК ''Олімпійський'' (вул. Вел. Васильківська, 55).

Детальніше...

На Національному виноробному форумі

2017-11-15_11.45.40.jpg
15 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський на запрошення організаторів взяв участь у щорічному Національному виноробному форумі, проведеному ТПП України спільно з Українською корпорацією по виноградарству і виноробній промисловості ''Укрвинпром'' та медіа-групою ''Українська правда'' за підтримки асоціації ''Українське бюро винограду і вина'' та Всеукраїнської асоціації виробників продукції садівництва та виноградарства у приміщенні ТППУ (вул.В.Житомирська,33).

Детальніше...

Біткоін - цифрове золото

14 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у майстер-класі ''Біткоін - цифрове золото. Складання інвестиційного портфеля'', проведеному в приміщенні БЦ ''Новий'' (вул.Є.Сверстюка,11а).
2017-11-14_19.10.01.jpg

Детальніше...

Виклики змішаної реальності для України

20171113_191705-1.jpg
 
13 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у заході ''Виклики змішаної реальності'', проведеного Академією футурології в приміщенні Art Hub (вул. Б.Хмельницкого, 8/16). 

Детальніше...

Створення сприятливого середовища для підприємництва

2017-11-13_15.59.57.jpg
13 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у загальнонаціональній презентації результатів комплексного дослідження ''Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва'', здійсненого в рамках проекту Міжнародної організації праці (МОП) за підтримки Федерації роботодавців України (ФРУ), що відбулася в приміщенні готелю ''Президент'' (вул.Госпітальна,12). 

Детальніше...

Національна платформа бізнес взаємодії

10 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на презентації проекту ''Національна платформа бізнес взаємодії'' в конференц-центрі "Admiral Hall" (вул.Хрещатик, 7/11).
2017-11-10_15.54.50.jpg

Детальніше...

 • ''Допомога'' влади підприємцю

  В Киеве снесли еще 15 незаконных МАФов КП"Киевблагоустройство"требует у предпринимателей "выкуп" за демонтированные мобильные кофейни Кличко и Бродский " крышуют" незаконную

 • На Форумі Деснянського району ''Велика Столиця-2018''

  31 жовтня представник ''Громадянського Корпусу'' в Деснянському районі столиці, член Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Сергій Гайдай взяв участь у

 • Ринкове саморегулювання: баланс інтересів

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі круглого столу "Ринкове саморегулювання в Україні: баланс інтересів бізнесу,

 • На Першому українському EV Форумі

  31 жовтня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Першого українського EV Форуму ''Електротранспорт та зарядна інфраструктура: трансформація

 • Масштаби та схеми тіньової економіки

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Економічного форуму ''Масштаби та схеми тіньової економіки'', проведеному в

 • Національна платформа бізнес взаємодії

  10 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на презентації проекту ''Національна платформа бізнес взаємодії'' в конференц-центрі "Admiral Hall"

 • На Національному виноробному форумі

  15 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський на запрошення організаторів взяв участь у щорічному Національному виноробному форумі, проведеному ТПП України

 • 1

tishenko2