У Київській облдержадміністрації вивчали хід розробки Стратегії регіонального розвитку Київської області

30 липня 2014 р. у малій сесійній залі Київської облдержадміністрації відбулося спільне засідання керівного комітету та робочої групи з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Київської області на період до 2020 р. У заході брали участь голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, голова Київської облради Микола Бабенко, заступник голови Київської облдержадміністрації Ганна Старикова, експерти проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Юрій Третяк, Олександр Сергієнко та Анатолій Ткачук, представники органів влади з Київської області, підприємці та громадські організації. Від ГО «Громадянський Корпус» на засіданні брав участь керівник філії у м. Біла Церква Владислав Карпенко.

На даному засіданні присутні мали можливість ознайомитися з презентацією результатів SWOT-аналізу Київської області, з оглядом порівняльних переваг, викликів та ризиків розвитку регіону, визначенням стратегічних та операційних цілей та завдань Стратегії, а також обговорити викладений матеріал.

Довідка.

SWOT-аналіз – метод стратегічного планування, при якому виявляються фактори внутрішнього середовища організації. Ці фактори розподіляються на чотири категорії: Strengths (сильні сторони), Weaknesses (слабкі сторони), Opportunities (можливості) та Threats (загрози). Перші два фактори стосуються внутрішнього середовища об’єкта аналізу (він на них може впливати), два останніх – зовнішні (які можуть впливати на об’єкт і не контролюються об’єктом). Даний вид аналізу ефективний при початковій оцінці поточної ситуації.

Програма Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку України» (ППРРУ) розпочав свою діяльність у січні 2013 року та діятиме до липня 2016 року. Метою проекту є сприяння суспільному, економічному та територіальному згуртуванню країни.

Реалізація проекту надасть можливість підвищити потенціал українських органів державної влади та інших зацікавлених сторін щодо розробки та впровадження ефективної політики регіонального розвитку.