«Соціальне партнерство влади, бізнесу і громадськості у розв’язанні проблем функціонування МАФ у м. Києві»

Дата: 24 вересня 2010 року                                                Час: з 1200 до 1300.

Місце проведення: Укрінформ.

Організатор: ГО «Громадянський Корпус»

Перед журналістами виступлять:

Олександр МАЗУРЧАК, заступник Голови Київської міської державної адміністрації

Роман СОЛОДКИЙ, Президент ГО «Громадянський Корпус»

Доповідачі розкриють основні питання, що стосуються соціального партнерства у розв’язанні проблем функціонування МАФ у м. Києві, а саме: сутність, зміст та актуальність розробки єдиних правил розміщення МАФ у столиці; залучення підприємців і громадськості до розробки та обговорення єдиних правил розміщення МАФ у Києві.

Крім того,буде звернуто увагу на особливості підприємницької діяльності у МАФ та основні етапи співпраці Київської влади і підприємців.

Журналістам та гостям висвітлять перебіг та підсумки Конкурсу на кращу малу архітектурну форму м. Києва «Мала форма ? красивий зміст», що проводився у столиці протягом липня-вересня 2010 року.

 

Пошук

tishenko2

Про Нас

Solodkyi-2 «Громадянський Корпус» – це, у першу чергу, згуртована спільнота однодумців, які мають великий досвід розвитку своєї справи в різних галузях, а також практичні навички захисту своїх здобутків, законних прав та інтересів.
 
gayday-1 Наша організація динамічно розвивається і набирає сили, наш голос звучить у столиці все більш відчутно.
 
segeda-1 Мета нашої організації – гармонізація відносин між владою та бізнесом, розбудова здорового й динамічного суспільства як у столиці нашої держави, так і в Україні в цілому.
 

БИЗНЕС платформа

Юридическая компания «Бизнес платформа» оказывает все правовые услуги для предпринимателей, юридических и физических лиц. Юристы нашей компании оказывают качественные услуги по регистрации, перерегистрации, слиянии и реорганизации предприятий всех форм собственности.

Также, сотрудники нашей компании окажут услуги по полному или частичному ведению бухгалтерского учета компаниям всех видов деятельности и многое другое...

 Узнать о всех возможностях компании