Виховання майбутніх лідерів України

conference18 серпня в інформаційному агентстві УНІАН відбулась прес-конференція «Система кадетської освіти та виховання як ефективна модель формування управлінської еліти з дитинства: 20 років незалежності України – погляд у майбутнє».


Захід було організовано Всеукраїнською громадською організацією «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» і Фондом відродження кадетських корпусів в Україні.  

Про здобутки та проблеми сучасних військових навчальних закладів, навчання та виховання у яких побудовані за моделлю, близькою до кадетської освіти, представникам засобів масової інформації розповіли  начальник Київського військового ліцею ім. Івана Богуна полковник Романенко Данило Володимирович, голова ради Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність»,  директор ГО «Інституту вивчення України» Чеповий Володимир Віталійович; член ради асоціації, голова наглядової ради благодійної організації «Фонд відродження кадетських корпусів в Україні» Сазонов Роман Юрійович; член ради асоціації, президент громадської організації «Громадянський Корпус» Солодкий Роман Володимирович.

 

Пошук

tishenko2

Про Нас

Solodkyi-2 «Громадянський Корпус» – це, у першу чергу, згуртована спільнота однодумців, які мають великий досвід розвитку своєї справи в різних галузях, а також практичні навички захисту своїх здобутків, законних прав та інтересів.
 
gayday-1 Наша організація динамічно розвивається і набирає сили, наш голос звучить у столиці все більш відчутно.
 
segeda-1 Мета нашої організації – гармонізація відносин між владою та бізнесом, розбудова здорового й динамічного суспільства як у столиці нашої держави, так і в Україні в цілому.
 

БИЗНЕС платформа

Юридическая компания «Бизнес платформа» оказывает все правовые услуги для предпринимателей, юридических и физических лиц. Юристы нашей компании оказывают качественные услуги по регистрации, перерегистрации, слиянии и реорганизации предприятий всех форм собственности.

Также, сотрудники нашей компании окажут услуги по полному или частичному ведению бухгалтерского учета компаниям всех видов деятельности и многое другое...

 Узнать о всех возможностях компании