Вітаємо з Днем Конституції !

День конституции
 
Керівництво, Правління, актив, всі учасники та волонтери "Громадянського Корпусу" поздоровляють громадян України зі Святом Головного Закону нашої Держави, висловлюючи тверду віру і докладаючи всіх зусиль задля наближення Перемоги України над російським ворогом!

 
 
 

Гуманітарна допомога від "Громадянського Корпусу"

гуманит 1
Від початку російської військової агресії проти України, з 24 лютого по цей час "Громадянський Корпус" силами своїх волонтерів продовжує доправляти та надавати всі види гуманітарної допомоги її отримувачам в регіонах України від наших іноземних партнерів в країнах Європи та Японії. У переліку вже наданої допомоги загальною вагою до 20 т - речі першої необхідності, медичні прилади та ліки, спеціальне технічне і захисне обладнання та екіпіровка для військовослужбовців, тероборонців і нацгвардійців, яке за нормативами підпадає під гуманітарний вантаж і відповідає стандартам НАТО, предмети особистої гігієни, продукти харчування. 
Особливу подяку висловлюємо Посольствам України в країнах-членах Європейського Союзу, зокрема в Польщі, Словаччині, Угорщині, Австрії, Німеччині та Бельгії, Посольству України в Японії, Національній Поліції України, Головним управлінням НП в Луганській та Житомирській областях, Національній Гвардії України, Командуванню медичних сил Збройних Сил України, Державній прикордонній службі України, Закарпатській та Львівській обласним військовим адміністраціям, Київській міській державній адміністрації, Білоцерківській міській раді Київської області, Білогородській сільраді Бучанського району Київської області, тероборонцям і волонтерам з Києва та Київської області, Житомира, Харкова, Чернігова, Дніпра, Миколаєва, Сєверодонецька, Лисичанська, Кремінної та Сум. Дякуємо нашим партнерам - НУО "Форум розвитку громадянського суспільства" м. Київ, Християнській церкві "Перемога" м. Кремінна Луганської обл., 13-й та 17-й Лікарням та Міському військовому шпиталю м. Харків, Лікарні швидкої медичної допомоги м. Київ, 2-й Дорожній клінічній лікарні м. Київ, Дитячій громадській організації "Все робимо самі" м. Житомир. Окрема подяка - ТОВ "Бізнес платформа" (Україна), ТОВ "УКРАГРОКОМ" (Україна), ТОВ "Партнер Сістемз" (Польща), ТОВ "Бізнес платформа Польща" (Польща), "Центру соціального захисту населення району Мокотув м. Варшава (Польща)",ТОВ "Галлант Найтс" (США), ТОВ "Вестоматік" (Велика Британія), ТОВ "Леополіс Джапон" (Японія), українським діаспорам в Польщі та Японії.
Висловлюємо  персональну подяку президенту "Громадянського Корпусу" Роману Солодкому, представникам активу нашої Організації, партнерам та команді волонтерів, зокрема Леоніду Панченку, Даріушу Заброварному, Олександру Якушеву, Олені Стеценко, Володимиру Дроздовичу, Дмитру та Оксані Скосаревим, Юрію Положенцеву, Дмитру Мінтюкову, Олександру Карбачинському, Валерію та Євгенії Плічкам, Марині Чайковській, Світлані Пастушенко, Юлії Немото, Наталії Ковальовій, Олександру Христенку, Володимиру Чеповому, Юрію Свідлову, Володимиру Яцині,  Світлані Пастушенко, Наталії Головіхіній, Владиславу Карпенку, Юрію Москаленку, Андрію Катруці,  Віктору Пацкану, Олександру Соколову, Андрію Мальованому, Сергію Бачуріну, Максиму Богомазу, Сергію Шевельку, Олександрі Печкуровій, Андрію Покусіну, Роману Сазонову, Євгену Смушкову та багатьом іншим.
Маємо сподівання, що наш скромний внесок наблизить Перемогу України.

Детальніше...

Дякуємо Музею "Бойківщина"

герб луганск

музей 3

18 травня з нагоди Міжнародного дня музеїв у м. Долина Калуського району Івано-Франківської області представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко урочисто вручила Прапор та Подяку нашої Організації колективу міського Краєзнавчого музею "Бойківщина" за високий професіоналізм, цікаві екскурсії, майстер класи, арт терапію та виконання функції культурного осередку для вимушених переселенців України.

Детальніше...

Працюємо над створенням Наукового центру ветеранського руху

герб лисичанск

положенце через ека

На тлі безпрецедентної у ХХІ столітті російської військової агресії проти України наша країна досягла значного наукового успіху у розвитку теорії та практики ветеранського руху. Широку популярність в суспільстві та серед ветеранського активу здобули книги, удостоєні Радою Організації ветеранів України статусу ветеранських підручників. Автором даних ветеранських посібників є волонтер "Громадянського Корпусу", заступник голови Луганської обласної та голова Лисичанської міської ветеранських організацій Юрій Положенцев. 
У ветеранському середовищі обговорюється ініціатива Ю.Положенцева щодо створення Наукового центру з розвитку теорії та практики ветеранського руху. У такому центрі він пропонує здійснювати перевидання ветеранських підручників, а також видати фундаментальну науково-дослідну працю "Впровадження систематизації у ветеранську діяльність". 
Ветеранські та громадські лідери інших країн, а також представники наукових та бізнесових центрів вже виявили інтерес до наукової діяльності українського автора ветеранських проектів.
Бажаємо успіху нашому волонтеру, кадету, полковнику у відставці Юрію Положенцеву у створенні такого наукового центру!
Президент "Громадянського Корпусу" Роман Солодкий

З Днем пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

победа 2022
 
Шановні ветерани, учасники Другої світової війни, їх діти та онуки! Поздоровляємо Вас з 77-річчям перемоги над нацизмом! 
Українські ветерани зробили величезний внесок у Перемогу. Тому цей День назавжди залишиться в пам'яті поколінь нащадків безсмертних героїв та надихає нинішніх воїнів на героїчний захист нашої Батьківщини.
Бажаємо Вам миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай в Україні знову запанує мир та спокій, а у серцях народу живе тверда віра в Перемогу нашої країни!
З великою до Вас повагою і шаною,
Правління та актив ''Громадянського Корпусу

Література для "Кадетського корпусу"

герб луганск

літер 1

3 травня за сприяння представника "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олени Стеценко Ліцей № 7 м. Долина Калуського району Івано-Франківської області поповнив бібліотечний фонд Луганського обласного ліцею-інтернату "Кадетський корпус" новою презентованою літературою.

Просимо у Христа Воскреслого Миру та Перемоги!

 
Христос оскрес 2022
 
Усіх учасників, волонтерів та партнерів ''Громадянського Корпусу'' щиро вітаємо зі Святом Великодня! 
 
У час великих випробувань для народу України славімо Воскресіння Христове і звертаємося зі щиросердною молитвою до Господа Нашого Ісуса Христа, щоб дав Мир і Перемогу нашій Державі, щоб зберіг і помилував наших героїчних воїнів, тероборонців і волонтерів, матерів, дітей та старих, щоб скоротив їм час випробувань, загоїв і вилікував їхні рани тілесні та душевні, щоб подав нам усім Свою милість та ствердив нашу Віру.
 
Слава Господу і Слава Україні!

Прапор - символ нашої Перемоги

герб луганск

прапор сим 1

22 квітня "Громадянський Корпус" висловив слова підтримки і солідарності в час важких випробувань колективу Луганського обласного ліцею-інтернату "Кадетський корпус" (м. Кремінна Луганської області) і подарував Ліцею Прапор з м. Долина Калуського району Івано-Франківської області. 

Детальніше...

Все буде Україна!

герб луганск

луганск 1

8 квітня у м. Долина Калуського району Івано-Франківської області представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко взяла участь у благодійної мистецької акції на підтримку наших Збройних Сил "Все буде Україна".

Детальніше...

Поздоровлення Лесі Весельській!

тищенко 70

''Громадянський Корпус'' поздоровляє свою активну учасницю, волонтерку, видатну народну художницю ВЕСЕЛЬСЬКУ Ларису Миколаївну з 70-річним Ювілеєм!

Бажаємо шановній Ларисі Миколаївні доброго здоров'я, благополуччя, творчої наснаги та подальших успіхів у громадській діяльності! Ваші чудові витвори мистецтва та активна громадянська позиція є важливими для українського суспільства!

 
 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

з різдом

 

''Громадянський Корпус'' вітає своїх учасників, волонтерів, партнерів, членів їх сімей та всі українські родини з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!
Щиро поздоровляємо з прийдешнім Новим роком! Усім бажаємо доброго здоров’я, радісних миттєвостей, неймовірних успіхів та звершень! Нехай Ваше життя іскриться, як келих ігристого вина, здоров'я буде міцним, а гаманець – повним! Бажаємо у 2022 році, щоб Ваші мрії здійснювалися, а на серці було тепло і затишно, у родині – мирно і заможно, у коханні – пристрасно і легко. Благополуччя і радості у Новому році!
Свято наближається,
Столик накривається,
Сальце нарізається,
Закуска розкладається,
Пляшка відкривається,
Чарка наливається,
Тостик промовляється,
Пісня затягається...
Чарку випиваємо,
Добре наїдаємось,
Зранку прокидаємось,
Розсолу наливаємо,
І знов розпочинаємо...
  • Гуманітарна допомога від "Громадянського Корпусу"

    Від початку російської військової агресії проти України, з 24 лютого по цей час "Громадянський Корпус" силами своїх волонтерів продовжує доправляти

  • Вітаємо з Днем Конституції !

      Керівництво, Правління, актив, всі учасники та волонтери "Громадянського Корпусу" поздоровляють громадян України зі Святом Головного Закону нашої Держави, висловлюючи

  • 1

tishenko2