Відзначили наших волонтерів до Дня Св. Миколая

2015 12 23 bel tserkva all

Bila Tserkva gerb.svglogo volonter19 грудня у м. Біла Церква в Храмі преподобного Іллі Муромця після святкового богослужіння відбулася урочиста церемонія відзначення волонтерів «Громадянського Корпусу» за участі настоятеля храму о. Дмитра, президента нашої організації Романа Солодкого та керівника відокремленого підрозділу «Громадянського Корпусу» у м. Біла Церква (Київська область) Владислава Карпенка.

Детальніше...

У Білій Церкві збирали гуманітарну допомогу

У Білій Церкві збирали гуманітарну допомогу

«Громадянський Корпус» продовжує збирати гуманітарну допомогу для мешканців луганських міст.

Наприкінці січня – на початку лютого така робота проводилась у Білій Церкві на базі храму преподобного Іллі Муромця.

Зібрані настоятелем храму о. Дмитром та парафіянами продукти та теплі речі було передано керівникові Білоцерківської філії «Громадянського Корпусу» Владиславу Карпенку, представнику організації в Солом'янському районі м. Києва Олександру Соколову та експерту «Громадянського Корпусу» Аркадію Маклакову для гуманітарної місії ГО «Громадянський Корпус».

Висловлюємо щиру подяку всім небайдужим і сподіваємось на подальшу продуктивну співпрацю.

 

Довідково:

Храм преподобного Іллі Муромця розташований у м. Біла Церква, на території військового госпіталю. Будувався завдяки допомозі ветеранів Збройних сил та військових. Освячення місця і закладка першого каменю відбулася 18.05.2009 р.

Детальніше...

Керівник Білоцерківської філії Владислав Карпенко взяв участь в установчих зборах Громадської ради при Київській облдержадміністрації

Керівник Білоцерківської філії Владислав Карпенко взяв участь в установчих зборах Громадської ради при Київській облдержадміністрації

Bila Tserkva gerb.svg23 січня 2015 р. керівник відокремленого підрозділу ГО "Громадянський Корпус" в м. Біла Церква Владислав Карпенко взяв участь у роботі установчих зборів Громадської ради при Київській обласній раді. 

В роботі установчих зборів під головуванням Миколи Матьори взяли участь 217 громадських організацій області, було організовано роботу робочої групи, розподілено 11 комітетів.

Перше засідання Громадської ради при Київській обласній раді призначено на 6 лютого.

Детальніше...

Відкрито нову приймальню в Білій Церкві

З 26 січня 2015 р. почала працювати приймальня Білоцерківського відокремленого підрозділу ГО "Громадянський Корпус" за адресою: м. Біла Церква, вул. Павліченко, 14-а, другий поверх.  Запрошуємо до співпраці підприємців, громадські організації, органи влади та актив з місцевого населення.

Bila Tserkva gerb.svgЗ 26 січня 2015 р. почала працювати приймальня Білоцерківського відокремленого підрозділу ГО "Громадянський Корпус" за адресою: м. Біла Церква, вул. Павліченко, 14-а, другий поверх.

Запрошуємо до співпраці підприємців, громадські організації, органи влади та актив з місцевого населення.

Детальніше...

У Білій Церкві відзначили Хрещення Господнє

 

У Білій Церкві відзначили Хрещення Господнє

Bila Tserkva gerb.svg19 січня керівник Білоцерківської філії "Громадянського Корпусу" Владислав Карпенко, місцеві ветерани Афганістану відзначили свято Богоявлення та Хрещення Господня традиційним зануренням у цілющу воду. 

Обряд освячення проводив о. Костянтин (с. Сорокотяги).

Також у крижану воду занурювалися і в столиці >>

Детальніше...

Проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2015-2016 роки

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ
01196 м.Київ-196, пл. Лесі Українки, 1, тел. 286-82-52, факс 286-81-57 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

24.12.2014 № 03-01-12-1289

 

Членам регіональної ради
підприємців у Київській області
(за списком)

Щодо розгляду проекту
Програми

Шановні члени регіональної ради підприємців!

З метою формування та реалізації в області державної регуляторної політики і державної політики у сфері підприємництва спрямованої на забезпечення захисту інтересів суб'єктів господарювання, відповідно до Положення про регіональну раду підприємців у Київській області, погодженого розпорядженням голови Київської облдержадміністрації від 31.08.2011 № 923, направляємо (на електронні адреси) для розгляду  (далі – проект Програми).

Пропозиції та зауваження до проекту Програми, просимо надсилати до 30 грудня 2014 року електронною поштою на адресу відділу розвитку підприємництва та регуляторної політики департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаток: на 31 арк. в електронному вигляді (завантажити файл Проекту>>).

З повагою

Заступник директора

департаменту                     Т.М.Ревенко

Детальніше...

У Ржищеві проводили військово-патріотичні збори для молоді

4-11 серпня білоцерківська філія ГО «Громадянський Корпус» (представник – Владислав Карпенко) разом з Київською обласною спілкою ветеранів Афганістану (представники – полковником В'ячеслав Пирус та Андріан Смаль) проводили у м. Ржищеві військово-патріотичні збори для дітей ветеранів Афганістану з Києва та Київської області.

Два десятка підлітків віком 14-15 років мали змогу розвинути свої знання зі стрільби (пневматична зброя), стройовій підготовці, орієнтуванні на місцевості, організації табору, приготування їжі та риболовлі.
Організатори у подальшому сподіваються на розширення своєї ініціативи і залучення до руху якомога більшого кола молоді.

Детальніше...

У Київській облдержадміністрації вивчали хід розробки Стратегії регіонального розвитку Київської області

30 липня 2014 р. у малій сесійній залі Київської облдержадміністрації відбулося спільне засідання керівного комітету та робочої групи з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Київської області на період до 2020 р. У заході брали участь голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, голова Київської облради Микола Бабенко, заступник голови Київської облдержадміністрації Ганна Старикова, експерти проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Юрій Третяк, Олександр Сергієнко та Анатолій Ткачук, представники органів влади з Київської області, підприємці та громадські організації. Від ГО «Громадянський Корпус» на засіданні брав участь керівник філії у м. Біла Церква Владислав Карпенко.

Детальніше...

В КОДА відбувся семінар в рамках презентації проекту EaPTC (Територіального співробітництва країн Східного партнерства)

 

 

28 липня в приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся семінар-презентація Програми територіальної співпраці між Республікою Білорусь та Україною в рамках Проекту підтримки регіонального співробітництва країн Східного Партнерства. На засідання зібралися представники громадських організацій, підприємців (у тому числі керівник філії ГО «Громадянський Корпус» у м. Біла Церква, член Регіональної ради підприємців у Київській області Владислав Карпенко) та органів державної влади з Київської області. Семінар відкрив начальник Управління зовнішньоекономічної політики департаменту розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації Олег Доценко, доповідала  експерт Програми Любов Паливода.

Детальніше...