Фотогалерея

200

Що відбувається, підприємців знову б'ють?

Протести під КМДА

Протести підприємців під КМДА, 21 квітня 2016р. Фото з мережі Фейсбук

21 квітня 2016 р. під КМДА знову протестували київські підприємці, що мають бізнес, пов'язаний з МАФами. Вони вимагали реалізації своїх прав, які їм належні за законом (в тому числі - і торгувати алкогольними напоями у кіоскам, на що, по словам протестуючих, у них є раніще оформлені дозволи). 

За кілька годин пристрасті досягли піку, протестуючі перекрили Хрещатик і прорвалися до резиденції керівництва столиці, звідки були незабаром "витіснені", за словами деяких можновладців. 

При цьому ЗМІ повідомляють, що під Київрадою спостерігалися дії невідомих "тітушок" у масках, яких помічено за застосуванням фізичної сили до громадян. Належність "тітушок" невідома, однак прибули вони, за даними ЗМІ, організовано, на автобусах "Київпастрансу".

У Київраді під час засідання прозвучала думка, що підприємці, які мають ліцензії на продаж алкоголю, мають право торгувати цим видом товарів до закінчення дії ліцензії. Наразі невідомо, чи це просто спроба заспокоїти протести, чи намагання влади перегрупуватися для подальшої боротьби, чи й справді можновладці визнають свої помилки. Однак у лексиці деяких з них постійно лунають визначення підприємців лише у негативному ключі, що для державної людини, як мінімум, неприпустимо з моральної точки зору. Тому, звичайно, довіра у бізнесменів з'явиться лише після відповідних дій, слова їх вже мало переконують.

Читайте за темою:

“ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОДАЖ АЛКОГОЛЮ В МАФАХ БУДУТЬ ЧИННИМИ ДО КІНЦЯ ЇХНЬОЇ ДІЇ”, — В. ПРОКОПІВ

ВЛАДА КИЄВА ПІШЛА НА ПОСТУПКИ ВЛАСНИКАМ КІОСКІВ З АЛКОГОЛЕМ

ВЛАСНИКИ КІОСКІВ ШТУРМУТЬ КМДА

МАФам Киева разрешили продавать алкоголь, пока действуют их лицензии

Озброєні «тітушки» захопили перший поверх КМДА (відео)

Владельцы МАФов штурмовали Киевсовет и перекрыли Крещатик

Власти Киева пошли навстречу владельцам МАФов